Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

P_aul

[FPS] Federacja Pojedynków Sesjowych - kulisy

Polecane posty

A tam, aż tyle pisania na nic? Przecież jesteśmy w dziale Sesja RPG, postacie ZAWSZE za walkę dostają PDki :D Także proponuję rozsądzić to w prosty sposób - remis to 0,5 punkta dla obydwu stron :) W ten sposób w zestawieniu z osobami, które wygrały więcej razy niż wy, stoicie niżej, ale w porównaniu z osobami, które stoczyły mniej walk/miały więcej przegranych niż wy, stoicie wyżej ;)

Poza tym - co z systemem awansów? Na pewno można by dodać jakiś system levelowania :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno można by dodać jakiś system levelowania :P

Tja, i jeszcze jakieś achievmenty jak w np. TF2 :) Nie wiem czemu miałoby to służyć, no chyba, że to była propozycja "tak dla jaj". Z drugiej strony zgadzam się, że za remis powinno być po pół punkta, to mimo wszystko stoczona walka i powinno się za nią dostać choć minimalna nagrodę. Niby można się kłócić, że nikt nie wygrał, ale też nikt nie przegrał, więc dlatego w punktach też jest pośrednio między wygraną, a przegraną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niziołko, widać, iż to Twa pierwsza walka..po pierwsze, złe nazewnictwo+ nadprogramowy atak. W tej rundzie powinno być tak:

(dopiski moje)

W1 Atak Ty

W2 obrona i atak Ja

W1 obrona i atak Ty

W2 obrona i atak Ja

W1 obrona Ty

Po drugie: Z moim atakiem to było coś takiego, że plac, na którym staliśmy uniósł się w powietrze i ja wtedy "zabrałem" go nam spod nóg, zrobiłem zamach i spróbowałem Cię walnąć. Tak wyjaśniam, bo jakby co, to po prostu zignoruję cios patelnią i przerażę się strzykawki, upuszczając skałę. OK?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłam, że próbowałeś nam zabrać ziemię spod stóp będąc w powietrzu, więc uniosłam się i korzystając z tego, że masz w rękach<być może nad sobą> całkiem spory kawał ziemi, postanowiłam sprowokować cię do upuszczenia go, najlepiej na siebie :P

A jeśli chodzi o nazewnictwo - wydawało mi się, że je rozumiem, ale jak widać muszę się upewnić bardziej :P W każdym razie - to nie był bezpośredni atak, tylko sprowokowanie cię do autonokautu, więc, jeśli sędzia pozwoli, przemianuję swoją ostatnią akcję na 'obronę' :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle się dzieje w państwie duńskim, skoro takie skojarzenia ci się nasuwają... Ale rozumiem, pewnie akademiki czy w czymtam mieszkasz nie są specjalnie koedukacyjne, a do Wawy daleko... Ale rozumiemy, w końcu takie rzeczy dzieją się już od starożytności, jak np. pomysł idealnej armii wg Platona :D (a nawet zrealizowany jako Święty Hufiec Tebański :D ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po cóż aż do Platona sięgać skoro wystarcza spojrzeć jak szkolono armię Sparty. W ogóle starożytni Grecy to była banda... o odmiennej orientacji seksualnej :D Zresztą:

Homoseksualizm - miłość do człowieka (Homo - człowiek)

Heteroseksualizm - miłość do nierządnicy (Hetery - greckie kurtyzany)

Ale chyba nam moderatorom nie wypada aż tak offtopować, więc dodam tylko że mój kontener jest koedukacyjny i na brak płci piękniejszej w codziennym życiu nie narzekam ;]

Co prawda straciłam archiwum GG, ale jestem prawie na 100 % pewna, że to ode mnie masz te informacje ;] A wychowanie poprzez pederastię rozwijało się prawie w tym samym czasie, co działalność Platona, misiaczku mój malinowy ;]

I pozwól, że nie zapytam, czego metaforą jest twój "kontener", który jest koedukacyjny... - NZK

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciaptak z P_aula. I Turqa przy okazji też :P Pisałam im, że straciłam możliwość korzystania z dobrodziejstw komputera <padł mi dysk twardy ;/ >, więc nie mogłam pisać przez ostatnie dni. W każdym razie - dalej korzystam ze starego grata, dopiero jutro-pojutrze dostanę swój komputer z powrotem, a do tego czasu nie mogę odpisać na FPSie, bo... tutaj youtube'a nie idzie odpalić :D Także proszę o jeszcze trochę cierpliwości ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda straciłam archiwum GG, ale jestem prawie na 100 % pewna, że to ode mnie masz te informacje ;] A wychowanie poprzez pederastię rozwijało się prawie w tym samym czasie, co działalność Platona, misiaczku mój malinowy ;]

I pozwól, że nie zapytam, czego metaforą jest twój "kontener", który jest koedukacyjny... - NZK

Tego akurat nauczyłem się na rozszerzonej historii w liceum (nie pytajcie co informatyk robił na rozszerzonej historii, to rozumie tylko nasza pani dyrektor...) A co do kontenera - zobacz sobie zdjęcia satelitarne DTU Campus Village na google maps - tam właśnie mieszkam :D

Często obrzucają cię puszkami jak śpisz w tym swoim kontenerze? Nie weźmiesz mnie na litość, nie odpalę ci moich przychodów, żebyś mógł spać chociaż w jakiejś klitce, a nie kontenerze, trzeba było nie wyściubiać nosa ze stolicy. A jeśli chodzi o wybór szkoły - ja kiedyś byłam w klasie mat-inf, a poszłam na historię. Widocznie RPGowcy są ludźmi<lub nie> pełnymi sprzeczności :P I nie spamuj, bo dostaniesz osta za offtopa- NZK

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tylko dodam, że całkowicie nie zgadzam się z ocenami sędziów i nzk powinna dostać za pierwszą rundę 7-8 punktów. Wręcz po pierwszych postach myślałem, że brylant powinien się od razu poddać i znaleźć jakąś inną federację. Inna sprawa, że w kolejnych rundach już wyglądała nieco słabiej w porównaniu z brylem i w sumie ciężko mi powiedzieć, by wynik nie był zasłużony. (Dobra, napisałem, nie bij.. że co, że miałem AAAaaa aaa... aaa... przepraaaa... aaaa)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reumatyzm, powiadacie? Cóż pojedynek był wyrównany i przyjemnie czytało mi się posty Niziołki(tak, stoi za mną z Patelnią w ręku :)). Cóż, to nie był szczyt moich umiejętności i chyba zrobię Slimowi przerwę na wymyślenie nowych ataków. Do akcji wprowadzę...pomyślę, bo ten krasnolud wydaje mi się za mało zakręcony. Ale przynajmniej wygrałem.

Tak czy siak, Goloman, Veradux...do you hear me? Mogę Wam posędziować. Na sprzeciw czekam do piątku, potem wrzucam posta. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozliczę się z wami później

Numer kąta chyba już dostałaś? ;)

Drogi panie P_aulo :) przez chwile chciałem zwerbować Cię na stanowisko sędziego pomocniczego.

Jednak bałem się że dojdzie do nacisków i zjawiska zastraszania ze strony jednego z zawodników pod twoim adresem. :P

Już wiem przynajmniej dlaczego dzieci z pobliskiego przedszkola rzuciły się na mnie z łopatkami, grabkami i wiaderkami.

Na całe szczęście miałem przy sobie cukierki. Tylko dzięki temu piszę teraz te słowa. :D

Chciałbym też się dowiedzieć czy MJanek ma jeszcze ochotę na ten pojedynek ze mną, a jeżeli tak to czy znajdzie się wreszcie jakiś chętny do sędziowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym też się dowiedzieć czy MJanek ma jeszcze ochotę na ten pojedynek ze mną, a jeżeli tak to czy znajdzie się wreszcie jakiś chętny do sędziowania.

Niestety, na obecną chwile absolutnie nie mam czasu ani siły na wzięcie udziału w pojedynku. Będziemy musieli przełożyć go na wakacje, albo będziesz zmuszony poszukać sobie innego przeciwnika. W najbliższym czasie postaram się też sprawdzić, czy Baza Danych albo regulamin nie potrzebują jakiegoś update-u.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer kąta chyba już dostałaś?
Tak, dostałam. 321 stopni, prawda? ;] I widać, że nie wiesz, kim są Przedszkolaki :> (Chociaż nie odmawiam im oczywiście prawa do grabek i wiaderek, żeby nie było :D

A jeśli chodzi o otrzymane słodycze, pamiętaj, że moje sojusze sięgają daleko poza granice ziemskiego postrzegania. Nikt ci nigdy nie mówił: Nie przyjmuj cukierków od Obcych? :D

I tak jak MJanek, na jakiekolwiek walki zapiszę się dopiero na wakacje ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TARARATATAT! :P Ogłaszam wszem i wobec, że wielki gracz metalu, czarny jak [beep] Szatana gotów jest dokończyć zaległy pojedynek z baroweiem i jego wojownikiem, jeśli oczywiście druga strona nadal ma chęci. Starożytne rytuały zostały odprawione i teraz mam baaardzo dużo wolnego czasu :-)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...