Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

P_aul

[FPS] Federacja Pojedynków Sesjowych - kulisy

Polecane posty

O to, to, to! :D Dokładnie o tym samym myślałem mając na myśli piosenki wpływające na otoczenie. Sędzia nie musi znać się na muzyce - ważne, żeby oceniał pomysłowość oraz wykonanie. I nie próbuje uciekać, znajdziemy kogoś. W najbliższym czasie pomęczę Tura albo Polipa... a walczyć możemy w niedzielę... bo piątek i sobota zajęte :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, moja postać:

niziołka

Imię Posępna Pani Mrocznego Tronu, Przedszkolanka Chaosu, Mniszka Historii(Adept), Władczyni Patelni, Wesoła Gotka, Hiszpańska Inkwizycja

Wygląd: Postać o wzroście ok 1,30 m odziana w prawdziwą gotycką suknię i długi płaszcz z kapturem osłaniający prawie w całości twarz. Pytanie o to, czy długa, aksamitna suknia obszyta koronkami we wszystkich możliwych miejscach zakrywa włochate stopy, jest co najmniej niestosowne. W dłoni dzierży sławetną Patelnię +2 na Balrogi, +5 na Emo(w rękojeści patelni pojawiły się runy czaszek)

Opis Zdolności: Demonologia i Okultyzm Wszelaki, Głowologia, Chore Poczucie Humoru, znajomość Przepływu Czasu, GŁOS. Zaklęcia: Słowo Mocy: Upomnienie i Słowo Mocy: Ostrzeżenie.

Brylancie - jaki tryb walki bierzemy? ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na poligonie zawalczył w niedzielę, jak sobie BS życzy. Od siebie dodam tylko, że mam nadzieję skierować tory tej walki na coś w rodzaju epica, zamiast funu, ponieważ tego drugiego tu i tak za dużo;]

Druga sprawa jest taka, że planuję zmienić chara, ale jeśli nie zrobię tego do niedzieli (leń niestety...) to gram starą, nie mam zamiaru w jakikolwiek sposób opóźniać start;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Epic? Fun? To się przecież nie wyklucza :-] I według mnie FPS jest właśnie takim miejscem gdzie nie ma co bawić się w dark fantasy i wybitnie krwiste pojedynki, ale 'potłuc' się z jajem między zawodnikami. Miejsce walki już wybrałem, gitary się ostrzą... Niech gra metal! A co powiesz na to, że ustalimy o co walczymy? Mam nawet ciekawy pomysł - maska Taylora z zespołu Slipknot. Wiem, marnie, ale nadal mam sentyment do tej kapeli ;P Oczywiście, możesz zaproponować coś swojego :=)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAGAR! Nie zabieraj mi możliwości sędziowania! :) E tam, masz już pierwszego sędziego pomocniczego.

Ciocia Samo Zuo: zdaje mi się, ża na początku było powiedziane, że PAtelnia należy jedynie do obecnego sędziego, ale co tam....Będzie o co pograć. Mam pomysł na nowy tryb, bonusowy, w sam raz dla ex- ekolożki: Save the Lotopałankas! Zasady poligonu, z tą różnica, że na gracze w 2 pierwszych rundach bronią lotopałanek w lewitujących pojemnikach. Na zmianę. Wpierw jeden broni, potem(w 2 rundzie) atakuje. W 3 rundzie zwykła nawalanka. Co ty na to? Ew. dawaj Demolition.

Ze swej strony do zakładu mogę dać Magnetofon Bojowej Pieśni. :)

Prosimy o sędziego!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, epic czy fun (albo oba naraz) - jakoś to będzie.

Sprawę nagrody pozostawiam tobie, w zasadzie to ja siedzę dość płytko w sprawach metalu, więc twoja decyzja:P

No i, ostatnia uwaga, jeśli jednak stworzę nową postać, to niekoniecznie będę grać metal, a przynajmniej nie tylko:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki za napisanie posta wprowadzającego Dagar, ale niestety i tak dzisiaj nic od siebie nie napiszę :P Nie mam za bardzo czasu ani chęci a spokojnie zaczniemy sobie jutro "zadymę". Chcę się tylko zapytać - bo umknęło mi to przy czytaniu zasad - na jakiej podstawie wybieramy kto zaczyna walkę? :-) Ja tam honorowo mogę ustąpić pola...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to wyzwany zaczyna, w tym przypadku Ty, Shadow;P

Jeśli się mylę, to proszę mnie uświadomić, ale w zasadzie ja też dopiero jutro zacznę, dzień dzisiejszy poświęcę innym sprawom:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeglądam zasady FPS i nagle rzuciło mi się coś w oczy, konkretnie kategoria CLASSIC która w zasadzie... nie istnieje? Jak patrzę nie było tam ani walki o pas ani nie jest ona wymieniana w rankingu (tak samo jak w kategorii SPECIAL).

Jeśli specjalnie tak było zrobione, to przepraszam, ale mimo wszystko sądzę, że walka bez ograniczeń (w stylu tylko 5 ataków specjalnych, 1 summon, 1 atak polimorficzny), za jaką zwykle uważałem dawny Poligon, zasługuje na swój ranking i mistrza. No, ale co ja się tam znam, na razie chcę po prostu wiedzieć jak to wszystko wygląda;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CLASSIC raczej nie wymaga testów ;). Także sądzę, że pierwszy pojedynek w tym trybie powinien odbyć się o pas. A propos: rzucam wyzwanie komukolwiek w kategorii CLASSIC!!!

Goloman@ Akurat brakuje mi jednego pomocniczego. Byłbyś skłonny uzupełnić ten brak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden punkt... Trochę mała ta przewaga, na przyszłość trzeba się bardziej postarać.

Zgadzam się, bo chociaż wygrana mnie cieszy, to na przyszłość trzeba się bardziej postarać. Z drugiej strony gratuluję przeciwnikom, którzy dotrzymali nam kroku i byli o włos od zwycięstwa. Ej, i gdzie idziesz z tym pasem? Pamiętaj że połowa jest moja! :D

P_aul => Jeszcze dziś postaram się wrzucić rozpoczęcie.

Sprawa zakładów => W założeniu przedmioty miały być dodatkowymi trofeami, a nie bronią samą w sobie opisaną w ekwipunku postaci. Dlatego patelnia niziołki nie może być nagrodą lub zakładem w pojedynku, tym bardziej że sama zainteresowana nie wyraziła takiej woli. Dodatkowo, przedmioty miały być głównie nagrodami w pojedynkach kategorii SPECIAL! wymyślanymi przez SĘDZIEGO, a nie zawodników (tak Black Shadow, do ciebie mówię :P). Oczywiście jeśli macie fajny pomysł, nic nie stoi na przeszkodzie aby podrzucić go sędziemu (jak w przypadku tej maski), ale IMHO przedmiotów nie powinno być zbyt dużo i nie chciał bym, aby po kilku miesiącach każdy miał ich po 20. Ale oczywiście jeśli ktoś ma inne spojrzenie na ten temat, z chęcią posłucham :).

Kolejność walki =>

Regulamin POLIGONU

(...)

11. Wyzwany wybiera pole walki i zaczyna starcie jako W1. W przypadku walki pomiędzy graczami, którzy zgłosili chęć walki w "Koszarach", za wyzwanego uznaje się tego, który zgłosił się później.

(...)

Większość zasad dotyczących samych walk, ich przebiegu i kolejności znajduje się w zmienionym regulaminie Poligonu. W razie wątpliwości niemal na pewno tam znajdziecie odpowiedź.

Barowei => Cieszę się, że mi o tym przypomniałeś :). Kategorię CLASSIC! dorzuciłem na samym końcu z własnej inicjatywy, dlatego też mogła zostać pominięta/niezauważona przez większość graczy. Ponieważ FPS wyewoluował z pierwotnego zamysłu, jakim był zwykły turniej Poligonowy, uważam że taka kategoria też jest potrzebna. Od czasu do czasu warto bowiem powalczyć bez żadnych ograniczeń, a takie walki tez mogłyby być wtedy wliczane do rankingu. Może więc znajdą się jacyś chętni? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nagród specjalnych zgadzam się z MJankiem. Jeśli każdy pojedynek będzie miał w nagrodę taki itemik, to szybko przestaną one być czymś ciekawym i zabawnym. Powinny być wygrywane w pojedynkach takich, jaki zorganizował P_aul, bodajże to wspominana kategoria SPECIAL. Choć akurat pojedynek Blacka i baroweia spokojnie można pod kategorię SPECIAL podciągnąć, chyba, że powstanie nowa kategoria, muzyczna ^^

BTW BS - świetna szanta ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to po kolei... Od końca zacznę :P - dzięki za docenienie mojego wyboru, ale zobaczycie... ja się dopiero rozkręcam. Ciekawi mnie co tam mój godny przeciwnik wymyśli i jakie szczyty wykorbienia osiągnie nasz pojedynek :D Druga sprawa - moje niedoczytanie zasad. Pardon za to - jak widać, wada wzroku coraz bardziej się pogłębia albo mam już zalążki starczej demencji... W wieku 18 lat - niezły hardkor, nie? I jeszcze co do 'przedmiotu' o który się walczy... w zamierzeniu maska bynajmniej nie miała być bronią a ozdobą/trofeum. Nie mam nic przeciwko jeśli sędziowie wymyślą coś od siebie albo zapożyczą pomysł ode mnie. Wszystko jedno. I jeszcze jeśli chodzi o kategorię pojedynku jaki teraz odbywa się na 'poligonie' - już gdy wymieniałem PW z baroweiem mówiliśmy o kategorii SPECIAL. Najlepiej się nadaje :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciocia Samo Zuo: zdaje mi się, ża na początku było powiedziane, że PAtelnia należy jedynie do obecnego sędziego, ale co tam....Będzie o co pograć. Mam pomysł na nowy tryb, bonusowy, w sam raz dla ex- ekolożki: Save the Lotopałankas! Zasady poligonu, z tą różnica, że na gracze w 2 pierwszych rundach bronią lotopałanek w lewitujących pojemnikach. Na zmianę. Wpierw jeden broni, potem(w 2 rundzie) atakuje. W 3 rundzie zwykła nawalanka. Co ty na to? Ew. dawaj Demolition.
Nie zaatakowałabym lotopałanek, u-um, nawet jeśli nie gram Eloe(postać Cioci Samo Zuo jest tylko półszaloną ekolożką, a nie kompletną wariatką w tym temacie).

Demolition może być, moglibyśmy też 1. rundę rozegrać w locie, pozostałe 2 na lądzie... I kiedy mniej więcej byśmy je rozegrali? Najbliższy tydzień mi odpowiada ;)

Lukasss -> Mi tam odpowiada twoje sędziowanie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że bardzo przepraszam mojego muzycznego rywala za zwłokę, brat mnie cały dzień od kompa separował (niby miał powód, bo ostatnio ja tak robiłem, ale to i tak się nie godzi...) a i teraz zbyt śpiący jestem by myśleć nad tym...

W sprawie CLASSIC, to jako ten, który zwrócił uwagę na ten problem, zastrzegam sobie miejsce w pojedynku o pas, który odbędzie się po walce z BS'em:P Tak więc, Dagarze, jeśli nikt nie wyrazi sprzeciwu to zostanę Twoim przeciwnikiem, tylko będę musiał dorzucić jakąś kartę.

@Shadow

Świetna nuta, a ja mam gotowe dwa utworki, ciekaw jestem co też o nich powiesz;P

No i, ostatnia rzecz, ja swój nick zawsze odmieniałem "baroweim", ale biorąc pod uwagę, że wszyscy robią to inaczej, to nie wiem czy aby na pewno tak jest dobrze:P W zasadzie to najchętniej zostawiłbym to bez odmieniania, ale to Wasza decyzja

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okno w pokoju zostaje wybite rzuconą przez kogoś cegłówką. Została na niej napisana (czy raczej nabazgrana) kredą jakaś wiadomość.

"Goloman@ Tak chodzi o muzyczny. Odbywa się na poligonie"

Zaraz potem przez okno, prosto w kierunku głowy kościstego nekromanty, wlatuje połowa pasa mistrzowskiego TAG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak. Obie strony się zgodziły żebym sędziował(brylant przez PW), walka w kategorii Demolition. Jako że dzisiaj nie mam zbyt czasu jutro napiszę wstęp. Jeżeli dobrze zrozumiałem brylant zaczyna bo odpowiedział na zapytanie niziołki któż męczył lotopałanki :smile: Dziękuje za uwagę i proszę na mnie nie krzyczeć zbyt mocno jak coś pokręciłem :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...