Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 10_2009 zawartość

Polecane posty

Dla ,mnie to też jest jakaś głupota,żeby DA nie dostał znaczka jakosci.A taki NFS Shift ,który na kartach od ATI,chodzi katastrofalnie dostał znaczek.Ale widziałem na podglądzie jakąś ,dziwna pięczęć.W zapowiedziach w CD-Action ,ta gra była szumnie zapowiadana.A teraz ,bez znaczka jakości ,to ma się stuprocentowa pewnośc że ,dostał ocene 7-8.Normalnie katastrofa i dramat.

Chociasz kto wie.Mass Effect dostał 9+, bez znaczka jakości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na mnie - pięknie. Recenzja o DA, będąca kolejnym tekstem na temat, który mnie interesuje. Niektórzy nazwą to "odgrzewanym kotletem", tylko nie zauważają, że za każdym razem ten kotlet ma dookoła dużo ciekawsze dodatki. Czyżby tym razem kawior? :P

Cover - pięknie. Dwie gierki dla mnie. Muzyczka. Więcej muzyczki by się przydało. Może po dwie płyty / numer? :D

Zastanawiam się, czy w Konfigu nie dałoby się zamieścić też dodatkowych dwóch opcji - "Notebook Lite" i "Notebook Gamer". Pierwsza traktowałaby o kupnie tanio dobrego laptopa, i ewentualnym poprawieniu możliwości tanio i skutecznie (porady jakie dyski montować, na jakie pamięci wymieniać). To samo w przypadku Gamera, tylko że tu - jak kupić mocny, acz tani laptop dla graczy i podrasować go tak, aby sięgał możliwości tych z najwyższej półki. Czemu się nad tym tak zastanawiam? Gracze laptopowi są pomijani. Wszędzie testy DDR2, DDR3 do stacjonarnych, nigdzie nie można znaleźć (no, chyba że ktoś naprawdę umie szukać...) nic o pamięciach do laptopów. Żadnych testów dysków do laptopów. Żadnych wykazów modeli, w których można wymienić CPU. Żadnych porad, np. "Jeśli firma xxx otrzymała mój komputer do naprawy w ramach reklamacji i stwierdziła przy okazji naprawy komponentu yyy dysk twardy na inny, w moim mniemaniu gorszy, czy jest możliwość, aby nakłonić ich do wymiany na identyczny jak tamten nie tylko parametrami, ale i modelem?". Ważna sprawa dla gracza, któremu nowy dysk spowolni i tak wolniejszy od stacjonarnego laptop nawet o 10%... Notebooki zajmują dzisiaj olbrzymią część rynku komputerowego i nie powinno się ich pomijać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super pełniak Dark Sector, dzięki wielkie, ciekawe jak bardzo zmasakrowaliście w recenzji Darkest of Days, wg mnie jest tragiczna (przynajmniej tak wyglądają gameplaye na YT), przypomina się zmarnowany potencjał Turning Point: Fall of Liberty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu rewelacyjny numer,choć ciut gorszy od poprzedniego numeru.

Z pełnych wersji na pewno zainteresuję się Dark Sectorem,tylko modlę się żeby poszedł na moim sprzęcie.

Co do recenzji to na pewno poczytam o Fifie Need For Speedzie(Który jest szeroko rozreklamowaną grą),a także o Resident Evil 5.Oby tylko nic się nie wydarzyło,tak jak przy wydaniu ostatniego numeru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, niech dadzą hip-hop! Bo to wszystkie ziomale lubią! Yo, yo!

A dobra muzyka niech spada na drzewo, no nie?

Albo niech dadzą umca-umca-bum-bum.... -.-

PS. Szkoda, że nie ma w tym miesiącu jakiegoś rocka. Ale i tak sprawdzę co tam daliście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dawki muzki w mp3 (autorstwa człowieka, który skomponował oprawę muzyczną w kilku znanych grach). Muza raczej dla fanów elektroniki niż metalu ? ale posłuchać nader warto.

Ha, nie będzie rocka ani metalu! W końcu coś innego - na pewno posłucham! Oh-yeah!

No tak, niech dadzą hip-hop! Bo to wszystkie ziomale lubią! Yo, yo!

A dobra muzyka niech spada na drzewo, no nie?

Albo niech dadzą umca-umca-bum-bum.... -.-

Dobra muzyka, czyli rock i metal? Sory, ale dla mnie to jest "łup-łup-brzdęk-brzdęk-bleeeeeeeeeh(growl)-srututu". Tak samo "mądre" jak twoje porównania.

Są różne gusta muzyczne, nie dla wszystkich metal to "dobra muzyka". Dużo ludzi w ogóle tego nie trawi, chociażby ja... a muzyka elektroniczna? Super! Muszę tego posłuchać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dawki muzki w mp3 (autorstwa człowieka, który skomponował oprawę muzyczną w kilku znanych grach). Muza raczej dla fanów elektroniki niż metalu ? ale posłuchać nader warto.

Ha, nie będzie rocka ani metalu! W końcu coś innego - na pewno posłucham! Oh-yeah!

No tak, niech dadzą hip-hop! Bo to wszystkie ziomale lubią! Yo, yo!

A dobra muzyka niech spada na drzewo, no nie?

Albo niech dadzą umca-umca-bum-bum.... -.-

Dobra muzyka, czyli rock i metal? Sory, ale dla mnie to jest "łup-łup-brzdęk-brzdęk-bleeeeeeeeeh(growl)-srututu". Tak samo "mądre" jak twoje porównania.

Są różne gusta muzyczne, nie dla wszystkich metal to "dobra muzyka". Dużo ludzi w ogóle tego nie trawi, chociażby ja... a muzyka elektroniczna? Super! Muszę tego posłuchać.

Popieram kolegę :) Nie każdy lubi walenie garami, jak ma być metal to lepiej zrezygnować z mp3 na DVD w CDA. Nie wiem skąd porównania do hip-hopu od razu, to jakieś zakompleksienie chyba, żenada

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer zapowiada się ciekawie... Wiedźmin 2 to jest to na co czekałem, poza tym Dragon Age, Fifa i NFS i już jest ciekawy numer, a tutaj jeszcze test słuchawek i całkiem fajny sprzęt testowany...mam tylko nadzieję że znajdę czas w tygodniu bo ostatnio jest trochę zawalony nauką ale we wtorek kupię obowiązkowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że temu numerowi chyba udało się przebić potencjał poprzedniego no może tamten miał Tipsomaniaka, ale to tylko moja opinia zważywszy na to, że bardziej wolę zagrać w Dark Sector-a którym mnie totalnie zaskoczyliście niż w Jade Empire...

A w środku nie najgorzej, Dragon Age już chyba odwala robotę za wszystkich a jakby tego było mało, to mamy jeszcze najnowszego NFS-a i Fifę oraz Wiedźmina 2, a zapomniałbym jeszcze o wyczekiwanym przez większość chyba plakacie, no po prostu żyć nie umierać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że temu numerowi chyba udało się przebić potencjał poprzedniego no może tamten miał Tipsomaniaka, ale to tylko moja opinia zważywszy na to, że bardziej wolę zagrać w Dark Sector-a którym mnie totalnie zaskoczyliście niż w Jade Empire...

A w środku nie najgorzej, Dragon Age już chyba odwala robotę za wszystkich a jakby tego było mało, to mamy jeszcze najnowszego NFS-a i Fifę oraz Wiedźmina 2, a zapomniałbym jeszcze o wyczekiwanym przez większość chyba plakacie, no po prostu żyć nie umierać ;)

Zależy kto co lubi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...