Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 10_2009 zawartość

Polecane posty

Pierwsze co, to rzuciłem się do czytania AR, w końcu MR Jedi komentuje! Przeczytałem list kolesia narzekającego na to, że Smuggler się wypalił, i stwierdziłem że on ma rację! Czytając komentarze Jediego przypomniały mi się stare czasy, kiedy Smuggler miał w sobie tą pasję, i obydwoje odwalali niezłe jaja na łamach AR. Różowy ratlerek rox. xD IMO obecnie tego "Ghosta of Mr Jedi" nie ma... Smuggler totalnie się skiepścił, zpoważniał, aż mi się odechciało czytać jego podpisów do listu tego "zioma".

SMUGGLER DO DOMU! Mr Jedi - przejmuj AR!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaaa już wiem co smuggler miał na myśli pisząc

"starym czytelnikom wyjaśniać nie muszę, nowym zaś powiem, że poczujecie powiew oldskulowego AR!."

Po przeczytaniu "Frustrat ziomek...." o godzinie 1:00 myślałem ze wszystkich w domu obudzę swym śmiechem haha xD dawno nie widziałem podobnego tekstu w AR

co do okładki bardzo mi sie podoba napisy jakby lekko wypukłe fajnie się "maca"

zawartość płytki bardzo zadowalająca pełniaki jak zawsze fajne :)

Tylko czekać aż skończę technika cyfrowych procesów graficznych i złoże podanie o prace w redakcji :P "ktora i tak pewnie odrzucą" xD

krzyhu co do twojej wypowiedzi to każdy się zmienia i nawet ktoś klasy smugga nawet jeśli teraz robi to gorzej to i tak napewno robi to najlepiej ze swych kompanów. ..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer bardzo fajny. Sporo recenzji, chociaż z ocenami raczej bym się nie zgodził, np. nowy NfS dostał za dużo, w końcu to kiedyś były nielegalne wyścigi i nie pasuje mi do serii. Natomiast DA: O powinien dostać znaczek jakości, w końcu to prawdziwy RPG (pewnie przesadzam, bo nie grałem :P), więc uważam, że qń ma racje. FIFA 10 dostała chyba troszkę za wysoką ocenę, jedyny jej ogromna zaleta na PC to licencja na wszystkie kluby ;) RE5 - no to najlepsza recenzja w numerze, tylko dlaczego gem nie napisał nic, o tym, że w 4 niemożna było używać gryzonia? Według mnie to ogromna zmiana warta zauważenia, dla pecetowych fanów poprzedniego RE.

Pełne wersje dwie po prostu byle były, więc ... :/. Ale za to DS przerósł moje oczekiwania, i mile mnie zaskoczył, tylko musiałem bieganie na spacje przełączyć - tak z przyzwyczajenia :cool: To taki słabszy GoW, ale za to z super ostrzem. Oby więcej takich pełniaków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za to DS przerósł moje oczekiwania, i mile mnie zaskoczył, tylko musiałem bieganie na spacje przełączyć - tak z przyzwyczajenia

Mi też Dark Sector bardzo się spodobał! Gra w stylu Gears of War, tylko stawia na używanie ostrza - bardzo fajne! Przeszedłem na razie 4 etapy i naprawdę jestem zadowolony - gratuluję pełniaka. Jedna rzecz, to samo co mój przedmówca - musiałem zmienić bieganie/ukrywanie się na spację - tak jak w GoW-ie.

krzyhu co do twojej wypowiedzi to każdy się zmienia

No ale Mr Jedi właśnie się IMO NIE zmienił i wciąż trzyma stary dobry klimat, za to Smuggler strasznie spoważniał i zezgredział się nam, co zresztą sam przyznał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy NfS dostał za dużo, w końcu to kiedyś były nielegalne wyścigi i nie pasuje mi do serii.

Czy widzisz ten szczery uśmiech na mojej twarzy? Znalazłeś właśnie fantastyczny argument do obniżenia oceny grze, o którym w życiu bym nie pomyślał. Serio. Będą z ciebie ludzie. :) W następnym numerze errata z poprawną oceną, która będzie wynosić... No właśnie, na ile wyceniasz błędnie użyty Need For Speed w tytule?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po tym numerze zrobilem dwa pre-ordery (DA:O i MW2), takze mozna powiedziec, ze mi sie podobal :-)

Szkoda, ze Darkest of Days taki kiepski, bo zapowiadala sie fajna gra. Champions Online wyglada ze screenow i gameplaya jak cos oscylujace w graniacach Kaszanka Zone.

Natomiast mam jeden wniosek - uprzejma prosba o nienaduzywanie wyrazu "epicki". Moze sie czepiam ale noz mi sie w kieszeni otwiera kiedy czytam, ze nasz bohater od poczatku jest "epicki", albo ze gra jest "epicka", to sie zastanawiam, czyli jaka w sumie? ;-) Dla mnie to takie troche slowo wytrych jak "fajny" - moze znaczyc wszystko i nic.

Odnosnie pelniakow - Dark Sector, rzeczywiscie jest niezly... ale (mozecie sie smiac :P) dla mnie zbyt straszny ;-) Przeszedlem pare leveli i odinstalowalem - ja jadenak wole klasyczne strzelanie do Niemcow, a nie jakies zombiaki w ciemnych korytarzach ;-)

Nutke nostalgii rozbudzila za ta u mnie Imperium Galactica - parenascie lat temu, na takie intro jak jest w tej grze, schodzila sie polowa znajomych z okolicy, zeby obejrzec niesamowita, fotorealistyczna grafike, a teraz czlowiek sie zastanawia co to za szkaradne plamy udaja ludzi ;-)

nowy NfS dostał za dużo, w końcu to kiedyś były nielegalne wyścigi i nie pasuje mi do serii.

Czyli dla przykladu Modern Warfare, powinien tez miec minusa na starcie, bo kiedys seria sie rozgrywala w czasach WWII? :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzyhu co do twojej wypowiedzi to każdy się zmienia

No ale Mr Jedi właśnie się IMO NIE zmienił i wciąż trzyma stary dobry klimat, za to Smuggler strasznie spoważniał i zezgredział się nam, co zresztą sam przyznał.

Duzo latwiej rzucic pare uwag raz na pare lat, niz robic to nieustannie od lat 13. Moglbym naturalnie UDAWAC, ze NIC sie nie zmienilo, ale to byloby nieuczciwe. Zmienily sie listy, zmienily sie odpowiedzi, zas czasy, gdy AR bylo miejscem, gdzie sie publikowalo prawie wylacznie glupie listy i glupie odpowiedzi, po prostu minely. A wiesz czemu? Bo kiedys przychodzily listy i madre i glupie, i tych pierwszych bylo duzo wiecej, wiec fajnie bylo posmiac sie z tych glupich. Teraz proporcje sie odwrocily poniekad i mi sie odechcialo smiac z glupoty, bo ona jest obecnie wszechobecna...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Bo kiedys przychodzily listy i madre i glupie, i tych pierwszych bylo duzo wiecej, wiec fajnie bylo posmiac sie z tych glupich. Teraz proporcje sie odwrocily poniekad i mi sie odechcialo smiac z glupoty, bo ona jest obecnie wszechobecna...

Coś w tym jest:) dodam od siebie, że przez X lat , które spędziełęm nad CD-Action, no cóż, człowiek tez wydoroslał, już sie nie ma 17 lat tylko 25 i też inaczej patrzy się na głupie listy i "śmieszne" odpowiedzi. osobiście mi się podobają, sa prześmiewcze i wyśmiewcze, a do tego na tyle poważne, że jak autor listu nie ma na tyle inteligentnego IQ, żeby wystarczyło mu do myślenia, to stwierdził, że ktoś go chamsko obraża.

Dzisiejsza młodzież, to w pewnej (dużej? - oby nie), chamstwo, penerstwo i wieśniactwo (mieszczaństwo?), które nie ma autorytetów, nie ma marzeń, a wypadkowa tego jest brak przyszłości (bo rodzice nie wiedza co maja robić z dzieciakami), a powodem brak rozumu.

Potem są listy jakie są, i faktycznie, rok takie listy śmieszą, ale jak isę czyta to kilka lat to dostzrega się infantylizm tych listów i coraz bardziej męczą.

Smuggler - jest Dobrze :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiejszej nocy przeczytałem tekst na temat pachnących stron xD. no muszę przyznać że pachną ale nigdy nie wpadłbym na wąchanie gazety :P

i wielkie dzięki za temat "usłysz swój komputer" był tam opis głośniczków które chce sobie zakupić ale miałem pewne zastrzeżenia po przeczytaniu wyruszam dzisiaj do sklepu aby je kupic :D

Smuggi jest dobrze mi się dalej tam podoba :P po przeczytania tego "frustrata" po prostu nie mogłem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w cenie plakacik.. tfu! Megaplakat! Kurczę, CD-A nie wie, co to kryzys. :) Oby tak dalej!

Myślisz, że CDA za ten plakat zapłaciło? Przecież to czysta reklama - musi się tylko znaleźć gra z budżetem wystarczającym na sprezentowanie takiego plakatu przyszłym nabywcom. A pisałem niedawno coś o niebywale szerokiej ofensywie promocyjnej jednej z gier... Więc kryzys, nie kryzys, takiego zagrania można się było po nich (producentach tej gry) spodziewać. A co samego do kryzysu - jak sprzedaż gier ruszy, ożywi się rynek reklamowy, to i plakatów będzie więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy widzisz ten szczery uśmiech na mojej twarzy? Znalazłeś właśnie fantastyczny argument do obniżenia oceny grze, o którym w życiu bym nie pomyślał. Serio. Będą z ciebie ludzie. :)

Nutka ironii i już się czepiają :) No i co z tego, że gra dobra? Kiedyś gra miała swój klimat, a teraz to klon GRIDa, i to słabszy bo nie dostał 10. No ale co tam EA mogło upilnować wcześniejsze części cyklu to i może nadal jeździłoby się po mieście w nocy, pewnie jak spadnie sprzedaż simsów to zrobią z nich kopie grida. :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie jeszcze cd-a zapłacili za umieszczenie tego plakatu :D

Bywaly i takie sytuacje.

Muza raczej dla fanów elektroniki niż metalu

Tutaj powinna być drobna poprawka. Muza raczej dla fanów orkiestrowej muzyki filmowej i growej. :rolleyes:

W kazdym razie nie dla fanow metalu. :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark Sector daje rade fajna grafa i ogólnie przypadła mi do gustu ...

nie rozumiem po co imperium galactica chyba na zapełnienia całego dvd :P nie wiem do czego chcecie się dowalić lepiej kupić w gazacie gre za 15 zł czy w sklepie za 30-40 .... ja tam zawsze jestem zadowolony z pełniaków :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem po co imperium galactica chyba na zapełnienia całego dvd :P

Problem w tym, że gracze, którzy urodzili się "wczoraj" i nie mieli dostępu do gier z końca lat 90-tych w czasach, kiedy one królowały (to ważne), traktują je jako śmieci, zbędny dodatek zapełniający cover - a to duży błąd. Te gry naprawdę mają duszę i grywalność. Niektóre znacznie większą od współczesnych produkcji, choć większość jest po prostu archaiczna - tylko czy to zwalnia nas z obowiązku głoszenia "prawdy", jakoby te gry były naprawdę dobre? Sam sobie odpowiedz, amigo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alwaro ludzie którzy urodzili się "wczoraj" są mało zainteresowani grami starymi nawet jeśli to były klasyki ... i patrzą się głównie na grafiki i popularność tytułu teraz nikt kto ma (daje przykład) 15 lat nie będzie ci grał w np "lemmings " bo widza złą grafikę i nazwa jest dla nich mało znana ...

Ja osobiście popieram twoje zdanie ale dla większości młodych graczy liczy się tylko ta era ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...