Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 10_2009 zawartość

Polecane posty

Przeczytałem, teksty jak zawsze dobre ale osobiście nie oceniłbym Officers: WW II tak słabo, na Steamie są jakiś czas temu ją fundłem, cała przeszedłem. Z wad które martin wymienił za największa uważałem za mała ilość misji, dobrze że chociaż są długie. Co do reszty to generalnie grało mi się bardzo przyjemnie, gra bardzo podobna do pierwszego Theatre of War (gra którą uważałem prawie za objawienie i zagrywałem się długo, bez wahania bym jej dziewiątkę a co najmniej 8+ wystawił :-). Monotonia jakoś we znaki mi się nie dawała ale generalnie trudno jest mnie znudzić.

Na Far Cry 2 wielu za monotonię psioczyło, ja jak zacząłem grać to potem 2 tyg graęm tylko w nią po parę godzin dziennie aż nie przeszedłem, w Fall. Tactics po 20 i więcej godzin po między misjami łaziłem po pustkowiu dla Xp-ów.

Wracając do Officers to mi z kolei muzyka za bardzo nie przypadła do gustu, jakas tak mdła mi się wydała. Dłuższe czasy czekania na pomoce zza mapy paradoksalnie uważam za zaletę dodającą grze trochę realizmu. Nie jest za łatwa, miejscami całkiem wymagająca.

Generalnie grze dałbym około 7, razem ze wspomnianym wcześniej ToW imo dobrze wpisuje się w trend strategii pomiędzy banalnym np. Codename Panzers a czymś bardziej wymagającym z cyklu Close Combat czy Combat Mission, gier do których się od dłuższego czasu przymierzam i nie moge zdobyć żeby zacząć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akasavir dlaczego uważasz, że jeśli gra kosztuje 50 zł to jej licencja jest droższa od gry która kosztuje 20 zł?

A no spoko. Wychodzi nowa gra za +50zł to wydawca zamiast czerpać zyski najpierw z normalnej sprzedaży ( czytaj że jeden egzemplarz kosztuje 50zł ) to wolą dać licencje CD-A gdzie sprzedali licencje 5/10 zł na egzemplarz CD-A. Spoko. To albo ja mało wiem albo świat jest głupi.

Zero logiki, SilentBob, weź mi wytłumacz, bo nie rozumiem :dry: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akasavir dlaczego uważasz, że jeśli gra kosztuje 50 zł to jej licencja jest droższa od gry która kosztuje 20 zł?

A no spoko. Wychodzi nowa gra za +50zł to wydawca zamiast czerpać zyski najpierw z normalnej sprzedaży ( czytaj że jeden egzemplarz kosztuje 50zł ) to wolą dać licencje CD-A gdzie sprzedali licencje 5/10 zł na egzemplarz CD-A. Spoko. To albo ja mało wiem albo świat jest głupi.

No wiec swiat nie jest glupi. :) Pominmy juz kwestie tego, czy wydawca w ogole chce sprzedac licencje na jakas gre - to, ze gra w sklepie kosztuje 50 zlotych, nie znaczy, ze licencja na nia jest z automatu drozsza od licencji na produkcje sprzedawana po 20 zlotych. W roznych reedycjach jest sporo gier, ktore kosztuja niewiele, ale ich wrzucenie na plyte byloby bardzo kosztowne, drozsze niz wrzucenie Dark Sectora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu ja niewytrzyam albo ja w mieście mam opóźnienie albo niewiem co bo u mnie niema tego cda !!! :icon_sad:

A tak sie napaliłem na dark sector a tu nic! ja się chyba rozbecze... dobra żartuje ale na poważnie czy u kogoś też niema czy umnie bo jeśli tylko u mnie to pewnie coś się stało i niebedzie wiec bede musiał kupic gdzie indziej czyt. chyba na allegro ;/

czuje sie... zły T.T

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przejściu Dark Sector i dokładnym przejrzeniu zawartości czasopisma mogę ocenić czasopismo.

Zapowiedzi akurat mnie mało zaciekawiły, może dlatego, ze oprócz Wiedźmina 2 i MW 2 nie czekam na pozostałe z nich, a Brink - obawiam się, że płynność rozgrywki naprawdę mocno ucierpi.

Recenzje: hmmmm, DA:O dostało 8+ za to, że jest hardkorowe? Ech, jak dla mnie, to świetny RPG w klasycznym stylu, wszystkich lubiących prawdziwe gry z tego gatunku firmy Bioware chyba nie trzeba rekomendować tego tytułu.

Red Faction: Guerilla - tego się spodziewałem

RE5 - o nie, jeśli to tak ma wyglądać na niskich detalach, to ja tego na kompie nie odpalam, to już przesada.

NFS Shift - grałem w ten tytuł i BARDZO mi się spodobał, fakt, ze na nisko-średniej trudności, ale jakbym poćwiczył, to i na średnio-wysokiej by się świetnie. Tylko czemu w w wersji bez patch'a nie można łazić myszką?!

FIFA 10 - jakoś kopane gry mnie nie ciągną.

Działy standardowe wyszły, jak zwykle, dobrze.

Radeon HD5870 - czekam na ruch (dobry) Nvidii!

AR - mmm, okazało się, ze Smuggler ma w sobie jeszcze trochę swej dawnej ostrości + Mr. JEdi + listy w starym stylu pisane = się najlepsza edycja AR w tym roku, jak na razie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zmarszczył mnie tekst Allora pt. "Asus i nowe otwarcie". Najpierw podpis pod fotką mobo SaberTooth 55i, w którym przekręcono nazwę płyty na "Sabretooth" mimo, iż na zdjęciu wyraźnie widać nazwę mobo nadrukowaną na PCB... Myślałem, że była to przypadkowa literówka; niestety, w tekście błąd powtórzył się trzykrotnie. Ałć; zmarszczka; foch. Proszę o więcej uwagi następnym razem, ox? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony fajnie, że jest recenzja DA: O, z drugiej żal, że taka a nie inna ocena. Ale i tak to kupię :]

Sporo fajnych recenzji, a na płycie nawet Dark Sector, które miałem zamiar nabyć.

PS Please, dajcie w następnym numerze na płytę pełną wersję Alone in the Dark, albo Pirates of the Caribbean!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ aktualna cena jest bardzo ważna.Może nie ma wpływu na samą grę,ale napewno na odbiór przez gracza.Na przykład gdyby w cda były same darmowe gry,nikt by cda nie kupil. :tongue:

Ale jak mówiłem Dark Sector nadrabia zaległości,przygodówka też nie jest zła.

Ps.Chodziło mi o to,że grafa może być średnia ale nie aż tak :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w zasadzie ja też tam z ciekawości zaglądam :happy: Dużo nie gram w gry z CDA. Zawsze pierwszą rzeczą, którą odpalam na płycie jest bonus :happy: Czasem można się doszukać perełek wśród filmików i zdjęć :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję CDA dla zawartości. Chociaż dużo nowego się nie dowiaduję, bo "trzymam rękę na pulsie branży", to zawsze lubię poznać czyjeś zdanie o jakiejś produkcji. Płytki dodawane do pisma często oddaję bratu, a on instaluje niektóre gierki na swoim laptopie, na którym czasem w nie popykam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...