Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 10_2009 zawartość

Polecane posty

Alwaro ludzie którzy urodzili się "wczoraj" są mało zainteresowani grami starymi nawet jeśli to były klasyki ... i patrzą się głównie na grafiki i popularność tytułu teraz nikt kto ma (daje przykład) 15 lat nie będzie ci grał w np "lemmings " bo widza złą grafikę i nazwa jest dla nich mało znana ...

Ja osobiście popieram twoje zdanie ale dla większości młodych graczy liczy się tylko ta era ...

I takim dajemy szanse zmiany nastawienia - jak juz maja gry na coverku, to moze najdzie jednego z drugim chec sprawdzenia "jak to kiedys gry wygladaly", i czesc moze poczuc bluesa pt. "grafika nie jest - tadam, tadam - najwazniejsza - tadam, tadam".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne gierki znalazły się w tym numerze cda. Na pierwszy odstrzał pójdzie Imperium Galactica, muszę w to zagrać choćby koniec świata miał nastąpić :) Dark Sector, grzechem byłoby nie sprawdzić, a i przygodówką nie pogardzę, na pewno zainstaluje, może się spodoba.

A co do zawartości (czaso)pisma, jest grubo. Dużo ciekawie zapowiadających się gier w tym najważniejsza PES 2010, czekam z wielką niecierpliwością. No i najważniejsza recenzja Dragon Age, gra którą muszę mieć, a i resident to podstawa. I chciałbym strasznie podziękować za przegląd głośników, akurat zamierzam sobie kupić nowe a ten artykuł zdecydowanie ułatwi mi wybór, trafiliście z nim w 10. Action Redaction nie wymaga komentarza, po prostu wymiata i tyle, żeby było tak zawsze, chciałoby się. I na koniec kilka słów na temat okładki. Majstersztyk, jak dla mnie to best of the best 10/10. Prezentuje się znakomicie. Plakat też się przyda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - dzięki za plakat. Brakowało mi czegoś fajnego na ścianę (no, bardziej na drzwi) a mój Wujek Sam już mi się przejadł. Po drugie - Dark Sector daje radę. Po trzecie - ten AR z Mr. Jedi po prostu miażdzy. Żałuję, że nie czytałem CDA wtedy gdy Mr. Jedi regularnie odpowiadał na listy.

Zmartwiło mnie w zasadzie tylko jedno. Gdy kupiłem te CDA to w szkole nikt go ode mnie nie chciał pożyczać. Dziwne, może nie wiedzieli że mam - właściwie wyciągnąłem czasopisemko tylko na WOK-u. Choć TAKĄ okładkę trudno nie zauważyć (swoją drogą - dziwna ale fajna)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż nowe CDA mam od wczoraj to dzisiaj dopiero dokładnie je przejrzałem. Moim zdaniem jest to bardzo udany numer. Jest dużo do czytania. Tylko trochę mnie martwi te 130 stron a nie 147. No ale cóż. Strasznie ta tłoczona okładka mi się podoba :laugh: Na pochwałę zasługuje również super plakat. Właśnie zawisł na drzwiach :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale ten z białym tłem to jest chyba najlepszy jaki był dodany do CDA za mojego czytelnictwa. Niby nic szczególnego ale mi się strasznie podoba. Lubię takie niepozorne plakaty z dwoma lub trzema kolorami. Dla mnie super :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gicor plakat, naprawdę jeden z fajniejszych jakie mam w kolekcji, co do recek to jak zawsze super poziom chłopaki trzymacie,

Fifa 7/10 to za dużo dla tej gry, to już się robi nie miło, kiedy dostaje się kilkukrotnie odsmażony kotlet, jest wręcz niejadalny, można dostać po tym "rzadkiej kupy" ;p.

Założyłem się z kolegą że Red Faction: Guerrilla nie dostanie oceny powyżej siódemki, a tu prosze ;p, przegrałem przez was czy złote ;p :laugh:, ale nic następnym razem może to ja wygram.

Dragon Age myślałem że jednak będzie ta dziewiątka ;p, nie mogę się doczekać PES 10 na PC, mam ogromne nadzieje że gra będzie nadal trzymała poziom, a po przeczytaniu waszego tekstu o PES 10 jest już pewny że gra będzie hiciorem, może nie aż takim jak Fifa 10 na konsole

ale zawsze coś :wink: .

Fajnie że Mr.Jedi skrobną coś w AR :tongue:, jeszcze nie czytałem bo najlepsze zostawiam na sam koniec, ale pewnie jak zawsze będą śmiechy i chichy :cool:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł na okładkę efekt już nie, eksperyment się udał pacjent zmarł, aż zatęskniłem za tymi w "starym" (sprzed 2 miesięcy) stylu.

Plakat - pomysł fajny, ale dragon age ma na prawdę brzydkie grafiki :)

Sam numer przeciętnym, wina tego że twórcy czekają z największymi premierami na koniec roku. Spodobały mi się teksty z "nie tylko gramy", ciekawsze od dania głównego w postaci 16 recenzji.

A Dark Sector wciąga, liczę że inna, równie genialna gra zagości na DVD jeszcze w tym roku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepszy numer w tym roku, fajna okładka, interesujące zapowiedzi i recenzje, no i relacje z WCG. Jeszcze nie dawno kupowałem inne czsopisma o grach ale chyba z tym skończe bo cda bez wątpienia powala konkurencje na kolana. Prawie bym zapomniał napisać, że w tym numerze są super pełniaki!! Dark Sector żądzi!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak, pełniak w porządku. Przeszedłem trochę i... widać, że cena w dniu premiery wynosiła 49.99zł. Ale nie jest najgorzej, być może przejdę DS'a całego. Oczywiście zaraz, gdy skończę DMC4 :)

PS. A może by tak się postarać jeszcze bardziej i dać DMC3 jako pełniaka? Byłoby świetnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...