Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 10_2009 zawartość

Polecane posty

Co do plakatu to może być, chociaż ja się spodziewałem czegoś z nowego NfS, myślałem że dacie coś w stylu plakatu z PLAY'a tzn. Igę Wyrwał tylko że w większym formacie.

Aha. I jeszcze takie pytanie.

Czemu w artykule "Asus i nowe otwarcie" napisaliście w tej żółtej kolumnie na samej górze "drzewiej", zamiast dawniej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że się tak zapytam; co się stało z bonusem? (filmiki, tapety itp)

Czlowiek jedzie na urlop to mu zaraz kacik wywalaja. Ale wroci, wroci...

Numer mi się podoba, super pełne wersje, całkiem dobre recenzje. Mam jednak pytanie do wszystkich, czy u Was też to srebrne z okładki schodzi, czy tylko mi trafił się felerny numer :P ?

Srebrne troszke schodzi bo nie jest powleczone lakierem, a nie bylo zeby lepiej blyszczalo (popatrz na okladke pod swiatlo - zobaczysz ze lakierowane sa tylko napisy i grafika, tlo nie). Jak bedziecie na to bardzo marudzic, to bedziem lakierowac nastepnym razem cala okladke.

Co do plakatu to może być, chociaż ja się spodziewałem czegoś z nowego NfS, myślałem że dacie coś w stylu plakatu z PLAY'a tzn. Igę Wyrwał tylko że w większym formacie.

Aha. I jeszcze takie pytanie.

Czemu w artykule "Asus i nowe otwarcie" napisaliście w tej żółtej kolumnie na samej górze "drzewiej", zamiast dawniej?

1. Nie bedziemy powtarzac cudzych plakatow.

2. Bo znamy staropolszczyne. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc w stan głębokiej konsternacji, wprowadził mnie jeden z minusów, jakie Allor wytknął "Dragom's Age: "Wygląda dość oldskulowo". Nie rozumiem tego, przecież w zamierzeniu ta gra miała taka być: w starym stylu; począwszy od klecenia drużyny, przez wielowymiarową rozgrywkę, po perspektywę video (możliwość "izmometrii").

Tu się zgadzam. Gra miała być robiona w starym stylu czyli grafika na bok, fabuła na pierwszy plan.

A co do numeru to plakat bardzo mi się podoba, bardzo dobre pełniaki, jak zawsze ciekawe AR i sporo zapowiedzi i recek. Wypada tylko pogratulować dobrego numeru :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu, to ja się wypowiem.

Szczerze zawiodłem się oceną Dragon Age: Origins - 8+, bo jest oldskulem i tak się też w nią gra. Ale dla wszystkich oldskul - RPG to MUS w nią zagrać, bo jest świetna. Ja nie jestem fanem tysiąca i jeszcze jednej statystyki i 100 razy więcej itemów, ale korci w grę zagrać, oj korci. Ale że na moim kompie walczenie z hordą np. szkieletów w DA:O może męczyć, więc trudno. Czekam na nowy sprzęt.

Resident Evil 5 dostaje 9 zasłużenie.

A reszta - jak reszta, są lepsze, są gorsze.

Zapowiedzi - betatest z MW2, ale tylko z MP - ech, ta gra zje wszystkich. Mam nadzieję, że dadzą w końcu 10 (co, że krótka? Multiplayer czas wydłuży i to spokojnie).

Wiedźmin 2 - poczekamy, zobaczymy, ale jest dobrze. A ostatecznie kucyk nie jest taki zły. Tylko że przez niego Geralt stracił tą drapieżność, a zrobił się takim dzikusem z "gronostajem" na głowie.

Brine - coś jakoś nie widzę w tej grze potencjału

Cover - bonusu brakuje, ale to urlop Smugglera to spowodował, więc wybaczam.

Plakat - domyślałem się, ze skoro nie wielkie balony, to na pewno Dragon Age: Origins. Ale plakaty zacne (tylko czemu obydwa o tej samej grze... Ach, no tak, toż ten sam manewr, co przy Wiedźminie).

O reszcie działów wypowiem się później, bo jeszcze nie zaglądałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie czytam CDA i zauważyłem że okładka jest inna niż inne nie pod względem graficznym oczywiście :) tylko chodzi mi o rodzaj papieru.Bardzo ciekawy artykuł o Guild Wars 2 mam 1 więc od razu przeczytałem.Co do gier.Gry jak to gry prawda zainstalujemy pogramy i zobaczymy czy kontynuować przygodę z tą czy ową grą czy też nie.Gry są naprawdę fajne i warte uwagi zwłaszcza Dark Sector.Dzisiaj jak stałem w kolejce w Empiku to 3 osoby w kolejce za mną stały w ręce trzymając nowe CDA ^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny artykuł o Modern Warfare 2! Tytuł, który dotychczas był mi obojętny, stał się grą, na którą czekam z niecierpliwością. Niewykluczone, że przeznaczę na niego kasę sumiennie odkładaną na Assassin's Creed 2!

Artykuł o Guild Wars 2 również ciekawy, choć tak naprawdę dla mnie niczego nowego niezawierający. Anyway, już odkładam pieniążki na kolekcjonerkę :D

Co do plakatu - średniawy. Dragon Age nie zachwyca mnie zbytnio, nawet po przeczytaniu recenzji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niezły numer, mówię to na podstawię przeczytanego artykułów o Majesty, nfs'sie i COD. Na reszty przerw w szkole nie starczyło, ale już nadrabiam. xD

I ogromny plus za plakat.. tak dawno nie było.

P.S.

Może ktoś podać tytuł piosenki, która leci w tle gameplay'a z fify 10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalem z zainteresowaniem kilka artykulow z nowego CD Action,a zwlaszcza recenzje Dragon Age Origins i musze przyznac,ze jestem rozczarowany.Nie recenzja tylko gra.Bylem zdecydowany ja kupic w pre-orderze,ale teraz sie wstrzymam przynajmniej na kilka najblizszych miesiecy z zakupem Dragona,i zobacze co inni gracze o niej sadza.A tak wogole,to zaczynam dochodzic do wniosku,ze ten rok jest wyjatkowo,,cienki'' jesli chodzi o dobre gry na PC.No bo tak:Dragon Age mnie rozczarowal biorac oczywiscie pod uwage recenzje,Assasin's Creed2 w tym roku nie bedzie i oprocz Batmana i Resident Evil5 to nie bardzo w tym 2009 roku mialem w co pograc.Najgorsze jest to,ze na koncowke tego roku zbytnio juz nie ma co liczyc jesli chodzi o jakies ,,growe'' hity.Nno ale chociaz rok 2010 powinien w tej materii co s wyrazniej zmienic i sypnac bardzo dobrymi grami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA z rana to odrazu znak dobrego dnia :] Najbiardziej jednak przypadła mi do gustu garść informacji na temat Guild Wars 2, CoD Modern Warfare 2 oraz AR z jego Frustart Ziomkiem, jednak mam i zastrzeżenia, a właściwiej jedno wielkie - Dark Sector. Ta gra jest tak momentami niedopracowana, że aż chce sie wyć. A oto zauważone podczas grania wady:

-koles moze przeskoczyc przez murek ale jakos nie ma tyle sił by przeskoczyc nad metrową barierką, dziwne nie?

- zanim cokolwiek podniose to przynajmniej 10 razy zniemi mi magazynek.

- a po ześlizgnięci sie ze sciany normalnie kozak sie zacią w miejscu

Więc z tym "niedoceniona" to chyba lekko przesadziliście, jedyne co w tez grze jest w miare fajne to zabawa dyskiem/shurikenem czy jakby tego nie nazwać, chyba jedyny powód do grania w TO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer zdecydowanie najlepszy pod każdym względem ale teraz jestem ciekawy co będzie w grudniu bo tu daliście taki zarąbiste pełne wersje no i plakat a w grudniu mi się wydaję że nie będzie nic ciekawego oprócz recenzji :( A i coś za wysoko ocena Fify 10 wszyscy gadali że FIFA 09 + aktualizacje to powinna być niższa według mnie chociaż nie mogę jej do końca oceniać bo grałem tylko w demo i po tym demie czekam na pesa :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA kupione..i jak zwykle zaczynam od AR no i po chwili sam miód na mnie spłynął gdy doszedłem do komentarzy Mr.Jedi :) aż się łezka w oku kręci czytając nie wybredne i złośliwe komentarze dziadka Jedi :) przypomniało mi się nawet że kiedyś jak to AR było w panowaniu sir Smugglera i Mr.Jedi to były opinie że to ta sama osoba :) tzn że Smuggler ma rozdwojenie jaźni i pisze pod dwoma nickami hehe ale nie ukrywam że miło poczytać waszą wymianę komentarzy :)

wracam do czytania :) na koniec zostawię sobie rodzynka...zajrzę na covera :)

bym zapomniał :) okładka i plakat powalają) wielkie graty za całość :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer ekstra. Znakomita okładka, super plakat i mnóstwo ciekawego tekstu... Ale liczyłem na wyższą ocenę DA. Mam jednak poważny problem-ciągle instalacja Dark Sectora przerywana jest błędami. Nie da sie też skopiować na dysk...

Jak można to naprawić??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten DA w ogóle jakiś felerny jest. Dzisiaj aż zaroiło się od postów na forum, które mówią o błędach w grze. A co do pisma to dawno nie było tak świetnej okładki,. Niby nic szczególnego ale dla mnie to jedna z najlepszych okładek. No i na dodatek te leciutkie tłoczenie :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...