Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 10_2009 zawartość

Polecane posty

Tylko gracze konsolowi, albo multiplatformowi kupują jakiegoś Neo+ czy inne tego typu czasopisma. I robi różnice - jeżeli uważasz że 2-4 strony mniej to "nic" to równie dobrze może nie być działu konsolowego, a na jego miejsce mogą wejść reklamy.

W niektorych szkolach w Teksasie w USA nauka geografii wyglada mnie jwiecej tak

60% - geografia Teksasu

30% - geografia USA

10% - geografia reszty swiata.

I potem Teksanczyk szuka Francji w okolicy Chin, a i Europe nie zawsze znajdzie.

Chcecie byc takimi growymi Teksanczykami+, bo nawet nie bedziecie wiedziec, ze istnieja inne kontynenty? IMO "lepiej wiedziec po trochu o wszystkim, niz wszystko o jednym". Odrobinka (2 strony!) gier konsolowych swiata nie zawali, CDA nie zniszczy, wam umyslow nie skazi, a przynajmniej jak sie trafi opis gry "taki odpoowiednik KillZone na PC" to bedziecie wiedzieli o co biega.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niektórych szkołach w Teksasie w USA nauka geografii wygląda mniej więcej tak

60% - geografia Teksasu

30% - geografia USA

10% - geografia reszty swiata.

I potem Teksanczyk szuka Francji w okolicy Chin, a i Europe nie zawsze znajdzie.

Chcecie być takimi growymi Teksańczykami+, bo nawet nie będziecie wiedzieć, ze istnieją inne kontynenty? IMO "lepiej wiedzieć po trochu o wszystkim, niz wszystko o jednym". Odrobinka (2 strony!) gier konsolowych świata nie zawali, CDA nie zniszczy, wam umysłów nie skazi, a przynajmniej jak sie trafi opis gry "taki odpoowiednik KillZone na PC" to bedziecie wiedzieli o co biega.

Hahaha !!! Niesamowita wypowiedź XD Po prostu świetna !

Odnośnie Numeru - bardzo fajnie że się konfigurator rozrósł i dział testu sprzętu, ponieważ mam zamiar w najbliższym czasie podrasować kompa.

W dziale recenzji interesuje mnie głownie 7 tytułów, ale i tak wszystko przeczytam.

Ale co jak co, przechodzę przez taki okres, gdzie większe wrażenie biją na mnie pełniaki . . . Dark Sector to będzie to !!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IL-2 Sturmovik ? Birds of Prey - to może być coś dobrego - szkoda że na konsole.

Podobno zeszmacone mocno w stosunku do tego, co było na PC. Więc jeżeli jesteś fanem serii to tutaj raczej nic nie tracisz.

Smugg - ok, tylko np. Neo+ czy PSXE nie mają swoich działów dla PC... Jeżeli w ogóle coś o grze z PC napiszą to na zasadzie "no ta firma najpierw tworzyła na PC, ale teraz wchodzą w rynek konsol i dopiero kasy zarobią" (tak było w przypadku Creative Assembly: przy zapowiedzi Spartana Neo+ nawet poświeciło nieco strony na historię serii Total War, ale właśnie w tym kontekście - że fajne, sprzedało się, ale i tak nic w porównaniu z tym, co firma teraz zarobi na konsolach)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej czekam na recenzję DA. Producenci szum medialny wokół tego RPGa tworzą ogromny, więc jako fan tego rodzaju gier czekam z niecierpliwością na zderzenie ich zapowiedzi z rzeczywistością.

Ja też choć z tego co widzę na podglądzie na stronie głównej,DA nie dostało znaku jakości. Czyli jednak szykuje się rozczarowanie:/...chyba

Szkoda bo liczyłem na zachwyt recenzentów,a tu EA dostało i zmarnowało-ot tradycja

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recenzji nowego Residenta i Red Faction byłem pewien. Dragon Age się nie spodziewałem ;) ciekawe jak wypadnie bo mam zamiar w to zagrać.

Fajnie, że konfigurator wraca bo jestem przed kupnem kompa, zobaczymy jaka jest wasza propozycja do 3 tys.

A plakat to myślę, że będzie z Dragon Age lub z Shifta z Igą W. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przygodówka, abandonware i hicior (który mnie nie interasi)

znowu w nic nie pogram :/

ale czekam na tekst o głośnikach, bo sam mam zamiar coś mocniejszego postawić na biurku (lub powiesić na ścianie)

btw - gdyby do końca roku udało by się zrobić test monitorów z hdmi i małych telewizorów - to byłby wypas (bo szukam czegoś małego do 24 cali z hdmi do mojego PS3)

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg - ok, tylko np. Neo+ czy PSXE nie mają swoich działów dla PC...

>>>A czemu mamy rownac w dol? :) Wolimy dawac dobry przyklad.

Jeżeli w ogóle coś o grze z PC napiszą to na zasadzie "no ta firma najpierw tworzyła na PC, ale teraz wchodzą w rynek konsol i dopiero kasy zarobią" (tak było w przypadku Creative Assembly: przy zapowiedzi Spartana Neo+ nawet poświeciło nieco strony na historię serii Total War, ale właśnie w tym kontekście - że fajne, sprzedało się, ale i tak nic w porównaniu z tym, co firma teraz zarobi na konsolach)

>>>Sprzetowy nacjonalizm. :) A teksty i tak pisza na PC :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj tam - po prostu powiedziałem swojąopinię na temat konsol w CDA. To że jednemu, czy dwóm się nie podoba nie oznacza że macie ten dział zlikwidować. W końcu zrobienie recki gry PCtowej jest trudniejsze niż zrobienie recki gry w którą gra się z przyjemnością w domu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragon Age, Guerilla, Stalker, MW 2... jest w czym wybierać. Dziwię się tylko jednej rzeczy. Dlaczego nie daliście na okładkę Wiedźmina 2? Przecież to światowy exclusive? Chyba, że jest to tekst oparty na filmiku oraz FAQ dostępnych od kilku dni w sieci?

PS> Mam nadzieję, ze ten plakat ma chociaż po jednej stronie coś z Wiedźminem (ale z dwójką)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki-O nich nie będę mówić, bo mi nie pasują.

Jeśli chodzi o samo CDA:

RE5: Heh, akurat musiało wyjść na PC'ta, gdy kupiłem sobie konsole :P

Officers- Hm, nie słyszałem o tej grze, a zapewne powinienem, artykuł przeczytam obowiązkowo.

NFS:S. Cóż, samochodówek nie lubię, ale Nid for spid to nid for spid. Trzeba przeczytać.

No i Beta testy COD:MW 2 ;]

Będzie co czytać.

Kolejne 15 złotych idzie w błoto :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc krótko, numer październikowy zapowiada się nad wyraz dobrze, choć nie zdradzały tego dwie pierwsze pełne wersje rozszyfrowane w "Ghost'owych" przeciekach. Dark Sector z kolei, to bardzo miłe zaskoczenie. Gra która wyszła w tym roku jest już na płytce w CDA, BRAWO! (oby tak dalej :tongue: ).

Zawartość pisma, moim zdaniem, jest naprawdę świetna. Recenzje Dragon Age ( to, że macie ją jako pierwsi w Polsce pewnie napawa Was dumą, i słusznie :wink: ), NFS: Shift i FIFY 10, zapowiedzi Wiedźmina i nowego Stalkera, oraz przede wszystkim beta PES 2010 (jestem fanem tej serii i na nową grę czekam z niecierpliwością). Naprawdę będzie co czytać :smile: .

Jeżeli miałbym ocenić ten numer w skali akademickiej, to wyrok może być tylko jeden: "bardzo piątka" (5,5 :icon_wink: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szał!!!!!!

Numer zajefajny :P Recenzje na prawdę świetnych gier, w zapowiedziach też jest nieźle, ale najlepiej chyba jest na coverze Dark Sector w cd-action na początku myślałem że to żart ale jednak nie. Dobrze że nie chciałem jej kupować :D Fajnie że będzie plakacik. Ale okładka jest słaba no ale jak mówicie że w realu lepiej wygląda to niech wam będzie. Zdziwiło mnie tylko jedno 14,99 zł myślałem że znowu o 1 zł więcej a tu patrz. Macie moje 15 zł :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...