Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 10_2009 zawartość

Polecane posty

Dobra muzyka, czyli rock i metal? Sory, ale dla mnie to jest "łup-łup-brzdęk-brzdęk-bleeeeeeeeeh(growl)-srututu"

Kolejny człowiek, który tego nie słuchał, a się wypowiada. Bo nie wiem czy wiesz, ale metal i rock to nie tylko zespoły typu Behemoth czy Vader (czyli to twoje "bleeeeh" - także tego rodzaju muzyki nie lubię), są też inne zespoły, np. Nirvana lub Myslovitz (tak, tak to także jest rock, tyle że alternatywny).

[...]jak ma być metal to lepiej zrezygnować z mp3 na DVD w CDA.

To już musisz do redakcji apelować, choć wątpliwe, żebyś coś wskurał.

Nie wiem skąd porównania do hip-hopu od razu, to jakieś zakompleksienie chyba, żenada

A stąd, że tego prawie każdy (młody) człowiek teraz słucha. W większości przypadków dlatego, że występuje tam masa przekleństw, choć zdarzają się też przypadki, że słuchają hip-hopu tylko dlatego, że inni tego słuchają. I to właśnie jest żenada.

PS. Przepraszam za offtop, ale musiałem to napisać. Jeśli ktoś chce dalej prowadzić tą dyskusję, to niech pisze na PW, albo w jakimś odpowiednim temacie. Pzdr.

PS2. Numer jak najbardziej w porządku, pełniak, i okładka wymiatają. No i plakat, ciekaw jestem co tam redakcja umieściła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do numeru, to zbieram CDA od 2005 roku i sądze, że nic tego numeru nie przebiło... Nooo... może poza numerem gdzie był recenzowany UT3, Crysis i CoD4 jednocześnie ;]

Co do tematu Offtopu - muzy. Dzieciaki nie tylko słuchają hip-hopu, ale też rapu. Jak lubią to niech słuchają, ale zachowanie związane z tym i pozerstwo a'la Amerykańska Gangsta to już przesada (a dużo tego teraz chodzi po ulicach). Ja kiedys słuchałem Hip Hopu, ale uważam, że dojrzałem muzycznie i wolę zarówno lekki (Linkin Park, Green Day), jak i ciężki (Mindless Self Indulgence) Rock ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragon Age, Guerilla, Stalker, MW 2... jest w czym wybierać. Dziwię się tylko jednej rzeczy. Dlaczego nie daliście na okładkę Wiedźmina 2? Przecież to światowy exclusive? Chyba, że jest to tekst oparty na filmiku oraz FAQ dostępnych od kilku dni w sieci?

PS> Mam nadzieję, ze ten plakat ma chociaż po jednej stronie coś z Wiedźminem (ale z dwójką)

Nie dalismy okaldki z wiedzminem bo takowa jeszcze (art) nie istnieje. Zatem i o takim plakacie mozecie zapomniec. Choc co sie odwlecze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To CDA było okej, choć AR było jakieś tam smętne. Wiem, że to wina lepszej jakości (merytorycznej) listów do redakcji, ale miło się wspomina czasy tych (bez obrazy) wieśniaków, którzy przysyłali takie żałosne listy.

Co do recenzji, sezon ogórkowy się skończył i gier do recenzowania jest więcej, tym lepiej dla redakcji i dla nas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To CDA było okej, choć AR było jakieś tam smętne. Wiem, że to wina lepszej jakości (merytorycznej) listów do redakcji, ale miło się wspomina czasy tych (bez obrazy) wieśniaków, którzy przysyłali takie żałosne listy.

Co do recenzji, sezon ogórkowy się skończył i gier do recenzowania jest więcej, tym lepiej dla redakcji i dla nas.

No to poczekaj na TO AR w 10/09, to sie milo zdziwisz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo wszystko nie kupię....

no chyba ,że wygram jakąś kasę za obstawianie meczy.

1.Dodam ,że podoba mi się okładka- na prawdę fajna, gratulacje dla tego kto ją zrobił.

2.Ciekawią mnie recenzje Need for Speed Shift, FIFA 10 i Red Faction: Guerrilla,ale to nie wystarczy by wydać te 15zł ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod względem tekstowym, to ścisła czołówka tegorocznych numerów. jednym słowem będzie co poczytać. Nawet zawartość płytki, na którą na ogół nie zwracam uwagi jest baaardzo na poziomie. Nie wiem czy się skuszę na tego DSa, ale sam fakt zamieszczenia takiej gry. A okładka też zapowiada się fajnie. Piszę "zapowiada", bo w pełnej okazałości będzie można ją zobaczyć na gotowym pisemku. No i coś dla tych śmiesznych ludzików miauczących o plakaty też się znajdzie.

Jedyna łyżka dziegciu to:

I kolejne 2-4 strony zmarnowane na dział konsolowy...

A jakby zamiast tego byly reklamy pan telefonicznych? IMO zawsze warto poczytac recenzje fajnych gier, niewazne na jaka platforme, szczegolnie gdy jest szansa, ze moga na PC trafic.

Jasne :dry: Już wolałbym przejrzeć te reklamy niż czytać w magazynie komputerowym o konsolach. By nie było, jako gracz mam uniwersalne podejście do gier. Mam porządnego PC, jak i kilkanaście konsol (te starsze również liczę). Jednak takie skakanie tematyczne, choć trzeba przyznać , że nawet ciekawe, to nie pasuje do ogólnego szkieletu pisma.

Dodatkowo jak czytam co opinię "na PC będzie znacznie lepiej wyglądała", to zastanawiam się, czy autor jakąś premię ma za taką lokalną propagandę, czy dalej nie zaznajomił się z mocą obliczeniową danych sprzętów.

Porządne gry? Ależ z całą stanowczością tak. Tylko niech Smuggler nie liczny na Killzone 2/Uncharted 2 na PC. A że Dirt 2 trafi na PC nieco później? To się go w odpowiednim czasie zrecenzuje.

Smuggler

Wtorek, 29.09.2009. Wtedy to w punktach sprzedaży pojawi się srebrno-czerwona okładka najnowszego CDA.

Widoczny na okładce smok zapowiada też pierwszą w Polsce (i jedną z pierwszych na świecie...) recenzję RPG: Dragon Age: Początek.

Będzie test baaaaardzo szybkiego (i cichego) Radeona HD5870,

1. Jupi.

2. Okładka po raz kolejny pożera konkurencję niczym wygłodniały Amerykanin hamburgera.

3. Wprost nie mogę się doczekać, czym nam Dragon Age obrodził.

4. Ach, czekam z utęsknieniem, wypada wysłać na emeryturę 4870 x2. Wszak Crysis 2 , jak i Doom IV prędzej, czy później nadejdą. No i Rage ma się rozumieć.

NightPlayer, napiszę ci jakie oceny dostały, jak i ogólny zarys recenzji przekażę - bądź pewny tekstu "lepiej grafika wygląda niż na konsoli" :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woo..woow... AAAHH!!! Gdy zobaczyłem te recenzje, zapowiedzi, pełną wersję Dark Sector, wzruszyłem się, rozpłakałem, i prawie zaszczytowałem! :D:D:D.Zapowiada się ŚWIETNIE! Jutro z samego rana pędzę do kiosku, i na zgromadzonych przeze mnie zapasach, będę jechał cały dzień, i zajmę pierwsze miejsce w kolejce!;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż dla mnie te dwie pierwsze gierki są w najlepszym razie bardzo słabe. Kolejna przygodówka to już przesada w ostatnim czasie było ich zdecydowanie za wiele. Imperium Galactica jako pełnoprawny pełniak? Nie znam tego, ale to, że trzeba uruchamiać go DOSboxem jest dla mnie wystarczająco odstraszające. No i tylko Dark Sector jeszcze może być niezły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No - ja już cieszę się prenumeratką CDA, która - jak nigdy - przyszła dzień przed wydaniem. Pytanie tylko - czy efekt czerni i bieli na początku Dark Sector jest celowy? Nie przepadam za nim, mam nadzieję, że to nie błąd mojego grzebania w ustawieniach (uruchomić tą grę na 512 ramu to nie lada sztuka, ale uruchomiłem i - o zgrozo - nie lagzuje się), a celowy efekt w grze, który minie po którejś misji. PIERWSZA GRA Z SYSTEMEM OSŁON, KTÓRA MI CHODZI - JUHU.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten rabat uwzględnia tylko zestawy z CDA, jeśli dobrze pamiętam. Więc nic a nic nie mógłbyś zmienić. A ja tam wole sam sobie złożyć kompa. ;P

A co do plakatu, to typuję, że na jednej stronie będzie Dragon Age, a na drugiej NfS:Shift. Dragon Age z wiadomych przyczyn (recka, okładka, no to jeszcze plakatu brakuje), a NfS dlatego, że wszędzie go wciskają, i pewnie zapłacili CDA niezłą kaskę za umieszczenie na plakacie. Ale obym się mylił, i była jakaś niespodzianka. ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nowy akszon już jest po wstępnym przejrzeniu w autobusie. na czytanie poczeka do wieczora i będzie miłym zakończeniem dnia (czy to nie fantastyczne, że premiera nowego CD-A zbiegła się w czasie w wydaniem nowej płyty Kultu??) Na pierwszy ogień pójdzie płytka i coś czuję w kolanie, że znów nie będzie drugiego bonusa.

Ze smutnych spraw - znów zabrakło czegoś wielkiego o Borderlands, ale może Brink mi jakoś zrekompensuje smutek i żal.

Aha - okładka wygląda przekozacko (szkoda że mi się pudełko odcisnęło na niej i mam mikozagięcia).

Plakat pewnie i tak wyląduje w szufladzie.

to na razie tyle, może coś dopowiem jak poczytam.

CYTAT(FireStorm^ @ Pn, 28 wrzesień 2009 - 17:10) *

Nie wie ktos czy jest juz dzis w Empikach? Nie chce mi sie leciec sprawdzac

Tak, jest już wyłożony, właśnie stamtąd wracam:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...