Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 10_2009 zawartość

Polecane posty

Jak już taka informacja miałaby paść to pod spoilerem. Każdy chce sam, na własną rękę zobaczyć coś, co go bardzo interesuje. Na plakacie obstawiam Dragon Age'a i NFS:Shift :D. Jak dobrze jest mieć kiosk pod szkoła. Ciekawe czy o 15 jeszcze CDA będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy numer jaki widziałem od 01/2009.

A poza tym Dark Sector właśnie chciałem sobie kupić a tu moje ulubione cazopismo go zamieszcza na swoim uroczym Cover DVD.

Już zaczynam wierzyć że niedługo dacie GTA.

Recenzje też zapowiadają się super.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warszawskim Empiku juz jest smile_prosty2.gif

Nie powiem co dostal DA: Origins, ale powiem ze po przeczytaniu recenzji wlasnie robie pre-order smile_prosty.gif

Ja pier... nicze. Musiałeś to napisać? Teraz pluję sobie w brodę, że kupiłem za ostatnie pieniądze Legendy RPG z Platynowej Kolekcji :laugh: Będę musiał poczekać na przypływ gotówki do przyszłego miesiąca :blink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu wskazowka dla instalujacych Dark Secotr - jak sie Wam gra zawiesza przy zmianie rozdzielczosci w menu (tak jak mnie), to trzeba wejsc do katalogu gry i podkatalogu Configs, otworzyc (notatnikiem) plik DS.cfg i zmienic:

Graphics.FullScreenSizeX=X

Graphics.FullScreenSizeY=X

Gdzie zamaist X wpisujemy sobie rozdzielczosc - gra dziala poprawnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier... nicze. Musiałeś to napisać? Teraz pluję sobie w brodę, że kupiłem za ostatnie pieniądze Legendy RPG z Platynowej Kolekcji :laugh: Będę musiał poczekać na przypływ gotówki do przyszłego miesiąca :blink:

To kiepski interes zrobiłeś, bo BG i ID można kupić w "jakiejś-tam-konkurencyjnej-gazecie" :P

A Tormenta za 20zł bodajże w jakiejś Klasyce czy coś.

PS. Napiszcie w spoilerze co jest na plakacie, bo ciekawość mnie zżera, czy dali to co typowałem, czyli Shift i DA:O.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<ciach> nie tworzymy piramidek cytatowych wystarczy fragment do, którego chcesz się odnieść lub napisz po prostu @Xavion

i wrzuć na luz - Pzkw

Ostro pieprzysz czlowieku, nie wziales pod uwage, ze komus sie Metal nie podoba tak o, bo nie lubi, a hh slucha, bo mu sie to podoba? Sory, ale jak sluchasz muzyki na pokaz, to zenada, to moze byc twoje drugie imie. Ja np. metalu nie trawie, hh tak samo i co z tego, w takim razie slucham dnb, zeby byc trendi si i inne takie? Nie taka muzyka do mnie przemawia, i ciesze sie, ze cda jest otwarte na inne gatunki, a nie tylko na metal i rock. Apeluje teraz ja do ciebie, bys wyszedl zza 4 scian kilku gatunkow i zaczal poszerzac w muzyce horyzonty i dowiedzial sie, dlaczego taka, a nie inna trafia to roznych ludzi, bo widac, krytyka rowna sie u ciebie z "nie sluchal, a gada". Peace.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Foonkone

No więc tak... wziąłem pod uwagę, że komuś może się rock/metal nie podobać. Ale co Ci przeszkadza, że jest na coverze kilka utworów rockowych? Nie podoba się, nie słuchaj, proste. A to, że nie zamieszczają RnB to nie powód, żeby się tak denerwować. Chcesz to napisz petycje czy coś.

A z tym h-h... To mówię to co widzę, a widzę sporo. Myśli to takie, że jak słucha h-h to jest gangsta, chodzi szeroko, jakby miał wrzody pod pachami itp. Rozumiem, że komuś może się podobać ten styl muzyczny, ale naprawdę dużo osób słucha dlatego, że to jest trendi, bo tam jest pełno przekleństw. Przynajmniej tak jest u mnie.

I ostatnia sprawa. Zarzucasz mi, że słucham tylko rocka/metalu i myślę, że wszystko inne je "be". No i to jest wielki błąd, ponieważ naprawdę wielu rzeczy już słuchałem i wybrałem to, co najbardziej mi pasuje. A na inne gatunki muzyczne nie jestem zamknięty, bo jeśli coś mi się spodoba, to nie patrzę czy to jest rock, rap czy techno, ale po prostu słucham. Pzdr.

PS. Jeszcze raz przepraszam za offtop...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argh! Już wiem co będzie na plakacie

Powiem tak: jakby go nie powiesić, zawsze będzie ilustrował to samo. :wink:

Newsy wprawiły mnie jednocześnie w stan ekscytacji i frustracji. To pierwsze uczucie wywołało info o "Real Warfare 1242". Czyżby konkurencja dla Medieval'a II ? :brawa:

Poza tym Lucas pracuje nad platformówką "Lucidity". Zapowiada się smakowicie.

Jednak w stan frustracji wprowadziła mnie informacja o NIE tworzeniu Commandos'ów 4. A miało być tak pięknie...

Jednak chyba nie umrzemy z nudów: fajnie, że ktoś postanowił wskrzesić Dungeon Keepera :)

BTW: czytałem, że ma być również powrót Syndicate.

Co do recenzji:

Szczerze mówiąc w stan głębokiej konsternacji, wprowadził mnie jeden z minusów, jakie Allor wytknął "Dragom's Age: "Wygląda dość oldskulowo". Nie rozumiem tego, przecież w zamierzeniu ta gra miała taka być: w starym stylu; począwszy od klecenia drużyny, przez wielowymiarową rozgrywkę, po perspektywę video (możliwość "izmometrii").

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do recenzji:

Szczerze mówiąc w stan głębokiej konsternacji, wprowadził mnie jeden z minusów, jakie Allor wytknął "Dragom's Age: "Wygląda dość oldskulowo". Nie rozumiem tego, przecież w zamierzeniu ta gra miała taka być: w starym stylu; począwszy od klecenia drużyny, przez wielowymiarową rozgrywkę, po perspektywę video (możliwość "izmometrii").

jest to minus dla tych, co oldskula nie lubia, fani moga to potraktowac jako plus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wam to przyznać.. numer wyszedł bardzo dobry. Szczególnie bardzo grywalny pełniak Dark Sector! Dzięki, i oby więcej takich perełek na coverze.

W przeciwieństwie do poprzedniego numeru jest naprawdę super. Okładka, w sumie jaka jest, (prawie) zawsze jest OK, ale to srebro mi się podoba. :)

No i w cenie plakacik.. tfu! Megaplakat! Kurczę, CD-A nie wie, co to kryzys. :) Oby tak dalej!

Jako człowiek szczególnie wybredny, szczerze polecam wszystkim Dark Sector. ;P :ok:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...