Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 10_2009 zawartość

Polecane posty

Szczerze powiedziawszy, kiedy zobaczyłem pełniaki, to poważnie zacząłem się zastanawiać nad kupnem tego numeru. Przygodówki mnie nudzą, strategie (x4) przerastają a gry z wymaganiami zbliżonymi do DS dołują, bo przypominają mi o tym, jakiego mam przestarzałego kompa na biurku :smile:. W pełnej zapowiedzi widzę jednak że warto ten numer mieć. Przede wszystkim plakat. Właśnie zdałem sobie sprawę że mam nad biurkiem kalendarz z 2008 (ale przynajmniej z ładną panią :tongue:) i przydałoby się go w końcu zmienić. Recenzje też ciekawie się zapowiadają, zwłaszcza Majesty 2 i Resident Evil 5. No i ewentualnie ten Dragon Age, cokolwiek to nie jest :tongue:

Więc do wtorku :diabelek:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miód.

Bo:

- beta test Modern Warfare 2

- dużo recenzji, w tym i Dragon Age, co mnie zdziwiło, pozytywnie z resztą

- testy głośników

- test Radeona i Intel Core i5 (Nvidio, szybciej no...)

- nareszcie fajna gra akcji - Dark Sector

- PLAKAT

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teksty:

- zapowiedzi: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat i Wiedźmin 2: Zabójcy królów;

- recenzje: Age of Pirates 2, Need for Speed Shift, Red Faction: Guerrilla, Resident Evil 5, Return to Mysterious Island 2;

- temat numeru: głośniki.

Pełne wersje:

- Belief & Betrayal PL - kolejna przygodówka, podobno nie jest to żadna rewelacja, ale zagram na pewno;

- Dark Sector PL - rewelacja, jeden z najlepszych pełniaków w tym roku;

- Imperium Galactica - nareszcie jakaś prawdziwa klasyka, szkoda że nie dla mnie, ale mam nadzieję, że częściej będziecie zamieszczali stare hity, które obecnie ciężko legalnie zdobyć

Podsumowując numer zapowiada się całkiem nieżle; dużo ciekawych tekstów do poczytania, zróżnicowane pełniaki no i bonusowy plakat. Tylko ta okładka... No nic, nie ocenia się pisma po okładce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle jest tak że jak jest super gra to zawartość kiepska (i na odwrót) Tu tak samo killerska (dosłownie!) gra Dark Sector i marna zawartość. Ani jednego tekstu, który by mnie zainteresował. 1 Raz od lat kupie numer ze względu na grę, a nie treść (zawsze było odwrotnie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh-yeah, będzie plakat!

powiem tylko, że jeśli lubisz duuuże (silikonowe?) ?balony? mocno muśnięte Photoshopem, to się bardzo...

UUU jeeee!! Już się podnieciłem!

... rozczarujesz.

Eeee, szkoda. ;( No ale liczę na to że jakaś fajna laska z gry będzie jednak. :P

Dark Sector zapowiada się interesująco, może spróbuję zagrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać recenzji Dragon Age'a, jeżeli dostanie przynajmniej 9+, to może kupię sobie edycję kolekcjonerską. Wydaje mi się, że dostrzegłem na pierwszej stronie recenzji znak jakości, więc powinno być dobrze :) Plakat też pewnie z tej gry. Oprócz tego recenzje takich hitów jak Resident Evil 5, FIFA 10, Need for Speed Shift. Brakuje tylko Risena. W pełniaki na 99% nie zagram, bo nie ma RPG, ale przecież Jade Empire było w poprzednim numerze, więc gry z tego gatunku nie mogą być dołączane za często.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już po dwóch pełnych wersjach z przecieków myślałem, że w tym miesiącu nie będę "chudszy" o te 15 złotych. Ale jak zobaczyłem treść, Dark Sector (właściwie nie wiem co to jest, ale jak się tak wszyscy podniecają to trzeba sprawdzić :D), i plakat na dokładkę to chyba jednak poproszę rodziców o tą kasę :). Ale tak jakby bo świetnym wrześniowym numerze pozostaje lekki niedosyt, ale sam nie wiem, czym jest spowodowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać recenzji Dragon Age'a, jeżeli dostanie przynajmniej 9+, to może kupię sobie edycję kolekcjonerską. Wydaje mi się, że dostrzegłem na pierwszej stronie recenzji znak jakości, więc powinno być dobrze :) Plakat też pewnie z tej gry. Oprócz tego recenzje takich hitów jak Resident Evil 5, FIFA 10, Need for Speed Shift. Brakuje tylko Risena. W pełniaki na 99% nie zagram, bo nie ma RPG, ale przecież Jade Empire było w poprzednim numerze, więc gry z tego gatunku nie mogą być dołączane za często.

Dragon Age nie ma znaku jakości więc coś ci się pomyliło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arghhh !

I na co ten Dark Sector i po co to komu????.

Za nowa ta gra, nie pójdzie mi FTW !.

Dotychczas większa większość pełniaków mi chodziła a teraz ten DS to co??.

Oj zły strzał panowie, oj zły.

Dawac mi tu starsze gry, nei wymagające 1gb ramu i shaderów 3.0 !!!

Tekstowo:

Masa dobrych recek, w Guerilla grałem fajne, w RE5 tak samo więc chętnie poznam zdanie braci recenentów.

Ale for god sake, żeby mi to było ostatni raz !

PS:Nie czepiajcie mi się konosol, to bardzo dobry sprzęt, i ma być go jak najwięcej w CDA.Jak nie pasi to wywalać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... CD-A w tym roku coraz bardziej mnie zaskakuje... ;p

Sam fakt Dark Sectora jest dla mnie szokiem. Jak wyście go wytrzasnęli?! Grę sprzed pół roku? Czy to na pewno było legalne?

Oczywiście pomijam, że gierka mi nie pójdzie... Ew. został komputerek rodziców, choć szanse odpalenia Sectora są nikłe... Mam nadzieję że wymagania podane w necie są choć troszeczkę zawyżone... ;pp

No i plakat, rzecz jasna... Tamten grudniowy z zeszłego roku zniszczył mi się niedawno, akurat przydałby się nowy... :happy:

Zawartość? Wyśmienicie... Stalker, Modern Warfare 2, Dragon Age, Red Faction: Guerrilla... Mniaaam.

Oraz Mr Jedi w AR... Może być (zakładam że będzie) ciekawie...

Okładka? Zastanawia mnie jak bardzo błyszczący będzie ten srebrny(tzn. czy nie będzie ZBYT błyszczący, czy okładka nie straci na czytelności) oraz czy patent wykorzystany będzie i w innych numerach...

Radosny jestem ze stałej ceny, tzn. że w związku z grą, plakatem, okładką cena nie wzrośnie o 1 zł lub więcej... Oby tak dalej.

Podsumowując... Numer świetny, genialny wręcz... Grzech go nie kupić. ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooj. Bardzo chętnie przeczytam recenzję HD 5870 xD

Sam teraz przerzuciłem się na Radeony, dlatego interesuje mnie recenzja "najlepszej karty graficznej na świecie". :D

Dragon Age, hmmm xd

Ciekawe czy pójdzie na moim miernym sprzęcie, ale warto poczytać co tracę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...