Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wies.niak

Przyjęliśmy nowych ekspertów

Polecane posty

Nie znam, ale gratsy. wink_prosty.gif

Tyż nie kojarzę, ale gratuluję, a jak! ;3

Gratuluję obu panom. Kompletnie nie kojarzę, ale jak wspomniał kolega wyżej, udzielacie się w miejscu do którego nie zaglądam.

Cała elita LJ, więc nie ma co się dziwić, że ich nie znacie chytry.gif

Webtom i Irenez aktywnie udzielają się w dziale sprzętowym. Teraz po zmianie rangi, będą jeszcze bardziej pomocni. Za pół roku ktoś z nich zostanie moderatorem.

down: za mało się starasz chytry.gif

Oczywiście żartuję. Zostaniesz modem za pół roku :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, od czasu do czasu warto się pojawić poza Nie tylko gramy, można zebrać nieco gratulacji. yojc, Dirian, emqi, Kathai_Nanjika, MasterThief, Glovis, Xerber, grz, Tesu, Arturzyn, Germanotta, 2real4game, Stillborn, Sevard, Artius, Fivtyen, seba, Kosarz5, Sermaciej i OnceAThief dzięki smile_prosty.gif

Tak swoją drogą, to się zastanawiam, czy w ogóle bezpiecznie jest rozpoczynać jakąś dyskusję z yojcem, czy Dirianem - pierwszy to jakiś Junior, drugi to tylko zielony Moderator, a ja jestem teraz Ekspertem i to z całkiem rzucającym się w oczy* kolorem. Jeszcze jakiś mniej obeznany użytkownik uzna, że racja musi być bezwzględnie po mojej stronie.

*Wybitnie mi tu pasuje prostsze i dobitniejsze określenie, ale przy takim nagromadzeniu wysoko postawionych użytkowników wolę nie ryzykować wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za gratulacje.

Mam nadzieję, że dalsza współpraca z osobami udzielającymi się na podforach sprzętowych będzie owocna, mimo naszych "błędów i wypaczeń".

I może uda mi się wytknąć nos poza te fora, chociaż z drugiej strony, chyba jednak wolę spędzać wolny czas grając niż na rozmowach o grach ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Ekspert od "Sprzętu PC" to może lekko na wyrost w porównaniu do innych Ekspertów którzy ogarniają wszystkie podzespoły komputerowe, a nie tylko jeden :D

38 minut temu, webtom napisał:

Należało mu się, choć nie wiedzieć czemu wraz z przyjęciem rangi eksperckiej nieco spochmurniał :D

Po czym tak uważasz? Dopiero teraz napisałem pierwszego posta od otrzymania rangi

Ok, jestem głupi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Orion napisał:

Po czym tak uważasz? Dopiero teraz napisałem pierwszego posta od otrzymania rangi

Ok, jestem głupi

No cóż - eskpertem od działania forum raczej nie zostaniesz. Ale może i lepiej dla Ciebie, bo za to osty się sypały. ;)

 

Gratki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...