Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wies.niak

Przyjęliśmy nowych ekspertów

Polecane posty

W sumie chyba najbardziej odpowiedni temat.

Czyli jednak dało radę stworzyć grupę będącą odpowiednikiem HoFA dla ekspertów* i to nie bolało.

Tym samym chciałem podziękować wszystkim osobom, które są w tej grupie, czyli SwistKowi, Gi3rkowi oraz RezydentowiKGB za uczynienie działu Sprzętowego na tym forum miejscem, do którego chciało się wracać.

* Szkoda tylko, że tak późno (ile ja o tym trułem? 2 lata?).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta grupa istnieje z pół roku. Jakoś tak chwilę po Twoim odejściu się pojawiła. Może trzeba było zmienić admina :>. Ok, głupi żart...

Jednak w jednym masz rację, trzeba podziękować tym forumowiczom. Za wkład, jaki włożyli w to forum. Dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta grupa istnieje z pół roku.

Jakoś od kwietnia lub maja z tego co udało mi się wywróżyć z Google cache. Dlatego napisałem dwa lata, a nie trzy. Pierwsza wzmianka o takiej grupie była gdy jeszcze Gi3r3k udzielał się na forum (czyli końcówka 2011 roku).

Jednak w jednym masz rację, trzeba podziękować tym forumowiczom. Za wkład, jaki włożyli w to forum. Dzięki.

I w końcu któryś moderator to napisał. Normalnie mamy gwiazdkę we wrześniu, bo moderatorzy zaczynają mówić ludzkim głosem. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie sarkazm. To smutna prawda. Moderacja zawsze miała problemy z napisaniem kilku słów takich jak: dziękuję (tu w odniesieniu do kogoś, kto nie był moderatorem, bo akurat w przypadku byłych moderatorów podziękowania były, w przypadku byłych ekspertów lub ludzi, którzy w czymś pomogli już niekoniecznie) lub przepraszam (były nieliczne wyjątki, ale to naprawdę nieliczne, większość jednak upierała się przy swojej racji, nawet jeśli wszystkie argumenty jasno wskazywały, że jest inaczej, żeby daleko nie szukać). Dlatego też naprawdę ucieszyło mnie, że ktoś w końcu napisał to 'głupie' "dzięki".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem, że ktoś został ekspertem od cycków czy ogólnie od LJ :-)

Gratulacje dla obu panów.

Xerber zasłużył na to wyróżnienie, Sefnir na pewno też, ale od od M&A trzymam się daleko.

Obstawiam że następny specem od sprzętu zostanie Ationx.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...