Skocz do zawartości
Turambar

Poszukuję filmu...

Polecane posty

Szukam tytułu filmu oglądniętego przeze mnie już dobry rok temu, niestety tytuł i większość szczegółów wyleciało mi z głowy.

Pamiętam, że:

  • Głównym bohaterem był były policjant, który wpadł w problemy z alkoholem po wyrzuceniu go z pracy
  • Główni antagoniści to grupa, zajmująca się [tutaj nie jestem pewien] okradaniem i zabijaniem ludzi dla funu
  • Członkowie owej grupy mieli kolorowe maski
  • Pamiętam też, że jeden z nich był specjalistą od walki wręcz, a jeszcze inny potrafił w kilka sekund złożyć pistolet
  • Film raczej niezbyt świeży, chyba <2007

Wiem, że to niezbyt dużo, ale mam nadzieję że ktoś mi pomoże. Z góry dzięki =]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, poszukuję pewnego tytułu filmu bardzo podobnego do japońskiego "Battle Royale". Grupa więźniów została wysłana na wyspę - jeden z nich może przeżyć. Jest to prawdopodobnie film amerykański. Z góry dzięki. Pamiętam scenę, gdy pierwszy z więźniów podczas skoku ze spadochronem z helikoptera nabija się na pręt, oraz gdy więzień na końcu robi masakrę na ludziach, którzy ich tam wysłali. W dodatku Ci więźniowie są skazani na śmierć, więc wyjazd na wyspę jest dla nich ostatnią deską ratunku.

Edytowano przez c0r
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem prosić drogich forumowiczów o pomoc, szukam filmu, bądź filmów klimatycznych. Takich po których oglądnięciu ma się refleksje, które zmuszają do zastanowienia się. Ostatnio trochę przystopowałem z oglądaniem filmów, nie mam pomysłów na nowe już powoli. Nie muszą być one bardzo dogłębne te filmy, wiadomo, ale niosące jakieś przesłanie. Mogą to być filmy dowolnego rodzaju, byle nie raczej romantyczne bo na to jak na razie nie mam ochoty icon_wink.gif Albo nawet fantastyczne, ale takie mające takie coś w sobie, jak Alicja w Krainie Czarów, Labirynt Fauna. Z czegoś poważniejszego Pan Życia i Śmierci. Ogólnie chętnie przysłucham się co polecacie z doświadczenia i z góry dziękuje za pomoc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mack

Pluton (1986)

Więzień nienawiści (1998)

Fight Club (1999)

Wszystko za życie (2007)

Odlot (2009)

Requiem dla snu (2000)

Wszyscy jesteśmy Chrystusami (2006)

Miasto gniewu (2004)

Amores Perros (2000)

Ben Hur (1959)

Skazani na Shawshank (1994)

Cienka czerwona linia (1998)

Cyrk motyli (2009)

Siedem dusz (2008)

Motyl i skafander (2007)

Za wszelką cenę (2004)

Gadające głowy (1980)

Lot nad kukułczym gniazdem (1975)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jednego westernu, który widziałem jakieś 8 lat temu.

Co pamiętam z fabuły:

- Poszło o dziewczynę, którą porwali bandyci

- Jej mąż zamiast zapłacić okup wolał wynająć grupę łowców przygód

- Wśród nich był jeden murzyn, który miał na pięku z jednym gościem, z tej grupy

- Podczas ataku na obóz bandytów łowcy użyli fortelu - chyba przyczepili do strzał dynamit, tak aby wyglądało to na atak kawalerii

- Zdołali odbić niewiastę i zwrócić ją mężu, ale herszt bandytów przyjechał i owa kobieta wolała jego od swego męża

Kojarzy ktoś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam filmu, w ktorym dwojka rodzenstwa ( siostra z bratem ) byli wychowywani/ "przetrzymywani" przez najprawdopodobniej przybranych rodzicow. Pamietam, ze jedno z nich probowalo zdobyc kod dostepu do jakiegos pomieszczenia/sejfu. Niestety nic wiecej. Film pewnie z ok. 2000 roku, byl emitowany na Polsacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...