Skocz do zawartości
Turambar

Poszukuję filmu...

Polecane posty

Ostatnio przypomniał mi się jakiś animowany film (najprawdopodobniej anime), które widziałem dosyć dawno temu, w którym jednym z bohaterów był chłopak/mężczyzna, który miał coś z ręką (coś w stylu rozkładu or something) i mędrcy oszacowali ile on będzie żył po czym on wyruszył na wyprawę czy coś w ten deseń; wydaje mi się jeszcze, że w filmie pojawił się wielki potwór-świniopodobny złożony z czegoś w stylu białych robaków.

Ktoś coś kojarzy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmiorek

Polecam Daybreakers - Świt (2009) bardzo fajny film o wampirach, ciekawa historia ale raczej się nie przestraszysz.

Szepty 2011 nic tak bardzo nie straszy jak duch dziecka w opuszczonej szkole, sam chyba dwa razy się przestraszyłem na filmie, przede wszystkim film stawia na klimat i może nutkę niepokoju, naprawdę warto.

Edytowano przez ElTabasco
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Rozmiotek - Sinister, jeśli jeszcze nie widziałeś, bezdyskusyjnie jeden z najlepszych horrorów ostatnich lat;

tegoroczna Mama też jest niczego sobie, podobnie Kronika Opętania oraz Intruzi;

z nieco niszowych horrorów można polecić The Innkeepers, Seconds Apart i może jeszcze The Pact;

a jeśli lubisz formułę found footage, jak np w Paranormal Activity, powinno ci się spodobać V/H/S i Grave Encounters

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam do Was pewną prośbę.

Otóż, jak pewnie niektórzy wiedzą, jestem wielkim fanem horrorów. Niestety, obejrzałem już większość horrorów z wyższej półki (ostatnio obie części Grave Encounters; bardzo mi się podobały, szczególnie jedynka). Oczywiście w listę obejrzanych przeze mnie filmów z tego gatunku wliczam również slashery (tak naprawdę ten gatunek najbardziej mnie kręci, niestety wszystkie lepsze już zaliczyłem) oraz horrory nastrojowe (typu Paranormal Activity, Sinister). Dlatego zwracam się do Was z prośbą o pomoc: proszę o wypisanie mi wszystkich lepszych horrorów, slasherów i ogólnie filmów grozy z obecnego wieku. Nie ma sensu wypisywać tytułów, które obejrzałem, bo jest ich zbyt sporo. Mam nadzieję, że z Waszych propozycji wybiorę coś, co mnie interesuje. Z góry dziękuję za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ c0r - patrz mój post wyżej - The Innkeepers, The Pact, Seconds Apart, do tego, jeśli jeszcze nie widziałeś - The House of the Devil, The Loved Ones, Dread (2009), Lovely Molly i francuskie Najście oraz Frontier(s)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! W związku ze zbliżającą się premierą filmu Star Trek: W Ciemność chciałbym się do tego jakoś "przygotować". Obejrzałem Star Treka z 2009r. i strasznie mi się spodobał. Dlatego też chciałem obejrzeć sobie serię od początku. Jednak pierwszą część wyłączyłem po godzinie oglądania. Czy tylko ona jest taka nudna?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, poor :) Jeśli macie jeszcze jakieś propozycje - śmiało piszcie Mam do Was jeszcze jedną prośbę. Może podzielę to na dwie części.

a) Ostatnio oglądałem znakomity, trzymający w napięciu Frozen :P Jeżeli znacie podobne thrillery, piszcie ^^

b) Coś podobnego do Nine Dead Grupa ludzi zamknięta w jednym pomieszczeniu zmagająca się z przeszkodami. Z tym, że wszystkie Cube'y oglądałem, podobnie jak Pokój Śmierci, Breathing Room, Ultimatum, Exam i jeszcze kilka innych oglądałem :D

Ogólnie szukam jakichś dobrych thrillerów podobnych do w. w. A może znajdzie się jeszcze jakaś fajna komedia na wieczór w stylu Kac Vegas?

Edytowano przez c0r
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Poszukuję filmu z klimatem rozległych rancz USA, ewentualnie czegoś westernowego. Ostatnio obejrzałem "Prawdziwe męstwo" i szukam właśnie czegoś w tym stylu; niekoniecznie westernu, ale z podobną, "amerykańską", nieco familijną atmosferą.

2)Czytam teraz "Światła września" i naszło mnie na klimaty rodem z "Syberii" (gry). Tzn. melancholia i nostalgia na tle mnóstwa zabawek mechanicznych, automatów itp.

Z góry dzięki za odp.

Edytowano przez Dawid2207
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie szukam jakichś dobrych thrillerów podobnych do w. w. A może znajdzie się jeszcze jakaś fajna komedia na wieczór w stylu Kac Vegas?

Zanim Odejdą Wody! Zabawna komedia od twórcy Kac Vegas. Oglądałem, dobre to. :D Może spodobać Ci się również "Jutro Będzie Futro" (Hot Tub Time Machine). ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może znajdzie się jeszcze jakaś fajna komedia na wieczór w stylu Kac Vegas?

Szefowie wrogowie. Po obejrzeniu tej produkcji na trochę uwierzyłem że da się robić dobre komedie w obecnych czasach. Po czasie stwierdzam jednak że jedna jaskółka wiosny nie czyni.

Mimo wszystko jeśli nie oglądałeś to "Horrible Bosses" jest produkcja godną polecenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycję komedii, szukam jednak takich jak Kac Vegas czy Gang Dzikich Wieprzy - grupa kolegów wpada w łańcuch śmiesznych, komicznych wydarzeń. Jeśli macie jeszcze jakieś propozycje co do tego:

a) Ostatnio oglądałem znakomity, trzymający w napięciu Frozen Jeżeli znacie podobne thrillery, piszcie ^^

b) Coś podobnego do Nine Dead Grupa ludzi zamknięta w jednym pomieszczeniu zmagająca się z przeszkodami. Z tym, że wszystkie Cube'y oglądałem, podobnie jak Pokój Śmierci, Breathing Room, Ultimatum, Exam i jeszcze kilka innych oglądałem

... to bardzo proszę o wypisanie :D Z góry dzięki wszystkim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! W związku ze zbliżającą się premierą filmu Star Trek: W Ciemność chciałbym się do tego jakoś "przygotować". Obejrzałem Star Treka z 2009r. i strasznie mi się spodobał. Dlatego też chciałem obejrzeć sobie serię od początku. Jednak pierwszą część wyłączyłem po godzinie oglądania. Czy tylko ona jest taka nudna?

Refresh :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c0r

Diabeł 2010

Winda (2008) to raczej nudny gniot

Eksperyment (2010) świetny film, może nie do końca pasuje do twojego opisu ale myślę że warto zobaczyć.

Azyl 2002

Pogrzebany (2010) pasuje do opisu tylko nie ma grupki osób, jest jedynie jeden człowiek ;]

Moon 2009

Edytowano przez ElTabasco
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up: Co do grup ludzi w pomieszczeniu: http://www.imdb.com/title/tt1176252/

Wielkie dzięki! Właśnie filmy w takich klimatach mnie interesują (a tu podobno występuje też problem głodu, co dodatkowo potęguje moje zainteresowanie tym tytułem - w większości twórcy omijają ten element). Jak tylko będę miał czas - obejrzę.

c0r

Diabeł 2010

Winda (2008) to raczej nudny gniot

Eksperyment (2010) świetny film, może nie do końca pasuje do twojego opisu ale myślę że warto zobaczyć.

Azyl 2002

Pogrzebany (2010) pasuje do opisu tylko nie ma grupki osób, jest jedynie jeden człowiek ;]

Moon 2009

Wielkie dzięki za chęci, ale tak się składa, że wszystkie polecone przez Ciebie filmy mam już dawno zaliczone :D Jeżeli macie jeszcze jakieś propozycje (chętnie obejrzałbym coś w stylu Frozen, grupa ludzi uwięziona w trudno dostępnym miejscu, walcząca z naturą, próbująca się uwolnić). :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...