Skocz do zawartości
Turambar

Poszukuję filmu...

Polecane posty

Dzięki wszystkim za pomoc!

@ElTabasco - faktycznie, opinie o Srpskim filmie są różne, na filmwebie nie mogłem nawet wejść na jego stronę, bo przy zakładaniu konta podałem prawdziwą datę urodzenia... spotkałem się z czymś takim po raz pierwszy. Odnosząc się do obydwóch próśb, dzięki, bo oglądałem z nich tylko Incepcję.

@ Tomoslav - nie oglądałem tych filmów ale to nadrobię bo ich opisy są bardzo interesujące, szczególnie " Ostatnie kuszenie Chrystusa " wydaje mi się ciekawym pomysłem. Co do osób związanych z filmem, o Tarkowskim słyszałem przez Stalkera którego mam zamiar obejrzeć i zobaczymy co to będzie... O Bergmanie również słyszałem i zamierzam zapoznać się z jego twórczością ale już dogłębniej. Pozostałych dwóch reżyserów też niczego nie oglądałem, postaram się to nadrobić, dzięki!

Edytowano przez FreeSoldier
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie polecić mi jakieś " ambitne " kino, zrobione nie dla pieniędzy czy szerszej publiczności? Zrobione nie według typowych schematów. Filmy z morałem, wzruszające itd

Odsyłam do swojego postu z innego wątku:

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=172491&st=120#entry3327254

I teraz druga prośba, poszukuję filmów " dziwnych ", nietypowych, takich " psychicznych ", wręcz nienormalnych. chytry.gif

Głowa do wycierania / Eraserhead

Zostań / Stay

Zbrodnie czasu / Los Cronocrímenes

Drabina Jakubowa / Jacob's Ladder

Begotten

Kieł / Kynodontas

Martyrs. Skazani na strach / Martyrs

Taxidermia

Pod moją skórą / Dans ma peau

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie dziękuję.

@Bogart z filmów które wymieniłeś widziałem tylko Znachora więc są to dla mnie nowe pozycje, prawie wszystkie odznaczyłem do obejrzenia. Dzięki.

@Anjinsan, co do tych ambitnych, podwójnie dziękuję, bo podałeś nowe tytuły ale i przypomniałeś o tych które miałem obejrzeć, wstyd się przyznać ale widziałem tylko " Siedem ". Co do filmów " dziwnych ", widzę, że wymieniłeś Martyrsa co od razu zachęca mnie do obejrzenia innych pozycji podanych przez ciebie. Dzięki!

@47, również dzięki za propozycje!

Edytowano przez FreeSoldier
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

szukam flmu jednak jego tytułu nie znam. Postaram się go jak najbardziej szczegółowo opisać. Bohaterami byli Niemcy, dokładnie dwójka, obaj mężczyźni. Byli młodzi, akcja działa się w USA. Jeden chyba szukał dziewczyny, w Niemczech właśnie niszczono mur berliński (nie jestem też do końca tego pewien). Pamiętam, że podróżowali przez całe Stany.

Gdyby ktoś pomógłby mi i podał tytuł tego filmu byłbym bardzo wdzięczny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RAZOR026

Rozumiem iż poszukujesz filmów z naprawdę świetnymi scenami pościgów

Francuski łącznik (1971)

The Getaway (1972)

Bullitt (1968)

Włoska robota (1969)

Znikający punkt (1971)

Kierowca (1978)

Mistrz kierownicy ucieka (1977)

Knight and Day (2010)

Kaskaderzy (1978)

Gone in 60 Seconds (1974) Wersja z 1974 roku.

Blues Brothers

Ronin

The Cannonball Run (1981)

To Live and Die in LA (1985)

Pojedynek na szosie

Edytowano przez Bogart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grajes23

Spójrz kilka postów wyżej ;] Sporo ciekawych propozycji.

Oprócz tego polecam Pojedynek na szosie (1971); Brudna Mary, świrus Larry(1974); Death Proof - film Tarantina nie każdemu przypadnie do gustu ale jest naprawdę sporo epickich scen z autami w roli głównej. I na koniec Born to Race 2011 - kopia Tokyo Drift

Edytowano przez ElTabasco
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś dobrego Sci-Fi, może być nowszy lub starszy ale nie aż za mocno (za limit uznajmy datę produkcji pierwszych gwiezdnych wojen oczywiście czasowo a nie po kolejności czytaj część IV - Nowa Nadzieja). Jestem fanem Star Warsów więc coś w stylu Star Wars, z takim humorem. To pierwsze a drugie to lubuje się w sci fi w których kolonizuje się jakieś planety, odkrywa je,z taką tajemniczością, oraz obrazy po apokalipsie/wojnie. Dodam że uwielbiam Mass Effecta więc jak coś z taką tematyką się znajdzie to będzie świetnie (wiadomo, te inteligentne maszyny zbudowane przez jeszcze bardziej tajemniczą cywilizację, która nie wiadomo skąd się wzięła).

Może być kilka tytułów (nawet tyle chciałbym), jest weekend, czas jest, można oglądać wink_prosty.gif

Podsumowując:

-coś w stylu SW

-coś z odkrywaniem planety, jej kolonizacja:

-coś po wojnie/apokalipsie/na wyganniu na obcej planecie/cokolwiek PO czymś dramatycznym :D:

-w czasie czegoś "dramatycznego" :D (ala Mass Effect):

Trochę dużo tego ale co tam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...