Skocz do zawartości

Polecane posty

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

W zeszłym tygodniu, po długiej przerwie ukończyłem Ghost Recon: Future Soldiers oraz Assassin's Creed III, w tym tygodniu Battlefield 3. Obecnie, dokupiwszy DLC Omega i Leviathan, staram się w końcu zakończyć trylogię Mass Effect. W przerwach od pracy serwuję sobie meczyki w BF 3. Na ukończenie czeka równiez Dishonored, w sumie to nie wiem dlaczego przestałem w to grać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pykam w moj swiateczny prezent, czyli Black Ops 2. Niestety o ile tryb singleplayer nawet mi sie podoba, to multi w porownaniu do poprzednich czesci troche mnie rozczarowalo i nie sadze, zebym spedzil na graniu w ten tryb zbyt wiele czasu. W planach na najblizsza przyszlosc znajduje sie dokonczenie questow pobocznych w opuszczonym wiele miesiecy temu Skyrimie, a takze przejscie Far Cry 3, ktory niecierpliwie spoglada na mnie z polki z grami... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pykam w moj swiateczny prezent, czyli Black Ops 2. Niestety o ile tryb singleplayer nawet mi sie podoba, to multi w porownaniu do poprzednich czesci troche mnie rozczarowalo i nie sadze, zebym spedzil na graniu w ten tryb zbyt wiele czasu.

Szczerze mam jakieś 60 godzin w multi rozegranych i muszę przyznać, że z dnia na dzień jest coraz gorzej, a to przez cheaterów i camperów, których to miało nie być w tej części. Dlatego sam przerzuciłem się na BF 3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 2 lvl,ale noobiłem totalnie grając nie wiedziałem jak jest atak wręcz jak się włącza wyłącza latarkę i z sto razy więcej punktów dostałem za rozdawanie ammo niż za kile :D Ale już czuję, że grał będę dłuuuugo :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gram w Mass Effect 3, po raz czwarty zresztą. Ta gra jest świetna. Nic więcej mówić nie trzeba, po prostu mnie urzekła. A ostatnio przeszedłem ME2, która też jest wyśmienita. Na pewno jeszcze wiele razy pogram w obie, a tym bardziej że znalazłem stronkę z save'ami do nich i próbuję sobie różne. Polecam obie, jak i "jedynkę", w którą ostatnio grałem parę lat temu, bo niestety przyzwyczaiłem się do 2 i 3 i już zupełnie nie ogarniam 1... Aczkolwiek mile wspominam chwile z nią spędzone :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem (po raz kolejny) świetnego Riddicka i jestem w połowie pierwszej części; przeszedłem wszystko, co było do przejścia z singla w Forzie Horizon, zacząłem brnięcie przez czarną listę w starym Most Wantedzie :D i dorwałem (dzięki pewnemu blogowi z FA ;)) świetną gierkę na odprężenie - Spin Tires.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...