Jump to content

Ponkolo

Forumowicze
 • Posts

  594
 • Joined

 • Last visited

Reputation

18 Neutralna

About Ponkolo

 • Rank
  Elf
  Elf
 • Birthday 01/12/1998

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array

Recent Profile Visitors

4,960 profile views
 1. Ponkolo

  T Y M O N

  Same klasyki wymieniłeś, ale dziwię się, że 3W tam nie ma. Polecam niektóre kawałki Małpy, Kleszcza, na scenie Polskiej rap gry ciekawszego nie pamiętam za bardzo w tej chwili.
 2. Ponkolo

  T Y M O N

  Dawno nie pisałem, sam nie wiem co mnie zmusiło do napisania tego wpisu. Uważam, iż artysta ten powinien mieć ciut więcej, że się tak wyrażę "fejmu". Styl, wykonanie, technika, flow, słowa i ta muzyka czy też bit dla niektórych robi z człowiekiem coś niewyobrażalnego. No dobra, po prostu stan jaki się otrzymuje jest wspaniały, a rozmyślenia nad niektórymi kawałkami są dosyć ciekawe. Dla niewiadomych i ciekawskich mowa o raperze Tymonie czy też znanym czytelnikom cdaction Hut oraz innych magazynów o których nie wspomnę, jeszcze oskarżą o reklamie. Co wyróżniało artystę między innymi raperami? Może zacznijmy od tego, że z początku pisał recenzję płyt hip-hopowych w magazynie Klan (niestety żadnego egzemplarza nie mam). Mówi się, że rozpoczął pierwszego beefa albo jak to niektórzy uważają diss, gdzie padło kilkanaście słówek na różne tematy. No, ale do rzeczy bo ja tu całej wiki nie będę przepisywał, Tymon wydał cztery płyty gdzie moją opinią trzy z nich są perełkami. Oczywiście nie napiszę, iż ta czwarta jest słaba, nie jest ona na takim poziomie jak pozostałe, ale klimat starych płyt pozostał za co duży +. Wystąpił w dokumencie "Blokersi", który przedstawia ciężkie czasy raperów oraz ich opinie na temat rozwoju, aktywności hip hopu w Polsce. No i najważniejsza cecha, Pan Tymon ma wadę wymowy, nie potrafi wypowiedzieć litery "r", a więc miał (ma?) większe wyzwanie pisząc teksty, znajdą się słówka w piosenkach np. "mikrofon", ale jest ich bardzo mało i nie są za bardzo używane, powtarzane. Znam ten ból, sam nie potrafię . Lekki niedosyt jest, choć i tak dobrze jest posłuchać tych kawałków, naprawdę solidny kawał dobrej roboty, wysiłek włożony? Sami oceńcie: P.S. Lel, znajdzie się ktoś słuchający ten rodzaj muzyki na blogach? Może rozpiszę coś na temat Eseego, ciężko go ocenić, ponieważ nie ma żadnej solowej płyty, a tylko ze swoim duetem i niektóre featy.
 3. Ponkolo

  Gasogenog

  Widziałeś samochód z drzewa? Nie? To wejdź na drzewo i zobacz hehe
 4. Monotonna po czasie, przeszedłem bo zainstalowałem no i by znać zakończenie, początek nawet zachęcił lecz później tak jakoś nudna się zrobiła.
 5. Ponkolo

  Stop zwolnieniom z wf-u

  @Nevya So true. Mój staw skokowy do dziś szwankuje przez wf i te zajęcia w podstawówce... "Weźcie sobie piłki i pograjcie" nic dodać nic ująć... A gimnazjum to już kpina, 10 stopni na dworze, ale trzeba 1000m zaliczyć, trzeba! Potem tylko zapchany nos+gorączka, ale biegać trzeba!
 6. Potrafię składać klocki lego, śrubokręt nie jest rzeczą trudną, ale komp nie złożę
 7. Ationx dziękuje Ci, montować nie potrafię, a na pewno będę chciał mieć już złożonego. Jak patrzę na komentarze to trochę tych minusów jest.
 8. 1.http://www.morele.net/inventory/info/ZsjgGW/ 2.http://www.morele.net/inventory/info/ebqvCQ/ Ten radeon będzie lepszy jako karta graficzna? Nigdy nie miałem radeonów, tylko Nvidia Geforce i nie wiem jak to działa, co do PC ma zamiar kupić jeden z tych dwóch, ale teraz pytanie, który będzie lepszy ;f.
 9. Czyli ten z Xeonem jest lepszy od tego za 2441,27?
 10. Procka nie zamierzam podkręcać, znać się na tym dobrze nie znam, myślałem, że z tech planet będę kupować PC, ale ta strona też jest niezła. Co do pctów, nie wiem jak to jest z I5 i z I7, ale jeżeli I5 jest szybszy to wolę zainwestować w I5 ^^. A więc najlepiej gdyby to wyglądało jakoś tak I5 8gb ram Karta grafiki 2gb-4gb Na zasilaczach i dyskach się nie znam, więc nawet nie piszę jakie bym chciał.
×
×
 • Create New...