Skocz do zawartości

Polecane posty

Ja 2 dni temu ukończyłem sobie Mark of the Ninja i Dishonored (Nie spodziewałem się że aż tak mi się spodoba). Teraz gram w Torchlight 2, a w najbliższym czasie mam zamiar zacząć grać w WoT oraz Bioshocka. Poza tym nadal sobie obiecuję że wrócę niedługo do lola,ale ciągle się to przeciąga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem Deus Ex: Human Revolution - ogólnie na pierwszy rzut oka rewelacja, ale gdzieś tak w 2/3 zaczęła być dla mnie troche nużąca + oczywiście mało finezyjne starcia z bossami (szczególnie w porównaniu z mnogością podejść do całej reszty gry).

A teraz.... skorzystałem z ostatniego Midweek Madness na Steam, i nadrabiam zaległości.... czyli GTA 4 (aż wstyd się przyznawać, że jeszcze nie grałem w to).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie przeprowadzki i mało czasu mam na granie... Latam jak głupi dokupując jakieś ostatnie duperele, robię ostatnie prace a w wolnych chwilach...

GTA3 na Galaxy Note, wersja ta sama co na PC, ale chyba bez misji ze strzelaniem. A przynajmniej nie wszystkimi. No i NOVA3, podobno to taki crysis na telefony, ale wiadomo... jak na telefony, to crisis ;) Fajna strzelanka, choć dość nudna.

Warspear Online, darmowy mmorpg na telefony...

Do tego cała masa pomniejszych gierek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja porzuciłem wszystkie inne gry dla Dark Sector. Mam ją już od bardzo długiego czasu,ale nigdy nie miałem okazji by w nią zagrać.Poza tym na dysku gdzieś pałęta mi się Torchligh 2 i Bioshock(którego nawet jeszcze nie uruchomiłem sad_prosty.gif )

Wracając do Dark Sector dla mnie to gra boska,szkoda tylko że nie mam słuchawek bo wtedy grało by mi się epicko biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę miesięcy temu wreszcie zmobilizowałem się do przejścia Duke Nukem: Manhattan Project.

Nie żaden fps, powrót do korzeni - platformówka.

I jako ta sprawdziła się doskonale. Oto ostatnia z ukończonych gier.

W trakcie zaś - Crysis (1), Dungeon Keeper 2 oraz FTL: Faster Than Light.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie przechodzenia singla MoH: Warfighter. Mimo calej masy krytycznych komentarzy kampania dla jednego gracza nawet mi sie podoba, chociaz przyznam sie, ze podchodzac do tego tytulu nie oczekiwalem zbyt wiele. Co do multi, jest to dosc interesujacy mix rozgrywki znanej z serii BF (zwlaszcza jesli chodzi o "czucie" broni i dystans, z jakiego sie strzela do przeciwnikow) jak i COD (charakter map z waskimi przejsciami). Niestety nie dysponuje nadmiarem wolnego czasu na granie, a na dodatek na moja uwage w kolejce czekaja inne tytuly, wiec po kilku godzinach spedzonych w multi najnowszego MoH, odblokowaniu kilku nowych klas operatorow i nabiciu paru leveli, dalem sobie z nim spokoj.

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem Mass Effect 3 i powiem szczerze, jak dla mnie murowany kandydat na Grę Roku. Wspaniałe zakończenie historii Sheparda, natomiast dzisiaj zacząłem przechodzić Red Dead Redemption ^_^ Jak narazie jestem pod wielkim wrażeniem i zbieram dosłownie szczękę z podłogi, przepiękne scenerie i zachody słońca. Małe miasteczka, konie i niesamowity klimat dzikiego zachodu. Gra jest tak wielka jak Rockstar. Po RDR zacznę chyba Uncharted 3 wink_prosty.gif

Edytowano przez JediMati
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekając na AC 3 w wersji PC pogrywam w:

-The Walking Dead, jako iż jestem fanem uniwersum TWD gra szczególnie przypadła mi do gustu, niecierpliwie wyczekuj 5 odcinka.

-PlanetSide 2, według mnie jedna z najlepszych gier F2P ostatnich lat...

-Guild Wars 2, sprawdzam nowy dodatek.

-NeverWinter Nights 2, po kilku latach od nowa przechodzę tą gre... jeden z najlepszych RPG w jakie grałem a grałem w wiele.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...