Skocz do zawartości

Polecane posty

Aktualnie jestem w trakcie przechodzenia ok. 20-30 gier, ale na poważnie to aktualnie gram w:

Lone Survivor - świetna przygodówka/survival horror/RPG. Trzyma w napięciu, ma niebanalną fabułę i niesamowity klimat, wykreowany przez tajemniczą oprawę graficzną i bardzo miłą dla ucha ścieżkę dźwiękową.

Diablo III - zawiesiłem się na III akcie na pierwszym poziomie trudności, po prostu przez te lagi rozgrywka stała się dosyć ciężka, a nie mam zamiaru zginąć na najniższym poziomie trudności.

Botanicula - piękna ścieżka dźwiękowa, humor i niektóre ciekawe zagadki zadecydowały za tym, żebym przeszedł ten tytuł do końca. Na szczęście, jeszcze długa droga przede mną.

Stealth Bastard - od czasu do czasu odpalę i przejdę parę poziomów. Dla fanów Splinter Cella podczas instalacji jakiejś gry - jak znalazł.

Niedługo Batman: Arkham City, jak tylko mi się ściągnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wszystkiego po trochu ale głównie:

Stalker Czyste niebo: póki co gra mi się bardzo fajnie możliwe że przejdę do końca

Bordelands GOTY: strasznie mi się spodobało mnóstwo lootu świetny styl graficzny i niezła muzyka

Tribes Ascdend rewelacja polecam każdemu (i zapraszam do wspólnej gry nick: IMIkar

GTA: EfLC po spatchowaniu da się grać ale nie powiem za wiele bo dopiero godzinę gram.

Jak dobrze pójdzie w tym miesiącu dojdzie parę gier min. Risen 2. Potem w sierpniu Dark souls i w październiku Assasyn "numer czy" więc nudzić się nie będę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie na gry poświęcam zdecydowanie mniej czasu niż na początku roku mimo to przybyło trochę nowości.

Na konsoli gram w Brutal Legend(genialna), a ostatnio zakupilem Just Cause 2 i RDR GOTY poza tym nadal kończę kilka wcześniejszych gier, a niektóre przechodzę po raz kolejny(LA.Noire po raz 4) .

Na PC przybyło sporo wiecej w końcu dorwałem oslawionego Batmana Arkham Asylum, Men of War z kosza w hipermarkecie i także tam Sacred 2, nadrobilem też symulatorowe zaległości kupując DCS-A10.

Ponadto Driver SF, Homefront, Dirt 3 complete i jeszcze kilka innych z tanich serii, sporo ale mój ostatni post w tym temacie pochodzi ze stycznia.

Na początku maja zrobiłem sobie maraton z wiedźminem przechodząc obydwie części ponownie, odswiezylem sobie tez call of duty 1 i 2.

Jeśli chodzi o dystrybucję cyfrowa to skompletowalem dodatki do Fall of Samurai i nabylem kilka nowych DLC do Railworks, skorzystalem też z promocji na Oblivion GOTY i Fallout Nev Vegas i 3 complete.

Aktualnie gram głownie w Shogun 2, Railworks i Obliviona, i jeszcze kilka tytułów zainstalowanych od dawna(IL2, Rome Tw, DCS).

Nadal odswiezam kilka klasyków czyli No one lives forever 1i2 obydwie to premier?wki, a także świetną ale kompletnie zapomnianą Republike Rewolucję.

Planów na przyszłość brak sam się sobie dziwię, ale "nie jara" mnie żadna z nowych gier, poczekam aż stanieją lub ukażą się GOTY.

Czekam tylko na letnią wyprzedaż Steam by uzupełnić braki i aby kupić DLC do Railworks po normalnej cenie.

Edytowano przez nano360
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast ja gram w F1 2010,Need for speed Shift i kończe po raz trzeci stalkera czyste niebo,kurcze żałuje że nie mam starszych numerów cda bo były na nich dobre gierki jak call of juarez węzły krwi,necrovision,czy gothic 3,ech żałuje :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio przeszedłem The Saboteur. Bardzo klimatyczny i wciągający sandbox w klimatach IIWŚ. Szkoda, że Pandemic Studios wkrótce po premierze zostało zamknięte, bo chętnie zagrałbym w kontynuację. Zaliczyłem też obie części SW: The Force Unleashed. Wyżej oceniam "jedynkę", głownie ze względu na długość rozgrywki i bardziej wymagające walki z bossami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zacząłem grać w Max Payna 3 ale jakoś nie bardzo podoba mi się ta gra, trochę żałuję że wydałem tyle pieniędzy. Gra oczywiście może się podobać wielu osobom, ale mi jakoś nie przypadła do gustu, a szkoda bo MP z dzieciństwa to było wspaniałe przeżycie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pykam w Syndicate,max payne 3, Kingdoms of Amalur i jak zawsze Fifę 12 meczyk albo 2.A ostatnio skończyłem Snipera,Battlefielda 3 na sp i darkness 2 oraz ze 30 innych gierek które ostatnio wyszły ale nie chce mi się wypisywaćwink_prosty.gif

LukeS - poszukaj na allegro może mają te starsze numery to nadrobisz zaległości;)

Edytowano przez sniegu113
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...