Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Filmy i seriale animowane ogólnie

Polecane posty

Olszes.... Tajne akta psiej agencji????? no nieeee... :P :P :P (wiem wiem, kazdy ma prawo do wlasnego zdania) dla mnie Jetix moglby zniknac, aktualnie nie ma tam NIC wartego ogladania. moze oprocz Krola Szamanow, ale juz obejrzalem wszystkie odcinki i to ze 3 razy wiec za bardzo straty tej bym nie odczul :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Happy tree friends - humor jest dla mnie chory i niesmaczny, glupi po prostu

Tajna akta psiej agencji - rządzą czlowieku xD, super kreskowka

Drawn Together - ostre i super, ale tylko pare odcinkow luknalem :P

Krol Szamanów - akurat najlepszy dubbing jaki widzialem do anime, szkoda ze nie ma drugiej serii

Jin Jang Yo - Humor jest tak dobijający że malo się w niektorych scenach ze smiechu nie posikałem xD, humor jest na poziomie tak dobrym ze warto to obejrzec tylko z tego powodu :)

Jetix Play to żenada, aż koszula mi się marszczy od patrzenia, jest to program nie do ogladania

Poruszona byla sprawa cenzury - Atomowki nie daly poznac nawet jakie to slowo nie bylo nawet pierwszej literki, a Wyspa miala 2 sylaby! no daj spokuj xD cenzura cenzurą ale atomowki to program dla dzieci DO 8 lat a TDI dla dzieci OD 12

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnieliście już o "Dragon Ball" ?! Jakże się wzruszyłem jak ostatnio miałem możliwość obejżenia kilku odcinków. Pamiętam kiedyś, jak na TVN7 puszczali dwa odcinki po rząd oczywiście godzina 16:00 :P Owego razu było tak, że leciał właśnie ostatni odcinek "Dragon Ball Z", a ja..przgapiłem go bo siedziałem w szkole :/ To jest dopiero bajka niezniszczalna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już niedawno wspominaliśmy temat o minionych kreskówkach jak i posty wcześniej :P postanowiłem sprawdzić sobie na stronie Wiki co leciało w CN. I powiem, że dużo jest tego, same klasyki na których wspomnienie łezka aż się w oku kręci. Choćby przygody Tom'a & Jerry'ego. Rany, jest w moim top 5. Zaiste kreskówka z przygodami kota i myszy była świetna i do dziś ją miło wspominam, albo nawet znajduję jakieś odcinki na YouTube :D Co tam jeszcze klasycznego? Mike, Lu i Og, też nawet strawne w odbiorze. Hmmm, taka Liga Sprawiedliwych + Bez Granic oraz Batman Przyszłości i X-Men: Ewolucja (w tym ostatnim żałuję, że nie pokazali 4 serii do końca... niby że za mroczna :P ). Zdecydowanie żałuję, że zdjęli Podwójne życie Jagody Lee. Kreskówka była z jajem, miała fajna gagi, humor na poziomie (Raju wymiatał) i jak zwykle bardzo dobry dubbing. Ozzie i Drix... kurcze, też fajna kreskówka :) Wspomnienia, wspomnienia...

http://pl.youtube.com/watch?v=09xPJq4vEFU

Ozzy i Drix - intro, tylko po angielsku znalazłem... ;P

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/6/6a/CN10A.jpg

Tu z kolei wycinek z historii CN... na 10-lecie. Nie wiem jak wy, ale sporą część bohaterów poznaję. Szalone Edy, Atomówki, Mojo Jojo, Chojrak, Eustachy wraz z żonką... :P Elmer oraz ten kowboj w 'natkę szarpany'. (Zwariowane Melodie... damn, I miss that :P ). Mandark i Dexter... oczywiście samuraj Jack (na szczęście znów nadają), Ponury... ale Billego i Mandy nie wypatrzyłem :P ... pewnie kogoś pominąłem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heeeh, Dragon Ball... ostatnio probowalem do tego podejsc, zeby zobaczyc co to (wczesniej nie mialem stycznosci). zajrzalem na ktorys serwis z kreskowkami, zalaczylem pierwszy odcinek. dlugo nie popatrzylem bo prawie zczezlem ze smiechu :blink: powod? glowny zly nazywal sie... SZATAN SERDUSZKO!!!!!! komentarz pozostawiam wam, bo DB ogladacie a ja nie ;)

PS i wiem ze ten glowny zly oryginalnie nazywa sie Piccolo. takie zalosne tlumaczenie nie zdarza sie nawet 'tworcom' niektorych polskich tytulow zagranicznych filmow :huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie poziom kreskówek na CN spadł i to bardzo. Tak mi się w każdym razie wydaje, bo zamiast puszczać wyżej wymienione przez nas bajki, w kółko lecą np. te same odcinki Atomówek i Dextera. Staje się to nudne i monotonne, jeśli transmitują nowsze bajki to, porównując je do starszych kreskówek, nie mają "tego czegoś". To tylko moje zdanie, więc proszę o traktowanie tego z dystansem. Oglądam Cartoon Network kilka-kilkanaście razy w roku więc moja opinia może być nie do końca prawdziwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Diego666

Wygląda na to że w Polsce są coraz głupsze dzieci skoro łykają takie coś. Zmieniając temat czy kojarzy ktoś z was Rockyiego i Łosia Superktosia? Oglądałem to dawno temu ale pamiętam że miło wspominam tą kreskówkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wersje pelnometrazowa? ta z Robertem DeNiro? :lol:

bedac baaardzo mlodym ogladalem Rocky i Losia Superktosia, na RTL 7 (teraz TVN 7) lecialo. wtedy mnie sie to podobalo, nie wiem jakby to bylo dzisiaj, musialbym obejrzec :)

z kreskowek ogladanych bardzo dawno i majacych zerowe szanse na ponowne pojawienie sie w tv (chociaz teraz jest ten caly Boomerang, same starocie tam leca, kto wie, moze jest szansa :rolleyes:), a ktore kochalem: Jonny Quest. niewiele pamietam z tej bajki tak naprawde (w koncu to bylo minimum 10 lat temu!), tyle ze tytulowy dzieciak mial przygody niegorsze niz sam Dzejms Bond i ze zawsze lecial przed Kolem Fortuny :D kto pamieta Jonny'ego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy z tym DB... maniacy :P

tak mi sie gdzies na wspominki zebralo i siedze na filmwebie szukaja prastarych bajek. az sie dziwie ile tego bylo :o od Denvera ostatniego dinozaura, przez Mojego przyjaciela Monstera, Kapitana Planete (hehe :)), Inspektora Gadzeta, Alvina i wiewiorki az po Kosmicznego Ducha! o takich klasykach jak Jetsonowie, Kocia ferajna czy Mis Yogi nawet nie wspominajac, bo tego jest OD GROMA! wszystkie milo wspominam, wszystkie chcialbym zobaczyc jeszcze raz (te, ktorych na Boomerangu nie puszczaja, bo ze Yogi, Top Cat i Jetsony tam leca to wiem :))

PS jesli ktos pamieta to niech mi powie: jak sie nazywala kreskowka, w ktorej glowni bohaterowie mieli takiego ogromnego zlotego ptaka (orla albo jastrzebia, nie pamietam). nigdzie tego nie moge znalezc :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS jesli ktos pamieta to niech mi powie: jak sie nazywala kreskowka, w ktorej glowni bohaterowie mieli takiego ogromnego zlotego ptaka (orla albo jastrzebia, nie pamietam). nigdzie tego nie moge znalezc :(

To jest The Mysterious Cities of Gold, u nas leciało jako Tajemnicze Złote Miasta albo Dzieci Słońca. Sam niedawno oglądałem na Youtube, można się poczuć znowu młodym :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jeszcze sobie przypomniałem o Strażnikach Czasu. Świetna kreskówka! Ratowanie przeszłości w sposób jaki robili to bohaterowie był niesamowity i często mnie śmieszył. Larry 3000, Buck Tuddrussel oraz Otto Osworth rozwiązywali problemy na swój specyficzny sposób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melon1992 tam też jest ulubieniec Smugglera :D Dexter :)

Uwielbiałem to oglądać, złaszcza ten tekst pszeszedł do legend słowek kolegi, Buła :), że Buck przegramował Larrego żeby mu codzienie dawać hamburgera i tak mu podawał i mówił Buła :D, i tak na okrągło że Buckowi obrzydło :P.

Albo ten teges Buck przygarną Ivana Grożnego :) hehe, ale najbardziej mi spodobał odcinek Van Beton Pięść.

Albo to z Muchami HAHAHAHA, dobra dobra nie rozkwaszę tej muchy :D.

Ktoś zna Woodkego Woodpeckera tego niebieskiego dzięcioła :D z takim dziwnym śmiechem (powstały nawet gry złaszcza ta była fajna Woody Woodpecker: Escape from Buzz Buzzard Park )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melon1992 tam też jest ulubieniec Smugglera :D Dexter :)

Uwielbiałem to oglądać, złaszcza ten tekst pszeszedł do legend słowek kolegi, Buła :), że Buck przegramował Larrego żeby mu codzienie dawać hamburgera i tak mu podawał i mówił Buła , i tak na okrągło że Buckowi obrzydło .

Albo ten teges Buck przygarną Ivana Grożnego :) hehe, ale najbardziej mi spodobał odcinek Van Beton Pięść.

Albo to z Muchami HAHAHAHA, dobra dobra nie rozkwaszę tej muchy :D.

"Buła, Buła, Buła [...] Buuułaaa, B...uuuła... blleee" XD coś takiego pamiętam ;P

Ktoś zna Woodkego Woodpeckera tego niebieskiego dzięcioła :D z takim dziwnym śmiechem (powstały nawet gry złaszcza ta była fajna Woody Woodpecker: Escape from Buzz Buzzard Park )

Grałem w demko jako dziecko... w podstawówce. Oczywiście pamiętam bajkę ;) bodajże też leciała na RTL7.

A później dostałem pełną wersję na urodziny. xD

pamietasz odcinek o Koperniku, Melon? najgorszy z wszystkich akurat musial byc o Polsce... :angry:

coś mi się kojarzy... coś z polem było, ale bym musiał obejrzeć na nowo ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jeszcze sobie przypomniałem o Strażnikach Czasu. Świetna kreskówka!

O tak, tak! :D

To była naprawdę mocna kreskówka. Świetni bohaterowie, niezła fabuła, w ogóle ta cała historia o naprawianiu historii i konwencja w jakiej to wykonano... miodzio xD (aczkolwiek w mordę nie pamiętam żadnych odcinków... a, no tak z Churchillem pamiętam jak rozkazał Anglikom podczas IIWŚ walczyć nago) Ale oczywiście musieli zdjąć z CN. Natomiast chyba, chyba widziałem Bucka i spółkę na Boomerangu ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak lecą teraz na boomerangu (hehe jak się ma młodsze rodzeństwo które rządzi przed tv to się jest na bieżąco) i co do tego, że poziom kreskówek na CN spadł muszę się zgodzić bo nawet jak puszczą jakąś nową bajkę to i tak powtarzają ją az do znudzenia. Co do kreskówek to czy ktoś może widział brutalne Metalocalypse ? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na DB patrzeć nie mogę xD, poprostu odrzuca mnie swoją koncepcją i postaciami, zdecydowanie Anime nie dla mnie :)

Garfield?! Powiedz kiedy a zaczne oglądać dobranocki!

Jagoda Lee rządzi, teksty ostre raju wymiata, szczegolnie jak sepleni to wogole xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiałem to oglądać, złaszcza ten tekst pszeszedł do legend słowek kolegi, Buła :), że Buck przegramował Larrego żeby mu codzienie dawać hamburgera i tak mu podawał i mówił Buła :D, i tak na okrągło że Buckowi obrzydło :P.

Albo ten teges Buck przygarną Ivana Grożnego :) hehe, ale najbardziej mi spodobał odcinek Van Beton Pięść.

Albo to z Muchami HAHAHAHA, dobra dobra nie rozkwaszę tej muchy :D.

A pamiętasz może tytuły odcinków??

z "Bułą" nazywa się: "Ewolucja Larry'ego" :D przed chwilą oglądałem XD

a co do reszty to nie znam nazw :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak, tak! :D

To była naprawdę mocna kreskówka. Świetni bohaterowie, niezła fabuła, w ogóle ta cała historia o naprawianiu historii i konwencja w jakiej to wykonano... miodzio xD (aczkolwiek w mordę nie pamiętam żadnych odcinków... a, no tak z Churchillem pamiętam jak rozkazał Anglikom podczas IIWŚ walczyć nago) Ale oczywiście musieli zdjąć z CN. Natomiast chyba, chyba widziałem Bucka i spółkę na Boomerangu ^^

Ja pamiętam dwa odcinki. Jak mieli pomóc Atylli Hunowi zmienić jgo żołnierzy w prawdziwych facetów i jak mieli przekonać Konfucjusza do zaprzestania pisania encyklopedii. Szczególnie ten drugi, facet dawał mu po ryju kilka razy nie mówiąc za co, a tamten myślał, że musi napisać jeszcze dłuższą encyklopedię. A i był jeszcze z Bethovenem, który zamiast komponować muzykę został mistrzem świata zapasów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kreskówek to czy ktoś może widział brutalne Metalocalypse ? ;)

A widział. Mogę powiedzieć, że ta kreskówka ma w sobie takie mocno hardkorowe piękno :P Według mnie, dziesięciominutowe epizody świetnie pasują do tego typu "dzieła". Najbardziej zapadło mi w pamięć: "robimy to po to, żeby kawa była bardziej... METALOWA!"

Wspomniano tu o świetnej serii - Jonny Quest. Google to potęga! ;) Okazało się, że taką nazwę nosi kreskówka sprzed 40 lat, a to co my pamiętamy z CN to Prawdziwe Przygody Jonnego Questa. Jest to kontynuacja oryginału - 52 odcinki, oczywiście u nas wyemitowano tylko połowę <_< Ojciec Jonnego był genialnym i do tego wszechstronnym naukowcem. On stworzył pamiętny "Świat Questa". Ach tak, w tamtych czasach na widok takiej (całkiem niezłej) grafiki 3D, dzieciakom oczy wyłaziły na wierzch :lol: A przygody były różne, z tego co pamiętam od najemników, przez mityczne duchy i demony, aż po aligatora w kanałach (niby żałosna idea, ale JAK to było zrealizowane).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...