Jump to content

Bartholomew

Forumowicze
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Bartholomew

 • Rank
  Goblin
 • Birthday 06/09/1911

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array
 • Facebook
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 1. Pierwszy wpis wypadało by napisać coś z sensem, ale jakoś nic szczególnie nie przychodzi mi do głowy. Hmm, może o czym będzie ten blog? Chociaż w sumie to sam nie wiem i tego czy go w ogóle będę uzupełniał i go nie skasuję tego też nie wiem. No może tylko tyle na wstęp i jako bonus dodaję utwór którego słucham w tej chwili. http://www.youtube.com/watch?v=q1NJhjvaOEA
 2. Pierwszy zrobiony hero (po 2 modyfikacjach): Shadow Postać główna (trochę inspirowana Deadpool'em): Dark Ripper A tu postaci bonusowe : Mr. Normal Mechatank Destro Iskierka
 3. Podzielam Twoje zdanie w tej kwestii. Nie wiem czemu, ale mnie CS nie zachwyca, wręcz odpycha. A co do MMO to według mnie największy wpływ na to w co się gra ma to czy się gra samemu czy z kumplami. Można grać samemu w WoWa i po krótkim czasie bokiem wyjdzie, ale też można grać z kolegami w Metina 2 i się przy tym dobrze bawić.
 4. Hmm, po ostatnim E3 to oczekuje na Borderlands. Nie powiem gra ma potencjał i dobrze by było jakby twórcy to dobrze wykorzystali.
 5. Hmm, znienawidziłem księcia Rurika z Guild Wars (kto grał zrozumie, tak głupiego bota nie widziałem nigdy i co gorsza nie da się tym z nim zrobić). Co do ulubionej postaci to zastanawiałem się nad: bohatermi Gears of War, Alexem Mercrem, Altairem, Bezimiennym z Gothica, Geraldem, Riddickiem, Razielem z SR, agent 47, Ramiro Cruz z Total Overdose, Kapitan Indrick Boreale z WH 40k:Soulstorm i oczywiście kozakiem z DMC . Po dłuższym zastanowieniu to lubię ich wszystkich za całokształt i styl bycia .
 6. Hmm, a aj jestem tak nudny ,że nawet spamu nie dostaję. Nie wiem czy to dobrze czy źle, ale raczej mi to nie przeszkadza.
 7. No i CD-Action całe Hmm, jakimś dziwnym trafem na liście jest nawet Carrefour w Zamościu . W najbliższym czasie się tam wybiorę i zobaczę czy coś o tym wiedzą.
 8. Dracia: Na mnie to coś z opuszczonej katedry ("Duch ciemności" o ile się nie mylę). Widziałem to coś oczyma wyobraźni ale nie jestem w stanie opisać . Co do Lovecrafta to nie wiem czy nie jestem uodporniony na grozę albo mam upośledzoną wyobraźnię, ale jedyne opowiadanie które sprawiło, że moje serce zaczęło bić szybciej to "Kolor z przestworzy". Inne opowiadanie może nie są aż tak straszne (IMO) to nie znaczy że nie są ciekawe, a ciekawe są bardzo.
 9. Chcę kupić nowy monitor, ale nie wiem czy wybrać sprzęt kolegi (asus) czy kupić samsunga większego o te 3". Kolega ma swój monitor od dłuższego czasu i nie narzeka, ale pomyślałem że mogę kupić coś lepszego. No i tu nasuwają się pytania: czy samsung będzie lepszy, czy kupić asusa, a jak nie to czy jest jeszcze inny lepszy monitor w tym przedziale cenowym (500-600zł)? Na komputerze w zasadzie tylko gram i siedzę na necie. Zapoznaj się z zasadami zakładania nowych tematów - GFR
 10. Mój kolega to dobrze ujął : "Film jest za mądry dla dresów, ale za głupi dla pseudo-intelektualistów"
 11. Mnie męczy tylko jedna rzecz. Mianowicie jak on tam wlazł ? Chodzi mi o Leo, jak on umieścił tam tą maszynę ?
 12. Nowa Szkoła Króla - teksty Kuzko (choć niezby mądre) czasami potrafią wymiatać xD
 13. 1. Pamiętaj, że to Bóg on może wszystko 2. Nie tylko ten element wiary wziął się "z powietrza", do IIIw. nie czczono Maryi jak bóstwa jak to się dzieje dzisiaj. (ta wiem, że to niby jest modlitwa o "wstawienie", ale dla mnie to tylko tworzenie nowego boga, tak jak z świętymi. Pod tym względem Kościół przypomina religię politeistyczne bo mamy świętego(bożka, podboga?) od każdej rzeczy.)
 14. Wszystkiego

  Najlepszego :)

×
×
 • Create New...