Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Filmy i seriale animowane ogólnie

Polecane posty

Hehehe, Qn'ik, cóż za precyzyjna i pełna treści wypowiedz :lol:

Moja ulubioną kreskówką zawsze był Królik Bugs! :) Jest niesamowity, a reszta bohaterów Looney Toones jest wspaniała. No taki Elmer, na przykład, no czysta inteligencja :) A jak Bugs go całuje... -mmmm :)

Albo Duffy>> mój ideał :) Jest komiczny :) Jak się pluje :) I nie tylko :)

No albo duety w stylu Sylwester&Tweety, Struś Pędziwiatr&Kojot (LOL), Elwirka i losowo wybrany biedny zwierzaczek, albo Sam i spluwa. :) Kreskowki Bugsa sa zdecydowanie najlepsze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość |NightCrawler/|

Jeżeli chodzi o Looney Toones to Duffy ( Duffy ft. Porky :lol: ) i Królik Bugs. A tak wogóle to kreskówki o Xmenach (Xmen: Ewolution ) są spoko :) (ps:brawo za topic, fajny :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moze ja :)

Jezeli chodzi o kreskowki dla mnie numerem jeden jest... uwaga... fanfary... Traszka Neda. Kreskowka rozbraja mnie kazdym odcinkiem. Uwielbiam zawarte w niej aluzje i wspaniale zlote mysli np: "Czym jest Matrix, oprocze tego, ze jest 13 punktami w Scrabble" albo Idziemy z twoim ojcem sprzedac stare niepotrzebne meble i kupic nowe, niepotrzebne meble.

Numer dwa... Lucky Luke :) W kreskowce zawatry jest niesamowity humor - wypowiedzi Wesolka, blyskotliwosc Rin-Tin-Dumpa no i oczywiscie zlote mysli Avrela ( nie wiem czy tak to sie pisze, ale wymawia sie Ejwrel ). Nic tylko ogladac :)

Na miejscu trzecim... hmm i tu pojawia sie problem, bo jest duzlo fajnych - Samuraj Jack, Dexter's Labolatory, Looney Toones, wybor jest trudny...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kreskowy......przyjechalem i od razu jak grzyb po deszczu wyrosl mi taki fajny topic! dziekuje kochani;)

moja kreskowka ulubiona - looney toons of coz :) ta zwariowana melodia na czolowce jest u mnie na pierwszym miejscu jakichkolwiek czolowek filmowych :) nawet bonda nie przebije i gliniarza z beverly hills :)

krolik bugs, kojot wilus i strus pedziwiatr - moi ulubieni bohaterowie... kojot w szczegole - jego pmysly na zlapanie strusia wywoluja u mnie niekntrolowane napady smiechy i ROTFL :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qnik ty statsiarzu :wink:

Z kanałów "kreskówkowych" mam tylko Fox Kids (no i jeszcze ta mutacja Fox Kids dla małych dzieci :wink: ), ale nie narzekam. Można nam znalezć kilka naprawdę niezłych pozycji. Wymienię tylko moje ulubione:

oczywiście Lucky Luck- (właśnie leci :wink: ) świetny humor, nawiązania do historii (chociaż LL vs Holmes), Daltonowie, Jolly Jumper (Wesołek), no i oczywiście świetny dubbing (odcinek ze szkotami wymiata! Mówią po śląsku, świetny pomysł!)

Świat wg Ludwiczka- mój ulubiony tekst: Sprawdz mikołaja!! Czy jest uziemiony!!!! - Sam jesteś uziemiony.... -Słyszałem!!! To trzeba zobaczyć.

No i to chyba wszystko... Nie mam za bardzo czasu na ogladanie kreskówek (wiecie... forum :wink: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIC, absolutnie NIC nie przebije Cow & Chicken!! Absurdalny humor (wszechobecne parówki RLZ :)), absurdalny styl rysowania, absurdalne scenariusze. Czy można chciec czego wiecej ?? Dla mnie nie!! Godnym następca był takze Im Weasel.

Tak! ta kreskówka jest mistrzwoska. Zawsze się zastanawialem po co tam jest tyle parówek ? :D Im Weasel i IR Baboon to zgrany duet! nie ma co!

Fajne sa kreskówi na CN w bloku Toonami!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AL skombinuj sobie Cartoona bo Looneya nie mozesz ogladac!! :D

Lucky Luck - toc to obok Asterixa i Obeliksa moje pierwsze komiksy! Bajeczki tez sa calkiem w pytke... Ten nieznoszacy sprzeciwu i bezduszny glos Szczesciarza :P boki zrywac:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moze ja :)

Jezeli chodzi o kreskowki dla mnie numerem jeden jest... uwaga... fanfary... Traszka Neda. Kreskowka rozbraja mnie kazdym odcinkiem. Uwielbiam zawarte w niej aluzje i wspaniale zlote mysli np: "Czym jest Matrix, oprocze tego, ze jest 13 punktami w Scrabble" albo Idziemy z twoim ojcem sprzedac stare niepotrzebne meble i kupic nowe, niepotrzebne meble.

Numer dwa... Lucky Luke :) W kreskowce zawatry jest niesamowity humor - wypowiedzi Wesolka, blyskotliwosc Rin-Tin-Dumpa no i oczywiscie zlote mysli Avrela ( nie wiem czy tak to sie pisze, ale wymawia sie Ejwrel ). Nic tylko ogladac :)

Na miejscu trzecim... hmm i tu pojawia sie problem, bo jest duzlo fajnych - Samuraj Jack, Dexter's Labolatory, Looney Toones, wybor jest trudny...

Zgadzam się z tobą, że Lucky Luke jest dobrą kreskówka i, a Ejwel jest jej najpepszą postacią. Ja lubie jeszcze X-Man, a ulubioną postacią jest Wolwerin i jego słynny tekst "no dajesz brachu".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moze ja :)

Jezeli chodzi o kreskowki dla mnie numerem jeden jest... uwaga... fanfary... Traszka Neda. Kreskowka rozbraja mnie kazdym odcinkiem. Uwielbiam zawarte w niej aluzje i wspaniale zlote mysli np: "Czym jest Matrix, oprocze tego, ze jest 13 punktami w Scrabble" albo Idziemy z twoim ojcem sprzedac stare niepotrzebne meble i kupic nowe, niepotrzebne meble.

Numer dwa... Lucky Luke :) W kreskowce zawatry jest niesamowity humor - wypowiedzi Wesolka, blyskotliwosc Rin-Tin-Dumpa no i oczywiscie zlote mysli Avrela ( nie wiem czy tak to sie pisze, ale wymawia sie Ejwrel ). Nic tylko ogladac :)

Na miejscu trzecim... hmm i tu pojawia sie problem, bo jest duzlo fajnych - Samuraj Jack, Dexter's Labolatory, Looney Toones, wybor jest trudny...

Zgadzam się z tobą, że Lucky Luke jest dobrą kreskówka i, a Ejwel jest jej najpepszą postacią. Ja lubie jeszcze X-Man, a ulubioną postacią jest Wolwerin i jego słynny tekst "no dajesz brachu".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość !Chrząszczu

No to i Ja się wypowiem. Moimi ulubionymi kreskówkami są serie Scooby Doo i Szalony Jack - pirat. W obu powalał mnie humor. Po za tym każda z serii miała swój nieprzeciętny styl i klimat. Pamiętam nieraz, że niekiedy śmiałem się, że hoho i haha.

Fajną serą jest też Chojrak - tchórzliwy pies.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajną serą jest też pikuś - tchórzliwy pies.

Taaak.... O tej serii już kiedyś się mówilo w dziale "Forumowicze o sobie". Trzeba jednak pisać z przerwą, bo forum rozumie Cho.jrak, jako pewien brzytki wyraz (sami zgadnijcie jaki :wink: )

A Cho.jraka poznałem kilka lat temu na wakacjach. W miejscu w którym byłem (Darłówko na morzem, świetne miejce tak na marginesie), mieli Wizję (teraz: Cyfrę+). Cały dzień wyczekiwało się wtedy na Cho.jraka. I trzeba było siedzieć już godzine wcześniej, bo ta kreskówka konkurowała z "Moda na sukces" :wink: Jak ktoś ma Cartoon Networt, to jest to kreskówka którą najbardziej na tym kanale polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bimber89

Mnie osobiście wyjątkowo podoba się Miasteczko South Park (serial i film pełnowetrażowy). Wyjątkowo śmieszy mnie ten bądź co bądż abstrakcyjny humor. Można powiedzieć ,że jest to satyra. Fajne kreskówki lecą wieczorem na TV 4 tyle ,że zapominam obejrzeć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście wyjątkowo podoba się Miasteczko South Park (serial i film pełnowetrażowy). Wyjątkowo śmieszy mnie ten bądź co bądż abstrakcyjny humor. Można powiedzieć ,że jest to satyra. Fajne kreskówki lecą wieczorem na TV 4 tyle ,że zapominam obejrzeć.

Nie, nie, nie. Obejrzalem fragment filmu pelnometrazowego i do mnie ta kreskowka nie trafia. Nie podoba mi sie ani humor, ani kreska. Wogole nie rozumiem tej calej manii "South Parka". Miliony ludzi to oglada i podobno nie moga sie mylic, ale jak dla mnie sie myla.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kreskówki - ouuu jeee

Mimo, ze 18 lat (prawie) na karku, to dobrej kreskówki nie przegapię :D

Pomijając anime (hmmm nazwanie anime kreskówką to chyba jednak obraza :) ), gustuję w kreskówkach z CN (Ed, Edd & Eddy rulez :D), ponadto Lucky Luke, Asterix, Ludwiczek^^, Looney Toons (Duffy - master :) ), a także Tex Avery Show (absurd nieraz do kwadratu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość !Chrząszczu
Kreskówki - ouuu jeee

Mimo, ze 18 lat (prawie) na karku, to dobrej kreskówki nie przegapię :D)

Z dziecka się nie wyrasta. :D:D:D

gustuję w kreskówkach z CN (Ed, Edd & Eddy rulez :D),

O! Wiedziałem że o czymś zapomniałem. O Ed, Edd i Eddy. Też bardzo fajna seria. Niekiedy głupota w kreskówkach mnie powala. :wink:

O tej serii już kiedyś się mówilo w dziale "Forumowicze o sobie". Trzeba jednak pisać z przerwą, bo forum rozumie Cho.jrak, jako pewien brzytki wyraz (sami zgadnijcie jaki )

Widziałem tą rozmowę, ale jakoś o niej zapomniałem.

Ta fajna seria to nie pikuś, tchórzliwy pies tylko Cho.jrak, tchórzliwy pies. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie E, E & E Rulez.... Ale IMHO jest jeszcze kilka kreskowek ktore lubie.... Ludwiczek, Dexter, Lucky Luke, Asterix, Shrek ( to jest najlepsze jesli chodzi o pelnometrazowki) i wiele wiele innych... Mimo ze mam 15 lat to dzien bez kreskowki uwazam za stracony...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc

Lucky Luke - > ten człowiek ma speeda nie ma co (biedny cień jego jest)

Ludwiczek - > całokształt twórczości wraz z "godziną tortur"

The Simpsons - > za to że powstali (i za texty Barta na początku każdego odcinka)

Garfield - > za to że ma klase

Bugs - > za to że wciąż nie wie "co jest doktorku?"

Struś pędziwiatr i przyjaciel - > za nienudzenie się pościgami

Pozostałe kreskówki - > za obecność kresek i kropek

i jest jeszcze jedna b.mi sie podobająca o kolesiach podróżujących po kosmosie na TV4 bodajrze (wieeeczorem późnym) -> za specyficzny humor (zna ktoś jej tytuł ?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione kreskówki to Dexter's Laboratory - cholernie mi sie podoba jak ten mały coś tam ciągle składa, rozkłada, dokręca śrubki... :) . Na drugim miejscu jest Johny Bravo. Koleś ma rozbrajające teksty i jest nieprawdopodobnie głupi. :D Jak ktoś ma depresję to moze sie przy nim niezle dowartościować :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bimber89
. Na drugim miejscu jest Johny Bravo. Koleś ma rozbrajające teksty i jest nieprawdopodobnie głupi. :D

Też mi się podobał. Obejrzałem wszystkie odcinki (kiedy byłem w podstawówce leciał o 17 45). Zawsze podobało mi się jego podejście do kobiet. Niestety miałem nieszczęście znać takiego człowieka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kreskówek bardzo lubię:

- Johnny Bravo - gościu ma zarąbiste teksty

- Scooby doo - klimat, humor i scooby snacki wymiatają

- Dragon Ball - najlepsza anime jaką widziałem

- Lucky Luck - mam sentyment do Dzikiego Zachodu

i jeszcze wiele, ale obecnie nie przypominam sobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jest jeszcze jedna b.mi sie podobająca o kolesiach podróżujących po kosmosie na TV4 bodajrze (wieeeczorem późnym) -> za specyficzny humor (zna ktoś jej tytuł ?)

Futurama (Przygody Fray'a w kosmosie). IMO cały blok tych wieczornych kreskówek na TV4 był świetny (Family Guy RLZ!). Ciekawe czemu go zlikwidowali? :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...