Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Filmy i seriale animowane ogólnie

Polecane posty

do WojtkaCichego: jesli myslimy o tych samych Kaczych opowiesciach (Sknerus, siostrzency Donalda i cala ta zgraja), to mozna to znalezc na ktorejs stronie z kreskowkami. tylko oczywiscie nie pamietam ktorej <_< postaram sie znalezc, bo sporo tam bylo takich staroci, w tym moi ukochani Chip & Dale (to sie inaczej nazywalo, wiem. i bez skojarzen :P)

www.kreskowka.pl ;) 88 odcinkow powinno ci wystarczyc :P :P wiem ze jakosc na takich stronach najlepsza nie jest, ale coz poradzic

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jestem fanem Kaczora Donalda, czasem zdarza mi się te kasze opowieści oglądać. ale po ostatnim obejżanem odcinku (a właściwie jednym z tekstów) wnioskuję, że to powinno być od 16 lat conajmniej. "On chce ukraść królewskie klejnoty'... i coś takiego na Mini-Mini leci??! (wiem, o jakie klejnoty chodziło, ale i tak się z tego lałem). A co do kilku poprzednich postów - mnie galaktik football odrzuca wszystkim - od fabuly, po beznadziejną nieraz animację. Moim zdaniem, najlepszy kanał z kreskowkami, to boomerang. To kanał, na którym wszystko da się oglądać (wyjątkiem jest "dzielna mysz", ale wszystko poza tym jest świetne).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat wyspa totalnej porażki mi się podoba :), Coś lepszego pośród tych bezbadziejnych Crampów itp... fajne akcje są czasem, ale fakt, to nie jest chyba kreskowka dla dzieci :)

Zgadzam się w 100%. Czarny humor od 16 lat. Zdecydowanie nie na CN. Przykład z pierwszego odcinka: jden z bohaterów mówi: "Pierwsze zadanie jest z pewnością łatwe". Gdy okazuje się, że polega ono na skoczeniu z wysokiego klifu do zbiornika z rekinami ten sam bohater powiedział: "O ja pier***"" Z cenzurą oczywiście, ale...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat wyspa totalnej porażki mi się podoba :), Coś lepszego pośród tych bezbadziejnych Crampów itp... fajne akcje są czasem, ale fakt, to nie jest chyba kreskowka dla dzieci :)

Fakt, Crampy to żenada do entej potęgi, ale to chyba nie świadczy dobrze o kreskówce, że porównuje ją się w skali 'lepszości' do tego chłamu. Ok, humor taki może być, ale raz że idzie na CN to jest nijaki bo ocenzurowany. Powinni puszczać w MTV jak South Park albo Przerysowanych (a to z kolei świetna sprawa, uśmiałem się setnie :P )

Zgadzam się z wami wyspa totalnej porażki jest fajna, to coś dla mnie.Przykład z ostatniego odcinka Heather zerwała gałezią swój stanik a Harold patrząc na jej piersi przegrał zadanie.

Pisałem o tym ;) tylko że nie powiedziałem imion bohaterów bo i tak ich nie pamiętałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny humor od 16 lat. Zdecydowanie nie na CN. Przykład z pierwszego odcinka: jden z bohaterów mówi: "Pierwsze zadanie jest z pewnością łatwe". Gdy okazuje się, że polega ono na skoczeniu z wysokiego klifu do zbiornika z rekinami ten sam bohater powiedział: "O ja pier***"" Z cenzurą oczywiście, ale...

Ocenzurowane przekleństwo to jeszcze nie powód, aby kreskówka była od 16 lat. Pamiętam jeden odcinek Atomówek (kiedyś to oglądałem, tfu...), w którym poznały one słowo k***a. Miałczenia kotów, alarmów samochodowych i innych prób zamaskowania przekleństwa było dosyć sporo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos tu probuje poruszyc temat Przerysowanych, przebije wiec bariere stworzona z Wyspy totalnej porazki (tytul na pewno jest porazka :P ) i powiem co nieco. otoz jestem OGROMNYM fanem Przerysowanych (swoja droga jedno z najlepszych tlumaczen tytulu. serio :)) co cechuje Drawn Together? niesamowity humor, parodia wszystkiego co tylko sie da, w tym znanych kreskowek (Smurfy rozciachane kosiarka do trawy chocby :D), zaje*iste postacie (Kapitam Bohaterski rzadzi) i... to wystarczy w sumie :D kto nie oglada, niech obejrzy chociaz jeden odcinek:) po stokroc warto!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrcając do Przerysowanych przypomniały mi się dwie sytuacje:

1) odcinek z maturą lisiczki, kiedy to Komisja Do Spraw Edukacji trzymała w podziemiach Rankora (nie pytajcie co to, ąz wstyd...) w jaskini,

2) kiedy to z tego poekamona i śmisznym imieniu chcieli zrobić Amerykanina. Jego tekst do Godzilli "A helikopter ci w ryj jaszczurze!" mnie rozwalił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, a ja o tym dotąd nawet nie słyszałem... No nic, może obejżę jakiś odcinek (gdzie i kiedy to leci?).

Ten. Na MTV głównie widziałem generalnie po 22:30 ;)

A z kolei spieszę z linkami z JuTuba: (rubaszny humor, mocno rubaszny :P )

http://pl.youtube.com/watch?v=gwkGiH2-fZM

http://pl.youtube.com/watch?v=CNdimIuauoU

I cała masa w podobnych :D Od cholery tego jest.

Apropos jeszcze takich kreskówek... Where's My Dog At? też wymiata. Występuje tam naprawdę ogromna plejada gwiazd i z wszystkich się nabijają :D Parodia pierwsza klasa. Śmieszne jak diabli. W każdym razie ubawiłem się przy oglądaniu. Jak będzie kiedyś leciało, polecam oglądać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie to leca Przerysowani w czwartek o 23, powtorka w sobote o polnocy (malo, za malo*!!!!). na MjuzikTiWi oczywiscie. o 22:30 to South Park jest, w pn, wt i czw, Czarny Cieniu ;)

*za malo odcinkow w tygodniu a nie powtorek :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wrzucę plotkę - ponoć kanał jetix i jetix play mają zniknąć z anteny . . .

Zaprawdę lakoniczna informacja... <_<

Z plotkami to ostrożnie. W większości przypadków raczej się nie sprawdzają, ale nawet gdyby to w tych dwóch wypadkach absolutnie bym nie płakał :D Nie będzie czego żałować.

dokladnie to leca Przerysowani w czwartek o 23, powtorka w sobote o polnocy (malo, za malo*!!!!). na MjuzikTiWi oczywiscie. o 22:30 to South Park jest, w pn, wt i czw, Czarny Cieniu

Fakt, moja pomyłka - mea culpa ;) A co do małej ilości nadawanych odcinków - zawsze pozostaje YouTube :P or smth' like that...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kreskówki to najlepsze według mnie lecą na Cartoon Network. Kiedyś mnie nie bawiły tak jak teraz bo byłem małym brzdącem i nie wiedziałem o co w ogóle biega :D Teraz oglądając odcinek "Ed , Edd + Eddy" czy innych "psycholów" płacze ze śmiechu ;) A co to "bajeczek" lecących na MTV po 22 to głównie oglądam (jak znajdę czas) Happy Tree Friends , głównie przez krwawe sceny i czarny humor :) , właściwie czerwony humor :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją ulubioną kreskówką, której już niestety nie mam możliwości oglądać to "Owca w Wielkim Mieście" ;)

Do stawienia jest jeszcze 1 i 2 sezon Włatcy Móch :P

pamiętam jeszcze jak jako dziecko oglądałem bajki "Looney Tunes"

póki co nie przypominam sobie niczego innego ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się. Jetix puszcza wyjątkowo irytujące i denerwujace kreskówki. Trudno nazwać je nijakimi :P Marzy mi się stary Fox Kids z Kleszczem, Szalonym Jackiem piratem, Ludwiczkiem i Aktami psiej agencji. Wtedy to bym sobie nawet odpuścił oglądanie CN. Ale tak dobre czasy pewnie już nie wrócą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się. O ile 99,99% kreskowek na Jetix jest zeczywiście beznadziejna, to zostawiłbym jednak ten kanał. Chociażby dla "jing jang jo" (dawno żadna kreskówka mnie tak nie rozbawiła) i "Shaman Kinga" (moim zdaniem najlepsze anime w historii). Cała reszta mogłaby spokojnie zniknąć (a jetix play to taka beznadzieja, że szkoda gadać)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...