Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tomoslav

Wasza pierwsza gra.

Polecane posty

Moją 1 grą było gta 3 vice city (pamietny rok 2003) wgrana na mojego 1 kompa wraz z winem 98 gra pirat bo pirat ale ile godzin w to grałem...........do tego ultra tajne papiery czyli kody zapisane w zeszycie od kolegi.Potem (rok póżniej) wraz z gazetą (chyba gry świat) kupiłem combat mission beyond overlord to świetna gra w którą gram do dzisiaj to z niej dowiedziałem sie o czołgach sherman i o tym że istniały nie tylko niemieckie tygrysy i t-34 i że polacy służyli na zachodzie europy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam dokładnie która więc wymienię kilka.

Gothic 2 Noc Kruka - Ahhh... dobre czasy kiedy się przestrzegało jeszcze PEGI. Przestrzegało powiecie, no przestrzegało bo brat w to grał i mówił żebym nie grał bo to nie dla dzieci (miałem gdzieś około 9 lat chytry_prosty.gif). Ale kiedy włączyłem nie mogłem się oderwać od kompa, sądzę że nie była to moja pierwsza gra, lecz jedna z najbardziej zapadających w pamięć.

The Elder Scrolls - Morrowind - Chyba to było moją pierwszą grą. Historia ta sama tylko z innym bratem. No cóż raczej to była moja pierwsza gra, lecz podkreślam RACZEJ. No cóż kody, oczywiście kody nie miałem ich więc za nim wyszedłem z pierwszego miasta minęło ok. 2 h. Ale to były piękne chwili, brat się poznał że grałem (nie usunąłem save'a), na szczęście był wyrozumiały i tylko się zaśmiał dzięki czemu mogłem grać dałej.

Grand Theft Auto: Vice City - Ulubiona gra 4ever biggrin_prosty.gif! Ten świat! Te cheaty! Te dz*wki prostytutki (lub też normalne kobiety która łaziły po ulicach). Kody na bronie, ani jedna misja nie wykonana i bracia pozwolili mi w to grać! Grało się grało, teraz polują na jakąś tanią w aukcji, bo miałem na PS2 lecz używana więc wszystko poszło w pi*du piach.

Duke Nukem: Manhattan Project - Co tu dużo mówić [beeep]*ste! Jak ja się nie miłosierne wkurzyłem na początku, później w 2 godzinki to przechodziłem, ale za to z jaką podnietą :D!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza to był Commander Keen (chyba 1ka) na czarno - białym (a właściwie czarno - zielonym) monitorze, odpalana w norton commander, kiedy jeszcze nie rozumiałem ni w ząb po angielsku, ale pamiętałem kombinację enterów, strzałek i chyba F2 ... ;) Dzielny skaucik strzelał i skakał na pogo a był rok chyba 1991 albo coś w tych okolicach.

Potem był Prince of Persia (pierwszą planszę, w której zdobywa się miecz potrafiłem całą ukończyć z dosłownie zamkniętymi oczami! ale co ciekawe nigdy samej gry nie skończyłem bo nie wiedziałem jak przejść planszę gdzie walczy się z samym sobą z lustra - takie czasy były, że jak wujek nie pomógł to znikąd ratunku).

Na pierwszym własnym komputerze z dyskietek z napędu B:/ odpalałem Electro Body na zmianę z Centurionem. Komputer był za słaby na pierwszego Wolfensteina3D, który wówczas szokował mnie ultrarealistyczną grafiką...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centurion: Defender Of Rome? Wspaniałe czasy. Grałem w tą grę zarówno w wersji na Amigę 500, jak i PC i pomimo, że to nie była moja pierwsza gra, to bardzo miło ją wspominam. Pamiętam nawet niektóre zdania z intro: "Jesteś młodym, rzymskim centurionem. Twój legion obozuje na Tybrem i cierpliwie oczekuje twoich błyskotliwych rozkazów." :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moimi pierwszymi grami były bodajże Tekken 3 i Crash Bandicoot 2, obydwie na PSX. wymieniłem te dwa tytuły, ponieważ obydwie gry dostałem razem z siwkiem i szczerze mówiąc nie pamiętam którą odpaliłem pierwszą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż moją pierwszą grą był chyba mario na pegazusa. Nie pamiętam dokładnie bo miałęm wtedy z 4-5 lat, ale dobrze się przy niej bawiłem ;) Na kompie moją pierwszą grą były "skoki" w które nawet teraz czasami pogrywam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje początki na PC pamiętam jakby to było tydzień temu, a tak naprawdę było to w 2006 roku (miałem wtedy 7 lat). Na samym początku, moją pierwszą grą było Mario Bross. Gra która wciągnęła mnie na bardzo bardzo długo. Następnie zaraz po Mario w wieku prawie 8-śmiu lat zacząłem grać w Max Payne 1,2. Ta gra także wciągnęła mnie na bardzo długo, nawet na dłużej niż Mario (myślę, że każdy wie jak wyglądał Max Payne i Mario więc nie będę tego pisał). A zaraz po Max Payne, gra w którą gram do dziś a mianowicie World of Warcraft - Gra komputerowa z gatunku MMORPG. Jest to świetna gra, o której nie zapomnę nawet po 50-siątce, ani gdy będę starszy. Gra mimo tego, że posiada 4, a nawet więcej (wymienie kilka, które znam i grałem) części/patche (World of Warcraft, World of Warcraft The Burning Crusade, World of Warcraft The Lich King oraz World of Warcraft Cataclysm) grałem w sumie tylko w dwa: World of Warcraft The Burning Crusade i World of Warcraft The Lich King. Najwięcej czasu z tych wszystkich części/patchy i tak spędziłem na WoW TBC. Ogólnie o grze mogę powiedzieć tyle: Gra posiada dobrą grafikę, nie ma zbyt dużych wymagań, jest darmowa (przynajmniej ja mam za darmo) jak i do zakupienia po więcej "możliwości", dobra grywalność grają w nią nie tylko Polacy ale także ludzie z zagranicy, dużo serwerów do każdej "części", jest to gra wieloosobowa (chyba wiadomo biggrin_prosty.gif), w grze dostępne są 2 frakcje Alliance (Przymierze) i Horde (Horda). Rasy Alliance: Humans (ludzie), Draenei, Dwarves (Krasnoludy), Gnomes (Gnomy), Night Elves (Nocne Elfy) natomiast Rasy Hordy to: Orcs (Orkowie - Moja ulubiona biggrin_prosty.gif), Tauren (Taureni - mówię na nich krowy), Trolls (Trolle), Undead (Szkielet - też moja ulubiona biggrin_prosty.gif), Blood Elves (Krwawe Elfy). Klasy są następujące: Warrior (Wojownik - moja ulubiona), Warlock (Czarnoksiężnik - moja ulubiona), Shaman (Szaman - moja ulubiona), Rogue (Łotrzyk - skrada się), Priest (Kapłan), Paladin (Paladyn), Mage (Mag), Hunter (Łowca), Druid. Jeśli chcecie poczytać na temat WoW'a: http://worldofwarcra...mainhall.html?? Trochę się rozpisałem :O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...