Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tomoslav

Wasza pierwsza gra.

Polecane posty

Moja pierwsza gra - Heroes of Might and Magic II :D

Najpierw w podstawówce grałem w nią u kolegi, a później była pierwszą grą, jaką sobie sprawiłem na swojego PC-ta :)

Mapa XL Continental (bodajże), gra ludźmi (początek w lewym górnym rogu planszy).

Do dzisiaj pamiętam, jak potrafiłem rozmyślać np. w czasie jakiejś podróży pociągiem/samochodem, nad kolejnymi ruchami, kiedy co kupić itp. ;) Ech stare dobre czasy... A później wyszło HoM&M III i dwójeczka niestety musiała zostać odłożona do szuflady :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza gra to był Stronghold. Pamiętam jak wiele miałem z nią zabawy (szczególnie w edytorze :D). Kampanią nie zajmowałem się prawie w ogóle. Główna i naljepsza zabawa to edytor oraz pojedzyncze potyczki. Niestety, kiedy kupiłem nowy komputer gra już mi na nim nie działała :/. To była dla mnie ogromna strata, ponieważ miałem do tej gry ogroooomne sentymenty :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją pierwszą grą była gra "Tank 1990". Klasyka, większość zapewne zna. Pamiętam jak niedawno grałem na emulatorze, ale to już nie to samo co wcześniej. Najlepiej oczywiście grało się z kimś, jakiś czas temu z kuzynem grałem, akurat na strychu znalazł NES'a. Idealne dla zabicia czasu, dowód, że zwykła stara gra może wciągnąć bardziej niż tysiące nowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam nazwy pierwszej gry, w którą dane mi było zagrać. Pamiętam za to, że wciągnęła mnie niesamowicie jak na tamten czas (miałem coś około 13 lat i wolałem latać po dworze z kolegami) i co wieczór prosiłem brata by mi ją włączył. Była to tekstowa gra na commodore.. ahh ta zabawa głowicą przy magnetofonie :) Gra polegała na zarządzniu odwiertami w celu zdobywania ropy naftowej. Trzeba było kupować sprzęt, pompy, wiertła itd. Sporo było w tym czytania za to praktycznie zero akcji :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja pierwsza gra to był Prince of Persia. Rodzice widząc, że mi się spodobał (a był to pierwszy PoP w historii) kupili mi wówczas nową Prince of Persię trylgoię (piaski czasu, dusza wojownika i dwa trony). Kurde, gra mi nie działała ale nawet poradnikiem się jarałem (pijesz -nie -palisz -nie -narkomania -nie -a może poradnik do PoPa -TAK PRZECZYTAŁEM GO CAŁĘGO!!!), ale kiedy już sobie uzbierałem, mogłem przejść te super gry, najlepsze były Piaski Czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, na starożytnym (15-letnim) laptopie grałem w pięć gier LEGO - Lego Island, Lego Island 2, Lego Racers, Lego Racers 2 i Lego Rock Raiders. Jako pierwsza była Lego Island, ale to Rock Raiders kojarzy mi się najlepiej (jedna z lepszych strategii ever, takie moje skromne zdanie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą grą w którą ja pykałem mając niepamietam ile lat (ok.5-7) był Wolfeathine 3D (niepamietam jak to dokładnie się pisze :)) Potem Mario, Diablo 2 LoD, a potem Pegazus i Conta, Tanki itd.

Później miałem przerwę od gier do 12 roku życia co zmieniła wizyta u kumpla i jakiś NFS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...