Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tomoslav

Wasza pierwsza gra.

Polecane posty

NIe pamietam jaka byla moja pierwsza gra ale pamietam ze Unreal byl moja pierwsza 'wysokobudzetowa' gra.

Pamietam jeszcze ze gralem w jakis Lego soccer czy cos (nawet babcie uczylem jak w to sie gra i sie troche nauczyla :D). Do tego gralem duzo w fife 05 i jazz jackrabittta2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją pierwszą grą był Duck Hunt, a zaraz po nim Wild Gunmen. Rozpoczęło to moją przygodę z grami na NES (czy też raczej Pegazus) i wiele niezapomnianych chwil, jak choćby próba ustanowienia rekordu Guinessa w przechodzeniu Jackie Chan Action Kung Fu :P. Pierwszą grą w jaką grałem na PC było GTA1 u znajomego, za to moją pierwszą własną grą PC był Kapitan Pazur. Dużo też się nawalało w automaty, Mortal Kombat i takie tam Street Fightery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją pierwszą grą z kolei był Wolfstein 3D. Pamiętam, że jako dzieciak po powrocie z dworu odpalałem go i grałem, miałem wtedy jeszcze Windows 95, w Wolfie nie szło mi za dobrze, cóż dzieckiem byłem, do tej pory mam gdzieś schowaną dyskietkę z Wolfstainem 3D :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gothic - gra miała swój klimat. Wracałem do niej przez kilka lat.

Najładniejsze z tej gry, co mnie w niej urzekło najbardziej to widok nieba podczas burzy, w nocy. Coś niesamowitego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mnie nabić na pal i przypalać żywym ogniem (albo na odwrót), ale nie pamiętam dokładnie, która gra była pierwsza... Koledzy mieli Pegasusy i inne wynalazki, ale w domu zaczynałem od poczciwego PC. Kolega ojca z pracy przniósł na dyskietce F29 Retaliator i to przy tej grze na pewno sporo czasu spędziłem wink_prosty.gif

Wyglądało to w

sposób.

Dochodzę do wniosku, że zaczynam być stary tongue_prosty.gif Ludzie piszą, że ich pierwszą grą był Gothic, czy Warcraft 3... Ja doskonale pamiętam WarCraft: Orcs and Humans czyli jedynkę... eh.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją pierwszą grą był klasyczny Super Mario Bros + 34 inne gierki w tym m.in Duck Hunt dołączone do pegazusa. Pamiętam jeszcze jak ojciec pożyczał od kolegów inne gry, wtedy to miałem pierwszy kontakt z Contrą, to było coś cool_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy raz był ^^ ... ej chwila, nie pamiętam. rage.png FUUUUUUUUUUUUUUUUUU*K

Gry, które na pewno były jednymi z pierwszych to:

Hokus Pokus Różowa Pantera - Kocham Różowego -> Niedawno przeszłam dla przypomnienia i się nie nudziłam :)

Heroes III - Zamykanie oczu, gdy wyświetlała się cut scenka po przegranej.. bezcenne icon_mrgreen.gif -> Gram do dziś

GTA 2 - Przez kilka miesięcy śniły mi się koszmary po przejściu misji ze "zbieraniem ludzi" do autobusu, aby później przerobić ich na parówki icon_cry.gif | Od tamtej pory wiem, dlaczego niektóre gry nie są przeznaczone dla dzieci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza gra na starym, poczciwym Pegazusie. Tylko która? Wydaje mi się że Contra albo Super Mario Bros. Później był PC i na wstępie miałem dwa tytuły. Jeden z nich to pierwszy Quake, drugi... nie pamiętam nazwy. Coś w stylu Crusader czy coś, łaziło się kolesiem w pełnym pancerzu po jakiejś stacji kosmicznej. Rzut izometryczny, rozgrywka w czasie rzeczywsitym i turlanie się na boki ;]. Pierwszą z nich udało się ukończyć, drugą - nie (chyba z powodu jakiegoś bugu). Następne gierki to strasznie trudny, szczególnie w tak młodym wieku Commandos, pierwszy MDK i ... Lew Leon. A później już poszło smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby to ja dokładnie pamiętał :)

Na pewno jednymi z pierwszych gier w które grałem były: Blood, Wolf 3D i Warcraft 2. To były czasy. To podekscytowanie każdym możliwym tytułem. Nawet zwykłe wersje demonstracyjne (a tych np. na płytkach CDA mieściły się kiedyś dziesiątki) potrafiłem męczyć miesiącami. Człowiek był mało wymagający... Jeszcze wcześniej, to akurat pamiętam doskonale, pierwszą grą w którą grałem na nowo zakupionym przez rodziców Pegasusie, był jakiś klon Bombermana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...