Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Batman: Arkham (seria)

Polecane posty

Ja akurat aż się zdziwiłem, że demo jest w wersji polskiej i to nawet z napisami w trakcie rozgrywki! Szybka robota, pełen podziw. Na plus zaliczam również duże możliwości odpowiedniego skonfigurowania sprzętu do poprawnego wyświetlania grafy. Niby standard, ale nie wszędzie i nie zawsze.

Rozgrywka: Niewiele jej było w demie. Ot, kilka razy miałem okazję obicia facjat jakichś przyjemniaczków. Co się rzuca od razu w oczy to skradankowy charakter tej produkcji. Zachodzenie wroga od tyłu, rzucanie batarangiem będąc ukrytym w ciemnościach, zawieszanie przeciwników na kamiennych głowach gargulców itp. itd. Otwarta walka także jest dostępna, choć w starciu z uzbrojonymi w broń palną typami gacek może mieć problemy. Na szczęście, w sukurs idą mu kombosy, kontry i inne sztuczki. Jest fajnie, Arkham Asylum wpisuję na moją osobistą listę tytułów wielce oczekiwanych. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż ja tej gry nie mogę się doczekać, efektowne bijatyki i piękna grafika nie mówiąc już o mroczności głównego bohatera. Twórcy dodali coś co podoba się każdym graczom czyli zdobywanie umiejętności. Nie ma to jak własne ulepszanie bohatera. Nie ściągam dema, bo dopiero na orgu pełnym sobie pogram, ale gra prezentuje się cudownie ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demo zrobiło na mnie pozytywne wrażenie.

Walki są banalne, praktycznie używa się dwóch klawiszy, ale sprawiają mnóstwo frajdy.

Skradanie jest całkiem fajne, bawiłem się dzisiaj z przestępcami w kotka (Nietoperza?) i myszkę :laugh: Bardzo mi się podobała ich panika, gdy zostawało dwóch.

Skradanie też jest dość banalne, ponieważ przeciwnicy są niemal ślepi i głusi.

Grafika jest wciąż niezłe, choć widać tą charakterystyczną sztuczność UE3 (8+/10)

Dźwięk jest taki średni, mogli by to poprawić, kiepsko z jakością nagrań tekstów (7/10)

Grywalność. Gra jest prosta, ale sprawia mnóstwo frajdy (9+/10)

Fizyka, niezła a po włączeniu dodatkowo PhysX, w grze pojawiają się fruwające kartki, taśmy, kruszą się płytki i ściany. Ragdoll jest trochę kiepski, często postacie padają i leżą w nienaturalny sposób (9/10)

Ogólnie rzecz biorąc, gra zapowiada się świetnie (9/10)

Oczywiście wszystko jest oparte tylko i wyłącznie na wersji DEMO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie jest na to za późno...

Może z jakimś większym patchem:)

Nie licz na to. Dawno się nie spotkałem z tym, by deweloperzy łatali udźwiękowienie w swoich grach. muzyka kuleje, ale da się ja przełknąć.

I tak warto sięgnąć po nietoperka ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem demko na PS3 - przeczuwałem, że gra będzie fajna po wszelakich klipach ale teraz dopiero poczułem to !:)

Postacie są zrobione bardzo fajnie(zwłaszcza Joker "Get away fool! I have a bomb!" haha:D).

Batman wygląda jakby naprawdę mógł zrobić poważne uszkodzenia:P

Killer Croc z tego co było dostępne w "Trofeach" i na filmikach wyglada zabójcza a scena jak wychodzi z windy i widać jaki jest potężny to też bomba;)

Klimatu dodają tutaj takie smaczki jak np. nagrania z sesji z Jokerem w "Biografiach", niceeee.

Walka wyszła też całkiem fajnie, miło się nabija kombosy i miażdży paszcze przeciwników, tak zdecydowanie miło :)

Prawdopodobnie po premierze jeszcze sobie trochę poczekam aż cena spadnie ale w końcu sobie kupię tego Batmana :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demko zaliczone, a moim okiem prezentuje sie to tak:

Walka super, nie moge jej nic zarzucić, przyjemnie tłucze się przeciwników po mordach.

Głos batmana za to średnio mi przypasował, jakoś nie pasuje do takiego "koksa"

Animacje podczas dialogów trochę za sztywne (mam nadzieję, że zostanie to poprawione do premiery)

Synchro ruchu ust z dźwiękiem jest ok, ale GTA nie dorasta do pięt.

Eliminowanie wrogów po cichu jest bardzo fajne, ale na dłuższą metę nudne, mam nadzieje, że nie będzie takich momentów zbyt wiele.

A klimat... aż od niego gęsto ;)

Generalnie jaram sie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz dawno bym skonczyl to demo ale jak to w kazdej produkcji na PC, ktora jednoczesnie ukaze sie na XO i przy ktorej "nadzowruje" Microsft zje...no sterowanie padem INNYM niz ten od X360. A jakos na klawie mi sie nie chce w to grac. Umrzyj Majkrosofcie!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby zamieścić demko na X360 jako jeden plik gdzieś? Ta strona, którą podałem ma 2 party i nie obsługuje menadżerów pobierania (chyba...) ? Może być jako torrent, nawet najlepiej jako torrent...

Proszę - <ciach!>

Co do eliminacji wrogów jest przyjemnie, ale to że dostaliśmy początek gry sprawia że gra tak na prawdę nie pokazała jeszcze pazurków, bo przecież będą nowe skille/ulepszenia...

Co do AI, to wrogowie nie są źli, czuć że jesteśmy herosem, ale zawsze człowiekiem, co do wrogów to są trochę przygłusi...

Podałeś linka do strony na której prócz wyżej wymienionego demka jest mnóstwo pirackich filmów, gier i oprogramowania. Otrzymujesz ostrzeżenie - Lord

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivy czy Harley? Anyway, chcieliście to macie ;)

Harley Quinnzel oczywiście, zielony pasuje tylko Hulk'owi :P

Grałem w demo i muszę powiedzieć, że naprawdę fajne, tylko brakowało mi opcji przyśpieszania szybkości myszki. No i strasznie krótkie jak na 2 GB danych, co nie znaczy, że nie warto czekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po sesji z demkiem muszę stwierdzić, że jest na co czekać. Ostatni raz wirtualne przygody Batmana wciągnęły mnie podczas długich sesji z Batman Returns na Pegazusa. Do demka wrócę z pewnością nie raz, do czasu ukazania się pełnej wersji :happy: .

Według mnie pad nie jest potrzebny do grania, komfortowo gra się na klawiaturze i myszce. Na plus trzeba zaliczyć to, że gra jest po polsku, więc nie uświadczymy obsuwy tylko dlatego, że Cenega zabrałaby się za polonizację (tutaj trzeba dodać, że głos Jokera "oddaje" jego charakter, głos Batmana nie brzmi jak dla mnie mrocznie, jest taki, nijaki taki ;)). Grafika cieszy oko. Ciekawą rzeczą są biografie bohaterów i trofea - możemy sobie pooglądać pięknie wykonane modele postaci. Największe wrażenie wywarł na mnie tryb detektywa, zabawa w kotka i myszkę z przeciwnikami (to skradanie się po gargulcach aby zajść przeciwnika z tyłu i go znokautować :happy: ) i oczywiście klimat, który czuć od samego początku rozgrywki. Kto jeszcze nie sięgnął po demko niechaj to uczyni bo pomimo tego, że jest krótkie i waży te 2 GB, jest warte tego, żeby spędzić przy nim parę chwil i zaostrzyć sobie apetyt na pełną wersję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie się z tobą zgadzam demo choć krótkie jest super, i teraz jeszcze bardziej nie moge się doczekać premiery. Mam nadzieje że Joker będzie tak samo wyrazisty i charyzmatyczny jak w filmach i komiksach. Bo to właśnie jego najbardziej lubie z serii o Batmanie. Niezrównoważony psychicznie bantyta nie pragnący kasy, lecz dażący do prowadzenia anarchii i chaosu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie skonczylem demo (swoja droga krotkie, jak na 2GB - 40 minut raptem). Juz nie moge sie doczekac, by zagrac w pelna wersje - ogolnie gra mi sie podoba :) Tryb detektywa swietnie rozwiazany, grafika bardzo przyjemna, dzwiek tez wcale jest slaby (jak pisali poprzednicy). Podobaly mi sie nawiazania do filmow ("Honey, I'm home" czy "Feeling lucky?") u Jokera, jak i sam bohater - jestem pewny, ze to bedzie najciekawsza postac w grze :)

-Joker, it's end...

-End? It hasn't really begun

[czy jakos tak :P]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie skonczylem demo (swoja droga krotkie, jak na 2GB - 40 minut raptem).

40 minut??? Chyba 15-20...

Juz nie moge sie doczekac, by zagrac w pelna wersje - ogolnie gra mi sie podoba :) Tryb detektywa swietnie rozwiazany, grafika bardzo przyjemna, dzwiek tez wcale jest slaby (jak pisali poprzednicy). Podobaly mi sie nawiazania do filmow ("Honey, I'm home" czy "Feeling lucky?") u Jokera, jak i sam bohater - jestem pewny, ze to bedzie najciekawsza postac w grze :)

Ze wszystkim się zgadzam...

-Joker, it's end...

-End? It hasn't really begun

-It's over, Joker...

-Over? It hasn't even begun!

Tak to leciało ;)

Zapraszam na mój blog: http://forum.cdaction.pl/index.php?autocom...blogid=550&

Zawarte są w nim informacje o wrogach Batmana

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mluce w demo od 3ech dni i powiem szczerze jestem pod wrazeniem.

Napalilem sie na ta gierke a demo jeszcze bardziej mnie rozochocilo. Co prawda, tak mowiac ogolowo, denrwuja mnie troche odzywki bohaterow, widac, ze tworcy chcieli koniecznie zrobic gre do 18tki. Combat jest tu wykonany swietnie! Duza ilosc combosow do zrobienia i rozne kombinacje do wyboru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmócą - walka jest zrobiona, że cud-miód-malina. I do tego dochodzą jeszcze takedowny... BTW:

Lista możliwych takedownów dla chętnych do wykorzystania w demie Gacka (odkryte by me na X360):

1) Silent Takedown - podkradamy się za przeciwnika i kiedy pojawi się opcja, robimy Y

2) Ground Takedown - gdy przeciwnik leży, naciskamy RT + Y (opcja nie musi być zaznaczona, można na czuja)

3) Takedown - gdy pojawia się opcja (podczas walki), naciskamy B + Y

4) Inverted Takedown - wisząc na gargulcu po pojawienu sie opcji naciskamy Y

5) Takedown - podczas stania na niewzmocnionym szklanym dachu po pojawieniu się opcji naciskamy Y

6) Ledge Takedown - przeskakujemy nad barierką i chwytamy sie jej, czekamy na przeciwnika i gdy pojawi sie opcja, naciskamy Y

8880.gif

33531.gif

15oh5ori_userbar1.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalny MUST HAVE #1!!!

-Super grafa

-Extra grywalność

-Wolność rozgrywki

Polecam wszystkim (dosłownie, serio!)

Przy okazji witam wszystkich forumowiczów a w szczególności redaktorów SUPER-PISMA CDAction!

Tak, tak... my tez Ciebie witamy... regulamin przeczytał? Tak - to witają Cie moderatorzy serdecznie :) - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie skonczylem demo (swoja droga krotkie, jak na 2GB - 40 minut raptem).

Dema nie ukończyłem (na PS3) bo mi szkoda było czasu.... i tak w pełnej wersji będę przechodził. Dojdzie do mnie pewnie w poniedziałek (wersja na PS3 - "play as a joker" już się ściąga :) )

Zajawki wyglądały bardzo klimatycznie i zachęcająco - a 15 minut z demem wystarczyło by się przekonać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...