Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Battlefield (seria) v.1

Polecane posty

Może bym i kupił Battlefielda 2 gdyby nie te #@%%$ wymagania. Giera wygląda średnio na jeża, widziałem lepsze i lepiej zoptymalizowane, a nie chce działać na moim Gf 4200, na którym chodzą mi i to całkiem nieżle wszystkie najnowsze produkcje. :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedługo (7 marca) wychodzi nowy patch do gry BATTLEFIELD 2. Ja mam kartę grafizną: ATI RADEON 9200 SE i niechcuiał mi chodzić BATTLEFIELD 2 dlatego że ściągnąłem patha 1.2. Dla wszystkich którzy mają takie problemy (a pewnie NIEWIELU ich jest) to poczekajcie do 7 marca i ściągnijcie najnowszego patcha (1.21).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie na temat ale coś śmignelo mi przed oczyma tekst że będzie Battelfield 2160 czy coś takiego czy to prawda czy mój wymysł...

Prawda.

Będzie to się działo w przyszłości.

Według mnie to będzie bezpośredni konkurent Enemy territory - Quake wars.

Nie wiem jak Wam ale mnie bardziej podobał się trailer tego nowego Battlefielda niż E.T.Q.W.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam niewiem... ale narazie mnie cieszy BATTLEFIELD 2:D niedawno kupiłem... i działa mi n karcie graficznej ATKI RADEON 9200 SE. (myślałem ze nie pójdzie bo tej karty niebyło w spisie ale poszło!).

oooo nowy BATTLEFIELD W.O.W!! :D to będzie gra! mam nadzieję że nie zawiedzie moich (i zapewne waszych) oczekiwań. a kto zna datę premiery?? znaczy zapewne (jak dobrze pójdzie) 2007/08 ale neiwiem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik z BF 2142 wyglada ciekawie, jesli nie zepsuja gry jakimis dziwnymi broniami strzelajacymi zielonymi (lub innymi) glutami to powinno byc fajnie. BF w przyszlosci to fajny pomysl ale przyszlosc powinna byc chociaż troche prawdopodobna (czyli mechy tak, gluty nie:))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam od niedawna stale łącze wiec pierwsze co zrobiłem to zakup Battlefielda2, potem instalacja, aktualizacja do najnowszej wersji i juz można grać. Gierka po prostu wymiata, zwłaszcza walki w mieście i latanie (jak ktoś umie). Dobrze ze niedługo wakacje:) Jak ktoś zna jakieś polskie serwery (najlepiej rankingowe) to mógłby podać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... ja kiedyś też w BF2 grałem.. grałem nawet w klanie... ale teraz? Teraz odkrywam ET :D. Jeszcze miesiąc temu naprawdę byłem prawdziwym fanem BF2 i miałem ochotę wkopac Eldowi po jego wypowiedzi (wypowiedzi dokładnie nie pamiętam, wiem że brzmiała ona mniej więcej tak - 'teraz wszyscy moi znajomi nie grają już w BF2, przesiedli się na ET') :D... Zobaczymy... jeśli BF2142 mi się spodoba (i wejdzie na moim komputerku :D) no to... papa ET :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę mieć Battlefielda2 ale jestem troche niepewny co do mojego kompa nie wiem czy ta gra mi pójdzie na średnich detalach(od biedy na minimalnych) aha to mój sprzęt

Windows XP

AMD Athlon 1.68 GHz

256 Ram

karta graficzna Nvidia Geeforce FX 5500

Kartę specjalnie kupowałem żeby grać w Ojca Chrzestnego więc o nią sie nie martwię.

I jeszcze jedno czy pamięć RAM można dokupić??Chce kupić 1024 ale nie wiem czy można.

Proszę o odpowiedź!!!!!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie lepsze przynajmniej dla mnie, ściągnełem demko dwa dni temu (Ci co zamawiali pre-order mogli ściepnąć już przedwczoraj, ja natomiast od takowego znajomego, który kupił ściągnełem :twisted:). Gra jest ulepszonym BeFem 2, możesz nawalać gostka cały magazynek po plerach a on Cie z kosy sieknie, zupełny bezsens...

Edit : Kilka linków do pobrania :

No to zapodam kilka linków do pobrania :

FileCloud

Gamespot

FanGaming

Clan Alliance

FileFront

GamerShell

FilePlanet

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest(i będzie) dla mnie najlepszym FPSem.(zeby nie bylo, pisalem w dziale z CoDem ze CoD jest najlepszym FPSem wojennym...)

Ma świetna szatę graficzną. Dźwieki są poprostu....CooL!!

Tylko....Cos im 2142 nie wyszło lecz to nie znaczy ze mamy ją omijać z daleka. Dla mnie i tak jest Battlefieldem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka naprawdę ciekawa i wciągająca, ale to co da się tam wyczyniać z fizyką przechodzi ludzkie pojęcie :D No i w sumie darmowa alternatywa - WarRock - już nie jest darmowa... więc pozostaje porównać ceny i sprawdzić, w którą się przyjemniej gra 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja normalnie sie wkurzylem. Kupilem sobie nowego kompa z systemem Windows Vista. Zainstalowalem sobie Battlefield : Vietnam i ku mojemu zdziwieniu, podczas grania nie widze celownika. Moze nie do konca: celownik jest, ale tylko przy nozu i granatach. Probowalem gre zainstalowac kilka razy i ciagle to samo :( Jesli ktos wie jak temu zaradzic, to prosze o odpowiedz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już dostępny Battlefield 2142: Northern Strike za niecałe 30 zł.

jest to booster pack zawierający jeśli się nie mylę 3 mapy, 2 pojazdy, 6 darmowych unloków, nowe odznaczenia.

W porównaniu z Boosterami z BF2 cena jest bardziej przystępna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...