Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Battlefield (seria) v.1

Polecane posty

Grywałem od czasu do czasu w "shootery" ale po sieci nigdy nie lubiłem grać w nie ponieważ byłem za cienki, potem odkryłem HALO PC - tam dobrze mi szło i zakochałem się, potem było HALO CE.

Uwielbiałem w grach sieciowych głównie pojazdy i to takie które mają możliwość zabierania kilku osób i współpracy ( działo na Hogu w HALO ) ale kiedy dorwałem się do Battlefield 2 po prostu zapomniałem o szarym HALO...

Wspaniała gra :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo opcji związanych z żołnierzem ( statystyki, jakieś grupy, przyłączanie się do nich oraz BF HQ ( tak to się chyba nazywa - dawno nie grałem ).

To wszystko mnie narazie przytłacza ale wiem że jak to opanuje to będzie zaletą.

Co do latania o którym było wspomniane wcześniej - próbowałem, cholera nie potrafie, za boga ojca :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo opcji związanych z żołnierzem ( statystyki, jakieś grupy, przyłączanie się do nich oraz BF HQ ( tak to się chyba nazywa - dawno nie grałem ).

To wszystko mnie narazie przytłacza ale wiem że jak to opanuje to będzie zaletą.

Co do latania o którym było wspomniane wcześniej - próbowałem, cholera nie potrafie, za boga ojca :x

Ja to wszystko opanowałem w jakiś tydzień :) A z lataniem to ciężka sprawa :/ Trzeba dużo ćwiczyć, ale później jest już tylko duża satysfakcja :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gra nie wnosi nic nowego niestety, wszędzie to już było tysiąc i jeden raz

Są zwykle dwa sposoby na sukces: albo zrobić coś rewolucyjnego, albo normalne, z tym, że wszystko będzie dopieszczone na maxa. Zgoda, w BF2 jest deko bugów, ale za to jest realistyczna fizyka, masa broni, pojazdów, grafika też nie odrzuca (zgoda, trzeba mieć sprzęt, ale coś za coś...), dźwięk jest IMO genialny, dochdzi jeszcze tryb komendanta, skalowane mapy... Według mnie niezła gierka :)

Za dużo opcji związanych z żołnierzem ( statystyki, jakieś grupy, przyłączanie się do nich oraz BF HQ ( tak to się chyba nazywa - dawno nie grałem )

Jak dla mnie, to dość przydatne (grupy itd.) bo pozwala lepiej zorganizować całą grę (oczywiście trzeba jeszcze dobrej woli graczy, ale za to twórcy już nie mogą...). Co do statystyk- liczy się wynik ogólny, reszta to w większości bajery ;)

Co do latania o którym było wspomniane wcześniej - próbowałem, cholera nie potrafie, za boga ojca

Warto czasem zmienić czułość myszy i odwrócić jej oś- to pomaga, a jaka potem frajda ze skasowania czołgu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra na tym forum ktoś jeszcze w BF'a 2?

A jakie macie nicki w battlefieldzie? Takie, jak tu? Ja naprzykład mam mastarasz, bo masta było już zajęte(co widać na jednym ze screenów w którymś CDA:P)

Ja mam <KOSIOR>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bede miał. A co lepsze

.....:::::CALL OF DUTY 2:::::..... -=czy=- .....:::::BATTELFIELD 2 :::::.....

Mam już dodatek do bt2 (tylko nie mam bt2 :) )

Jak masz dodatek to musisz sobie kupic BF2 :). A tak na serio to zależy co wolisz: bitwy z II Wojny Światowej, czy współczesną walkę? Musze dodac, że jeśli chcesz gra w multi to CoD 2 się nie nadaje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupować nie musze.... (od czego jest internet :D)

A wiesz od czego są Moderatorzy i Admini?? Jeśli nie, to za chwilę się przekonasz :D

Co do Battlefielda, ciekawe kiedy wydadzą ten patch 1.2 :) Podobno mają być 2 nowe bronie (sniper oraz AT) :)

Że co?? skasują mój post?? A niech kasują, ja i tak bede ściągał gry z neta i kupował cda :D (moje motto)

Nie skasują, bo musi być jakiś dowód. Na razie dostaniesz ostrzeżenie. A jak dalej niechętnie będziesz stosował się do zapisów regulaminu to dostaniesz baniaczka - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy to macie problemy, "o jezusiu gierka mi sie scina bo gadu mam zaloczone" eh... tylko plakac stary jak masz wolnego piecyka to po jakie licho kupujesz gre ktorej wymagania sa duzo za duze ?? :? :?

A i mowisz ziomek ze nic nie wnosi ... taa... jaka denna gierka moze sie pochwalic taaaaaaaka grywalnoscia i popularnoscia plus zamieszczone w niej pojazdy i tyle mozliwosci rozegrania partyjki??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...