Skocz do zawartości
Gość kabura

Far Cry (seria)

Polecane posty

Dodam, że osobiście nie przepadam za gatunkiem fps, mam niesmak do wszelkiego rodzaju CoD'ów, Battlefieldów itp.

Daruj sobie. Ta gra to esencja wszystkiego co najpiękniejsze w fpsach. Fabuła to tylko smakowity dodatek. A porównanie do CoD... bardzo podobna dynamika strzelanin, szczególnie w zamkniętych pomieszczeniach. Natomiast spokojne zdejmowanie wrogów z odległości przypomina mi bardzo Project IGI.

Chciałbym przede wszystkim wiedzieć na ile czasu starczy far cry 3,

Główny wątek pewnie 10 godzin, ale nie widzę sensu grać głównego wątku bez oczyszczonych wysp z posterunków wroga - a to jakieś kolejne 5-7 godzin, plus misje poboczne (wykrzykniki) i polowanie na zwierzaki, do tych 20 godzin dociąga. Ja grałem 22h. Oczywiście nie liczę zbierania artefaktów, misji pobocznych (tych beznadziejnych ^^), wtedy to może i 30 h, ale to już tylko sztuczne wydłużanie gry.

Edytowano przez taffer33
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przede wszystkim wiedzieć na ile czasu starczy far cry 3

mi gra pokazała ok. 17h - zrobiłem wszystkie dostępne misje poboczne, maszty, etc + fabułę, nie skupiałem się na zbieraniu przedmiotów (jak jakiś był po drodze, to brałem), polowałem tylko dla skór, nie grałem w minigierki (rzucanie nożem etc.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie odpowiedzi. W takim razie jednak kupię darksiders 2.

Ta część mnie najbardziej przekonała do tej decyzji:

Dodam, że osobiście nie przepadam za gatunkiem fps, mam niesmak do wszelkiego rodzaju CoD'ów, Battlefieldów itp.

Daruj sobie. Ta gra to esencja wszystkiego co najpiękniejsze w fpsach. Fabuła to tylko smakowity dodatek. A porównanie do CoD... bardzo podobna dynamika strzelanin, szczególnie w zamkniętych pomieszczeniach. Natomiast spokojne zdejmowanie wrogów z odległości przypomina mi bardzo Project IGI.

Edytowano przez shift112
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wam też się tak zajefajnie podobała misja z UWAGA SPOILER, NIE WIEDZIAŁEM JAK GO ZROBIĆ TO UŻYŁEM CODE

http://x.forum.cdaction.pl//public/style_emoticons/default/confused_prosty.gif

paleniem pól marihuany? Ta klimatyczna muzyka, bujające się wszystko... Na początku myślałem że to jakiś bug że się wszystko bujało :O Specjalnie kilka razy wyłączałem gre alt+f4 żeby jej nie kończyć i zaczynać od nowa... 

Edytowano przez Bethezer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do piosenek w grze

jak pierwszy raz usłyszałem marsz walkirii i hoyt wysadził statek to miałem takie 'meh, mały wybuch'. a potem marsz pojawił się po raz drugi i było równie niesamowicie co przy skrillexie!

i tutaj jeszcze jedno, hoyt wspomniał, że woli wersję europejską od amerykańskiej, która jest zbyt przebojowa. szukałem czy to przypadkiem nie ta druga wersja grała podczas lotu, ale moje uszy wykazały 100% zgodność z oryginałem wagnera. ale jakby ktoś znalazł wersję amerykańską podzielcie się, chętnie posłucham.

a, i to oczywiście nawiązanie do czasu apokalipsy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że temat dotyczy dyskusji na temat gry, ale chciałem się zapytać czy warto kupić Far Cry 3 na konsolkę PS3? Grałem co nieco u kumpla na PC i jestem po prostu pod wrażeniem wszystkiego. Kiedy grałem w Far Cry 2, czułem, że to jest coś, ten majstersztyk w każdym szczególe, chociaż odbiór psuły głupie błędy i rozwiązania. A teraz dostajemy ulepszoną "dwójkę", bez wszystkiego co złe, za to ze wszystkim co najlepsze! Dlatego właśnie zastanawiam się czy warto wydać już teraz 200 zł na grę, czy może czekać na obniżki cen lub promocje (jakby co, na kompie mi Far Cry 3 nawet nie ruszy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko co do FC 3. Gdy już skończyłem fabułe, to nadal mam strój najemnika?

Jeszcze jedno. Ja osbiście wybrałem zakończenie "uratuj przyjaciół", ale widziałem na YT, że przy drugiej opcji, Citra nas zabija. I tu moje pytanie, czy później można eksplorować wyspe? Przypuszczam że tak, ale to by było bez sensu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Morphine

1. Nie masz stroju najemnika, znowu nosisz zwykły T-Shirt. W miastach nikt cię nie atakuje, ale już poza tymi terenami najemnicy chętnie do ciebie postrzelają.

Aczkolwiek zostaje nam ten strój ze spadochronem, który dawał nam Willis :D.

2. Oczywiście, że można po tym eksplorować. Po prostu gra się tak, jakby "nic się nigdy nie stało".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się nowy Far Cry bardzo podoba choć trochę zrobili z tego GTA albo Boiling pointa. Ale ogulnie wole jak Far Cry'a robi Ubi Soft niż Crytek.

W takim razie wolałbyś twór ? la Max Payne 3? Klapki na oczy i do przodu? Nie wyobrażam sobie jakiejkolwiek części Far Cry bez swobody eksploracji i wszelkich działań. Trzecia część wg. mnie jest najlepszą z całej serii. Oczywiście nie ujmując nic części pierwszej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już by mogli zrobić jak w Saints Row: dać możliwość rozegrania ostatniej misji nieskończoną liczbę razy. A po finale cofnąć do zapisu przed. Wtedy byłby sens i można by zobaczyć drugie zakończenie, bez potrzeby przechodzenia całej gry. Choć i tak warto, choćby tylko po to, coby pooglądać i posłuchać Vaasa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę stwierdzić, że Far Cry 3 mimo wszystko mnie nieco rozczarował. Po obejrzeniu trailerów, zapowiedzi i innych "developer walkthrough" nastawiłem się na coś niesamowitego, na grę, w którą dawno nie grałem. Otwarty świat, zadania poboczne, długa kampania dla pojedynczego gracza, modyfikacje broni itd. Na początku gra zrobiła na mnie ogromne wrażenie ale wraz z postępem w singlu stawała się dla mnie zwykłą strzelanką. Po przejściu kampanii (to, że trwa więcej niż modne ostatnio 5 godzin liczę na plus) nie bardzo miałem co robić na tej wyspie szaleństwa, bo zadania poboczne sprowadzają się do jednego. Mogło być ich trochę więcej i bardziej zróżnicowanych. Odnośnie broni - modyfikacje są fajne ale uważam, że jest ich zdecydowanie za mało - w Far Cry 2 było ich chyba więcej, jednak mogę się mylić. Może tylko ja tak mam ale sandboxy są na dłuższą metę po prostu nudne i tak samo było właśnie w przypadku Far Cry'a 3. Dlatego, liczę na to, iż Far Cry 4 będzie trochę bardziej "zamknięty". Zaznaczam od razu, że nie mam na myśli czegoś w rodzaju Call Of Duty, chodzi mi bardziej o coś w stylu Crysisa albo Wiedźmina, jeśli wiecie co mam na myśli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...