Skocz do zawartości
Gość kabura

Far Cry (seria)

Polecane posty

Ja wczoraj w pokera przegrałem chyba też z 30-40 minut :P

Ale przechodząc do samej gry w końcu udało mi się drugi posterunek odbić po cichaczu... a właściwie sam się odbił (chłopaki trzymali w klatce tygrysa biedaki a do tego w pobliżu było też kilka tygrysów - wystarczyło tylko kucnać na wzgórzu i obserwować ich walkę i jak posterunek sam się odbija :D Słyszałem już o tym ale być tego świadkiem i zobaczyć to na własne oczy to co innego - Świetny motyw.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj postanowiłem zapolować na tapira żeby coś tam stworzyć, jeden łatwo poszedł z łuku ale drugi zaczął uciekać wreszcie dorwałem go ale wpadł do rzeczki wskakuje obdzieram ze skóry a tu krokodyl a że żyć nie miałem wiele to moja krew wypełniła wodę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wyboru pomiędzy obiema grami to łatwy on nie jest, grałem w Borderlands 1 i ukończyłem go z 5 razy, w dwujkę pograłem może jakieś 2h u kompla i spodobało mi się mam zamiar na święta sobie kupić, Borderlandsy na pewno wystarczą na długo a co do FC3 to jednak tylko jedna gra która z drugiej strony jest świetna taki Skyrim z ołowiem. Napisz jakie gry wolisz to może coś bardziej da się podpowiedzieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok. To ostatnia sprawa. Czy warto kupić na święta Far Cry 3? A może lepszym wyborem byłyby obie części Borderlands (w Borderlands grałbym tylko w singla- co-op byłby przeze mnie nie ruszony)?

Granie w Borderlandsy bez przyjaciół kompletnie mija się z celem. Już lepiej nie grać wcale.

Co do FC3 jak najbardziej warto kupić. Gra oferuje ci ogromny świat masę misji, możliwości i świetną zabawę.

Far Cyry 3 na pewno wyląduje na mojej liście najlepszych gier 2012 ;] Przy pierwszym posiedzeniu skończyłem grać dopiero gdy gra wywaliła do pulpitu czyli jakieś 8 godzin grałem. Jest po prostu co w tej grze robić i to wcale nie nudzi, sam wątek fabularny jest naprawdę wypasiony co prawda jeszcze go nie ukończyłem ale już mogę stwierdzić że jest po prostu świetny. Polowanie jest ok, powli robi się z tego standard w grach ;]

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granie w Borderlandsy bez przyjaciół kompletnie mija się z celem. Już lepiej nie grać wcale.

Chyba kpisz... Oczywiście, że się da i w jedynce i w dwójcie więcej czasu spędziłem sam, niż grając w coopie i wcale a wcale nie narzekam. Może dlatego, że bardzo lubię takie klimaty, jednak wcale nie skreślaj tej gry, jako beznadziejnej w singlu, bo to że Tobie się nie podobało, to nie znaczy że wszystkim. Pamiętajmy, że są gracze którzy wolą grać sami i sami, bez pośpiechu delektować się rozgrywką. Nie mówię, że multi jest złe, ba, jest świetne i nie raz zmienia rozgrywkę o 180 stopni. Co nie zmienia faktu, że Twoje stwierdzenie jest nie do końca słuszne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam broń krótką z tłumikiem, łuk ulepszony z celownikiem, szturmowy też z laserowym celownikiem i snajperke z tłumikiem i długa lunetą :P

Od razu widać jaki styl rozgrywki preferuję. Skradanko po cichu i w razie jak coś pójdzie nie tak to szturmowy :P

W chwili obecnej zauwazyłem, że grając tylko co jakiś czas misje a wiecej szykając, eksplorując, ulepszając i robiąc zadania poboczne nie mam już na co wydać punktów umiejętności bo sa poblokowane i mam ze wolne ze 3 punkty.

Wg mnie liczba dostępnych umiejętności w drzewku powinna rosnąć wraz z zdobywamym XP a nie po wykonywaniu tylko misji wątku głównego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam snajperkę, z początku nosiłem tę druga na liście ale po odblokowaniu najsilniejszej snajperki zamieniłem się jedyny minus to ta snajperka nie ma tłumika ;/ Kolejna broń to vector w wersji modyfikowanej,następnie łuk i ostatnie to coś wybuchowego aktualnie RPG ale nie korzystam z niego zbyt często.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee, to już? po

zabiciu Hoyta, ratujemy biednego brata, potem idziemy do Citry i mamy wybrać pomiędzy zabiciem przyjaciół i zostaniem z nią, lub też uratowaniu przyjaciół. wybrałem drugą opcję, uratowałem ich, następnie ona Citra wyznaje mi miłość, Dennis ją pchnął nożem, i? to już koniec gry? jak ktoś wybrał tą drugą opcję to niech się podzieli co się potem dzieje.

główny wątek + jakieś tam zbieranie skór i odbijanie posterunków? ok 11-12h

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A opłaca się kupować Edycję Szaleńca? Jest w tej wersji coś na tyle istotnego żeby warto było płacić dodatkową kasę? I chodzi mi tu o elementy czysto in-game. Czy te DLC dodawane do wersji rozszerzonej są elementami głównego wątku, czy kupując wersję podstawową poznam całą historię, od początku do końca. Co prawda swoją wersję już kupiłem, ale brat też chce nabyć, i jakby się jednak opłacało ES, to bym mu odsprzedał swoją i kupił tą lepszą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edycja Szaleńca oprócz cyfrowej zawartości posiada to całe opakowanie, które imo jest całkiem klimatyczne i mi się podoba, aczkolwiek laleczka Vaas'a jest słaba, a dokładniej mówiąc jest to przedmiot zrobiony na pałę, ot byle było. Imo takie laleczki lepiej wyglądają i się zachowują (kiwająca się głowa) kupione za granicą jako faktyczna pamiątka z podróży. O ile wygląda jakoś tam na półce to sama kiwająca się głowa i jej wygląd to tylko chińskie barachło, a do tego ledwo się kiwa XD

Ps. Poradnik przetrwania to "wypychacz" opakowania, nawet na to nie zwracajcie uwagi xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra skończona wczoraj. Równo w tydzień :) Mam 80% przejścia, nie zebrałem tylko 9 listów i mam bodajże 35/120 tych posążków, i tak naprawdę nie ma już co robić, zero wrogów jedynie zwierzęta, żeby się z kimś postrzelać można robić wyzwania rakyat. Poziom średni. Podałbym wam ile godzin przegrałem ale nie wiem gdzie to sprawdzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdz w menu w podręcznik i tam masz statystyki na dole po prawej. Kliknij i będzie info ile masz godzin gry ile czego zabiłeś itp.

@Devius - też wejdź w te statystiki tam jest info ile zadań fabularnych wypełniłeś.

Ja mam nieco ponad 8h tam (ale to pewnie liczy się tylko czas w grze a nie w menu przy craftingu itp) I mam ledwo połowę pierwszej wyspy ogarnięte. Może nie mam tyle czasu aby grać bardzo długo 2-3 godziny dziennie to max więc gra spokojnie wystarczy mi na jeszcze wiele dni.

Edytowano przez daverox
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...