Skocz do zawartości
Gość kabura

Far Cry (seria)

Polecane posty

Może się powtórzę, aczkolwiek nie da się ukryć, iż największą bolączką "dwójki" były losowo powstające na nowo posterunki oraz monotonność, która dawał się we znaki po kilku godzinach. Niewykorzystany potencjał. Mimo wszystko wiążę wielkie nadzieje z trzecią częścią. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dwójkę wspominam dobrze, i tylko dobrze, bo gra po czasie nudziła, jednak mnie znudziała dopiero po 80% gry. Ale miała fajny klimat, bronie, pojazdy. Na trójkę również czekam, i mam nadzieję, że odniesie sukces.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwiastun nowego Far Cry'a zrobił na mnie ogromne wrażenie. Z początku myślałem, że puścili jakiś fragment filmu, bo widoki krajobrazu są jak z fotografii. Szykuje się kolejna rewolucja w kwestii grafiki. Far Cry 3 ma szanse być najładniejszą grą na PC!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie zastanawiałem się, czy nie ma przypadkiem moda na usunięcie przystanków/ sprawienie, że cię nie atakują (to było by nawet lepsze). Myślałem również nad możliwością przekupienia ich, ale to byłoby niemożliwe ze względu na walutę gry (diamenty) jak i samo wykonanie techniczne. Bo miałbym ochotę jeszcze raz zagrać w FC2, ale ta gra, przez te posterunki jest praktycznie niegrywalna. Zawsze to samo. Jedz, zatrzymaj się, wybij posterunek, jedz do następnego.

Edytowano przez Dedexus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu ostatniego trailera i gameplaya zacząłem naprawdę czekać na trzecią część serii.

Akcja wydaje się bardziej dynamiczna i przemyślana w stosunku do 2 FC2 co bardzo mnie cieszy, grafika oczywiście piękna ale to znak rozpoznawczy serii. Jeśli trójka nie powtórzy błędów poprzedniczki (powtarzalność, długie trasy, głupota przeciwników) dostaniemy naprawdę porządną grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trailera CGI nie widziałem czy jaki tam miał być, ale obejrzałem za to gameplay pokazujący statek, jakiegoś doktorka oraz masę wartkiej akcji ;] Dobrze, że nie mieszali przy systemie osłon, bo tenże sprawdza się i wygląda naprawdę nieźle. Poza tym jeżeli cała gra będzie obfitować w takie momenty jak ten na zniszczonym tankowcu bodajże to nie martwiłbym się o to czy trójka powtórzy błędy poprzedniczki w kwestii powtarzalności. Graficznie wygląda zacnie, zwłaszcza fragment z halucynacjami, plus także za mówiącego bohatera i ogółem zostałem nastrojony na trójkę, liczę, że tego nie zepsują :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lisu125

Witam. Mam dylemat ponieważ po obejrzeniu trailera i gameplaya z Far Cry'a 3 naszła mnie chęć na zagranie w część drugą, ale w dziale "Czy pójdą" odradzili mi kupowanie gry ponieważ jest ona rzekomo nudna. Jak wy mi radzicie?

Edytowano przez lisu125
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to na czym się jest wychowanym nie ma tu nic do rzeczy - Far Cry 2 to gra nudna i powtarzalna, ktokolwiek by w nią nie grał. Misje są do siebie bliźniaczo podobne, a żeby dojechać z punktu A do punktu B trzeba przebrnąć przez miliard irytujących posterunków wroga i za każdym razem wybijać tych samych ludzi. To wszystko w temacie Far Cry'a 2 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz, na tym, co opisałeś, polega np. serious sam. i o ile ja, który prawdziwe piękno widzę w corocznym call of duty, swój głód krwi zaspokajam po jednym etapie, to mój kumpel potrafi przejść całą grę w jeden wieczór. i w następny po raz drugi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy Far Cry bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, ale nie podobały mi sie w nim te mutanty, nie wiem czemu ale jakoś mi one nie pasowały do tej gry. Więc dwójka mi sie jeszcze bardziej spodobała, była troszke bardziej "realistyczna", rozgrywała się w fajnym miejscu ale zgadzam się z tymi którzy twierdzą że jest wtórna. Bo jest, po dłuższym czasie nie chciało mi sie znowu jechać na misję i znowu wybić po drodze multum wrogów odradzająch się na posterunkach, które nieraz już odwiedzałem. Ale pomimo tego, z gry byłem zadowolony bo dała mi dużo frajdy i miała kilka oryginalnych patentów( jak np. zupełnie nierealistyczne naprawianie auta kilkoma ruchami klucza francuskiego :icon_biggrin: ). A teraz tylko czekać na FC3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamów pre-ordera, a dostaniesz ?nigdzie indziej? niedostępny zestaw misji: http://www.eurogamer.net/articles/2012-03-...ditions-edition

Niechaj szlag trafi tego typu akcje (podobna jest w przypadku drugiego Risena). Bonusy w formie jakiegoś artbooka czy innego breloka ? OK, niech będą. Ja wiem, że te misje czy inne cuda to dość poboczne sprawy dla gameplayu, ale ostatnio twórcy przeginają kosztem tych, którzy nie bawią się w przedpremierowe zamówienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Far Cry 3, to będzie coś :wink: . Nie należy do moich najbardziej wyczekiwanych, żebym potem nie rozpaczał. Ta gra jest taka dziwwwwwna i to dobrze :happy: . Takiego czegoś chciałem , pełno '' świrów '' a ty sam w krzakach ze spluwą. Mam nadzieję, że po tej grze nie zwariuję całkowicie. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm :D ogólnie w 1 nie miałem okazji zagrać :D co jest dziwne ;p ale tak wyszło :D w 2 grałem lecz stale odradzające się posterunki pełne wrogów były lekką przesadą ponieważ gra robiła się bardzo monotonna (moim zdaniem) :) i mam nadzieję, że w 3 to poprawią...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w 100% pewny, że to poprawią, czytałem relację pewnego kolesia, który miał okazję zagrać w FC3 na GC i pisał, że przeciwnicy już się nie respią na posterunkach, a każdy z nich ma inny 'objective' do przejęcia go, raz na zawsze :). Zresztą, Ubi często robiło monotonne gry, a ich kontynuacje były nieporównywalnie lepsze (patrz: AC1-AC2).

Dla mnie osobiście Far Cry 3 to numer 1 w tym roku i zastanawiam się czy by go nie dorwać w premierę :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...