Skocz do zawartości
Gość kabura

Far Cry (seria)

Polecane posty

Nie jest źle, zresztą od jakiegoś czasu w sumie średnio muszę przejmować się wymaganiami najnowszych gier nawet jeśli ostatecznie nie daję rady odpalić ich na maksymalnych detalach przy płynnych 60fps'ach. Bardziej w sumie skupiam się na właściwych materiałach z rozgrywki i w sumie czekam na trójkę dość mocno, bo z zapowiedzi oferuje całkiem spory a do tego otwarty świat, możliwość różnego rozwiązania sytuacji oraz ciekawy klimat (choćby wizje po "grzybkach" ;p) z szaleńcami w roli głównej. Jest szansa na ciekawą fabułę jeśli nie zepsują głównego bohatera i zmian jakie będą w nim zachodzić, to stawanie się łowcą ze zwierzyny. Niech tylko nie wpakują jakiś wybitnie irytujących i przeszkadzających mechanizmów jak te posterunki z drugiej części i powinno być dobrze :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem kompletnie podjarany tym Far Cryem i czuję, że powtórzy sukces świetnej pierwszej części. Na trailerach barwy znowu są tak zróżnicowane i sama kolorystyka wygląda obłędnie w porównaniu do FC2. A niezła grafika będzie pewnie dodatkiem, bo na bank nie odpalę tego nawet w średnich detalach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się kiedy dowiemy się o nieuniknionym przesunięciu premiery na PC. Chcę FC3 wziąć na PC, ale jeśli premiera trafi się w styczniu/lutym 2013, gdzie swoją premierę ma kilka killerów to będę musiał grę na parę miesięcy olać.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cdaction....layu-wideo.html

O premierze na PC nic nie słyszałem albo nie pamiętam, że słyszałem (tongue_prosty.gif), natomiast pojawił się kolejny materiał video z autorskim komentarzem pokazujący, że faktycznie gameplay jest sandboxem pełną gębą. Można robić co się chce, kiedy się chce i tylko od nas zależy czy ruszymy najpierw do stacji radiowej aby mieć podgląd na mapę czy też na posterunek piratów jaki można odbić raz a dobrze (co niesie ze sobą określone profity) czy robić jeszcze coś innego. Wygląda to naprawdę bardzo sensownie i przestaję się obawiać, że pojawi się podobny, wkurzający mechanizm z dwójki ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widząc krajobrazy w tym gameplayu od razu przypomniały mnie się te piękne widoki z pierwszego FC. Momentami wygląda to tak, gdyby 'trójka' była jakąś poprawioną wersją względem grafiki. Gameplay potwierdził to, że najnowsza część będzie przebudowaną dwójką bez tych wszystkich wkurzających rzeczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się zacna gra, ale wymagania ma ogromne, więc pewnie przez następne kilka lat będę musiał obejść się smakiem. Niemniej jednak swoboda w działaniu, dużo rzeczy do odkrycia i sporo do roboty w trakcie zabawy - to mnie naprawdę zachęca do zapoznania się z tą produkcją (pierwszy Far Cry, który mnie zaciekawił), głównie dzięki temu, że lubię tropiki oraz psycholskie klimaty. A Vaas to chyba będzie czarnym charakterem roku. Michael Mando gra go po prostu niesamowicie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ja coś czuję, że będę musiał się obejść smakiem jeśli chodzi o trójkę, bo sprzęt już nie ten i już widzę te chore wymagania :) Eh, czas zainwestować w jakiś upgrade...

Co do gry - ucieszyła mnie ostatnia nowinka o tym, że na wszystkich przejętych już miejscach, nie będą nam się respić przeciwnicy - dwójki nie przeszedłem głównie z tego powodu, jak i ziejącej wszędzie nudy... Zobaczymy, jak to będzie FC3 - na razie zapowiada się jako taki mix dwóch poprzednich części i o ile twórcy nie zanudzą gracza, a sam sandbox będzie zjadliwy, to może być całkiem przyjemnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boje się o wymagania gry. Grafika śliczna, mapa ogromna, jednak wydaje mi się, że są lekko przesadzone. Mam nadzieję, że nie będzie tak fatalnie z optymalizacją.

Chociaż FC2 wspominam całkiem dobrze, bo wtedy też narzekali że spore wymagania, a u mnie chodziła na maksymalnych, więc może to tylko taka mała zmyłka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gry - ucieszyła mnie ostatnia nowinka o tym, że na wszystkich przejętych już miejscach, nie będą nam się respić przeciwnicy

Jeśli to prawda, to szykuje się najbardziej wyczekiwana przeze mnie gra. To była tragedia w dwójce, gdy odjechało się 100 m od jakiegoś obozu wroga i wracając znów tętniło tam życiem...

Co do wymagań, to przecież wiadomo, że będą w granicach/ciut większe niż dwójki, ile wy macie lat, ze wierzycie w wyamgania producentów? icon_wink.gif

Edytowano przez taffer33
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymagania gier zawsze są zawyżone od producentów gier. Na grę czekam z niecierpliwością, mam nadzieję że powtórzy sukces jedynki. W dwójce, za dużo jeździło się z jednego końca mapy, na drugą, no i jak piszesz taffer33. Odradzanie wrogów w tych samych miejscach, nie było fajne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o Edycji Szaleńca, warto dopłącać te 90zł za 4 dodatkowe misje (Monkey Business), laleczkę Vaas'a, "ekskluzywne" etui, poradnik i

- Pakiet Łowcy: sztucer M700 i trzy wzory kamuflażu dla tego rodzaju broni

- Pakiet Wojownika: ręcznie wykonany sztylet i dwa tatuaże plemienne

- Pakiet Drapieżcy: 4 odmiany drapieżców i łuk dla trybu multiplayer

???

Zastanawia mnie to czy np: Łuk będzie w Multi tylko dla tych, którzy mają tą edycję czy może potem się okaże że można go odblokować i bez tej edycji i to samo jeżeli chodzi o sztucer M700.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już grę zaklepaną w preorderze z promocji AMD Radeon, teraz tylko czekam cierpliwie aż dostane maila z UbiShopu z linkiem do pobrania, bo trailery nakręciły mnie na nią bardzo. Grafika wygląda bardzo soczyście, że tak powiem. Ciekaw jestem czy mój komp uciągnie to jako tako na pełnych detalach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@John

Wersje sprzedawane w Polsce zdaje się są tylko na Uplay nie na Steam. Dzisiaj Muve wysłało mi FC 3. ale wczesniej wysłałem maila z zapytaniem czy sprzedawana przez nich wersja to na Steam czy Uplay.

"Ad. 2 W tej sprawie proszę o kontkakt z Ubisoftem. "

Wieć jeśli są już osoby które grają a 'Wonziu " robił streamy od 2 dni więc pozostaje tylko opcja Uplay gdyż tak jak mówisz na Steam wczesniej się nie da przez time locka.

Edytowano przez HanPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem przez Ubi Shop, które w sumie jest Uplayem, co dziwne właśnie zainstalowałem aplikację Uplay na kompa, zalogowałem się tym samym loginem i niby nie posiadam żadnych gier, choć wykorzystałem też Voucher 39zł na zakup tam Assassin's Creed. Ktoś wie jak to działa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubi Shop to nie to samo co Uplay i gry się tam od razu nie pojawiają. Gdzieś czytałem, że może to trwać nawet kilka dni. Jakbyś najpierw zainstalował Uplay i z poziomu aplikacji kupił gry to od razu pojawia się na koncie. Jest to napisane w FAQ.

Co do samego Far Cry 3 - na razie jeszcze nie planuję zakupu. Zaskakują mnie jak na razie wysokie oceny tej gry. Poczekam na recke w CD-A poczytam i zobaczę czy to będzie gra dla mnie wink_prosty.gif

Edytowano przez daverox
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u was ale przy próbie włączenia gry klient Uplay się uruchamia i pyta o klucz gry, a po podaniu owego klucza gra jest dodana automatycznie do listy gier w Uplay, więc nie wiem czemu nie miałoby być tej gry na liście o.O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra zainstalowana, teraz sie updejtuje zbytnio nie wiem ile tego update jest bo mądry uplay podaje wage w bitach. W wersji pc w pudelku dostaje sie 7 dniowy kod na testowanie jakiejs gry shootmania czy cos takiego i kod na 3 przedmioty na zawsze w grze ghost recon online,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...