Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Na jakie gry czekacie najbardziej?

Polecane posty

Ja tam czekam (i doczekać się nie moge) na :

1.MORTAL KOMBAT 9. Dla tej gry mugłbym załatać wszystkie dziury na Polskich drogach.

2. Wiedzmin 2. W jedynke nie grałem ale z opisów w CDA i PLAY wynika że ta gra może być niczegosobie.

3. SZOGUN TOTAL WAR. Wszyscy wiemy że seria TOTAL WAR wymiata ;) .

4. Risen 2. Na Gothicowym forum czytałem że za jakiś czas ma wyjść.

No i może na koniec tak bez wstydu dodam że czekam też na Sims Średniowiecze. Za wcześniejszymi częściami nieprzepadam ale ten tytuł bardzo mnie zainteresował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up popracuj nad pisownią. Ostro.

No dobrze to ja czekam najbardziej na Metal Gear Solid Rising ale kiedy to wyjdzie.... ^^'

Czekam również na Dragon Age II bo na razie opinie są ok w stosunku do dema a DA:O przeszedłem tyle razy że mi się znudziło ^^

Na 100% czekam też na InFamous 2 bo zapowiada się sweeeeeet.

L.A. Noire bo lubię te klimaty :)

Batman Arkham City.... bo Batman, otwarte miasto i mnóstwo wrogów takich jak Twoface Joker i Pingwin to, to co tygryski lubią najbardziej ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jest bardzo dużo gier na, które czekam. Może tak pokrótce je wymienię:

Z Tych polskich:

Oczywiście Wiedźmin zapowiada się naprawdę świetnie. Już nie mogę się doczekać, by dokończyć losy Geralta.

Kolejna gra, która mnie bardzo zainteresowała. Mianowicie jest to gra od Techland- Dead Island. Trailer był po prostu niesamowity.

Następna gra, choć traktuję ją już bardziej z przymrużeniem oka- Afterfall: Insanity.

Zagraniczne:

Duke Nukem Forever- powrót księcia...

Heroes VI- ponieważ uwielbiam tę serię.

Deus Ex Human Revolution-kocham takie klimaty.

Rage- zapowiada się ciekawie.

Brink- ten tytuł mnie zaskoczył, w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Oraz gry takie jak: Dragon Age II, Shogun:Total War, Crysis 2, Risen 2, Stalker 2, Skyrim, Fable III, Battlefield 3, Homefront

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Red Orchestra 2, oczywistość.

I nowy Duke.

Mało, gdyż pomimo planów kupna sporej części tytułów w tym roku, nie jestem z tych, którzy mają ślinotok na widok jakiejś bajki o biegunach pokroju Wiedźmina czy inszego Dragon Age, lub krwotok z oczu "bo zniszczyli mi grę". Po prostu do większości produkcji mam tak neutralne podejście, w pełni sobie zdając sprawę z możliwości ich ewentualnej zerowej wartości, co mogę sobie poprzeć konkretnymi przykładami, jak Oblivion, który nic sobą dobrego nie przedstawiał, zwłaszcza dla osoby, która TES3 lubi głównie za warstwę lore, chociaż Skyrim zamierzam kupić w dniu premiery. Z ciekawości, oraz dlatego, że może to być faktycznie dobra gra action adventure (przedstawione pierwsze materiały, chociaż podobna sytuacja była z poprzedniczką), która nie będzie wymagała paru gigabajtów poprawek sceny graczy, by stała się znośna i przyniosła trochę dobrej rozgrywki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najblizszym czasie to:

Duke Nukem Forever

Crysis 2

Assassin's Creed: Brotherhood

a w terminie późniejszym:

Mafia III - tylko w jakich latach tym razem? A może znowu Vito?

Hitman V (czyżby gwiazda tegorocznego E3?)

GTA: Vice City 2 - mam nadzieję....

Diablo III

sequelizm pełną gębą...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 2, Diablo III (ileż na niego czekamy już :)), Duke Nuke Forever (a ile na niego :)), Might & Magic: Heroes VI i oczywiście TES V: Skyrim...

I za pewne marzenie, które pewnie nigdy się nie spełni: Planescape Torment 2.... :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku jest kilka gier, na które czekam z niecierpliwością:

- AC Brotherhood (PC)

- Wiedźmin 2

- Deus Ex: HR

- TES V: Skyrim

- Mass Effect 3

- Dirt 3

- Batman Arkham City

- przedstawiciel mojej ulubionej serii: Football Manager 2012

A w dalszej przyszłości to zdecydowanie: GTA V i GRID 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej wyczekiwane przeze mnie gry:

1. Wiedźmin 2

2. Mass Effect 3

3. Deus Ex 3

4. TES V: Skyrim

5. Batman Arkham City

6. Alice Madness Return

Wszystkie zapowiadają się wyśmienicie (może poza ME3 o którym na razie niewiele wiadomo), nieco obawiam się jednak o nową odsłonę Alice. Najnowszy gameplay z GDC nieco mnie jednak uspokoił - wygląda na to, że gra pod względem mechaniki w dużym stopniu będzie czerpać z poprzedniczki (co mi odpowiada), do tego prezentuje klimatyczną (choć nie najwyższych lotów) grafikę. Mam też wielką nadzieję, że przechwałki twórców DE3 o jej nieliniowości znajdą swe odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...