Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Na jakie gry czekacie najbardziej?

Polecane posty

Ja w tej chwili oczekuję na premiery głównie 4 tytułów (w kolejności premiery :P):

- Crysis 2 - głównie ze względu na bfajne multi... mam nadzieję tylko, ze z hackami jakoś sobie szybko poradzą...

- Wiesiek 2 - wiadomo :)

- TES V - Skyrim - grałem maniakalnie we wszystkie odsłony cyklu od Daggerfalla i uwielbiam i świat i rozwiązania techniczne - łącznie ze skalowaniem potworów :P

- Battlefield 3 - liczę na mega doznania w multi :P

W drugiej kolejności jest kilka tytułów które owszem mnie interesują, ale jakoś mi się do nich nie pali:

- Guild Wars 2

- Mass Effect 3

- Duke Nukem Forever

- Rage

Wątpię czy będę miał na nie czas (zwłaszcza GW),(i kasę :P) zwłaszcza, że po ostatnich promocjach na Steam'ie w kolejce na zagranie czekają głównie:

- AC (1)

- Just Cause 2

- Call of Juarez

- Dead Space

- GTA 4

- PoP: WW i 2T

- Amnesia

A do tego kilka tytułów prawie ukończyłem (lub od dłuzszego czasu nie ruszam) i jakoś nie mogę sie zebrać by dokończyć i odinstalować:

- PoP (ten "komiksowy")

- Mirrors Edge

- Kolejne przejście Metro 2033

- Kolejne przejście Batman

- Kolejne przejście AC 2( tym razem na PC a nie xbox)

- Może wreszcie ukończenie głównego wątku w Fallout New Vegas?

- Doom 3 - RoE

- Wiesiek 1 - utknąłem w Wyzimie :(

- TDU 2

- Darksiders

.... W sumie mam na liście Steam 69 tytułów, z czego ukończone może 10%...) A do tego regularnie tłukę w Bordelands i BF:BC2...

Ech.... Ja chyba jakiś obłąkany jestem....

Mam nadzieję w związku z tym, że zbyt wiele dobrych premier w tym (i przyszłym :)) roku nie będzie, żebym miał czas wszystko ogarnąć :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do swojej listy (Post #1612) dorzuciłbym jeszcze Rage (wielki comeback Carmacka?) i - po namyśle - Dungeon Siege 3. Jeśli to co piszą o nim recenzenci (w preview -ach) jest prawdą, to szykuje się niezła gra(tka).

@ LiOx

Nie przejmuj się, będziesz miał co robić na emeryturze :). Też mam kilka egzemplarzy gier w folii 'on hold', czekających na rozpakowanie..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam obecnie najbardziej na Wiedźmina 2. Co prawda, w maju wychodzi Fable 3, ale jest to tytuł zaledwie solidny sądząc po ecenach wersji konsolowych. Jestem też ciekawy, jakie zmiany zostaną wprowadzone w tytułach z serii Football manager, NBA 2K oraz Fifa oraz PES.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na dobre gry gry, i tyle. A jeśli chodzi o konkretne tytuły, to wraz ze sporą częścią forum czekam na nowego Wiedźmina i Rage, a także na Battlefield 3, Dead Island i... Fuel 2. Wiem, nowy Fuel nigdy nie wyjdzie, ale zawsze pozostaje nadzieja :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem fanem RPG wiec najbardziej oczekuje oczywiscie naszego rodzimego wiedźmina 2 oraz choc jescze duzo czasu do premiery na Mas Effect 3 którego poprzednie czesci urzekły mnie fabuła jak i rozgrywką.Oprócz nich warto czekac na Crisis 2 i mozliwosci jego silnika ciekaw oraz The Elder Scroll jetem tez jak zaprezenytuje sie Rage

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I) Wiedźmin 2 - pierwsza część mnie oczarowała, a wszystko wskazuje na to, że "dwójka" będzie jeszcze lepsza pod każdym względem no i... wychodzi akurat w maju więc

nie muszę już kombinować jak zorganizować sobie czas w ciągu tych 4 miesięcy laby po maturze (zaliczonej na "5" rzecz jasna!) :tongue:

II) Battlefield 3 - pozwoliłem by Bad Company przeszła mi koło nosa. Nie powtórzę tego błędu.

III) LotR: Wojna na Północy - jako fan trylogii Tolkiena i czytelnik obiecujących zapowiedzi nie raczej jej sobie nie odmówię

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...