Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Na jakie gry czekacie najbardziej?

Polecane posty

Oczywiście na Duke Nukem Forever, który wyjdzie niedługo, i mam nadzieje, że tej premiery nic nie zatrzyma, np: koniec świata. Czekam też na kontynuacje serii GTA (: Mam nadzieje że następna część będzie o wiele lepsza od świetnej czwórki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to największe nadzieje budzi u mnie Skyrim i Mass Effect 3. Dorzuciłbym do tego The old Republic chociaż o wiele bardziej wolałbym Knights of the Old Republic 3, pomysł ciekawy, gameplaye także, wątpie jednak bym był aż tak zachwycony grą by płacić za to abonament, ale w każdym razie jeśli będzie można przetestować wersję Trial to sprawdzę. F1 2011 także by się przydało, poprzednia odsłona już mnie trochę nudzi i czekam na kilka nowych opcji i bardziej rozbudowane rozwiązania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up--->No cześć.Miłego forumowania życzę. :tongue:

Przedstawiam pięć gier,na które czekam w tym roku (kolejność przypadkowa):

Batman:Arkham City--->"jedynka" była świetna,ale niestety mam obawy,że kontynuacja jej nie dorówna.Mam nadzieję,że się mylę...

Wiedźmin 2:Zabójcy Królów--->jestem absolutnie spokojny o tą produkcję.Twórcy dadzą radę.

Shogun 2: Total War--->z tą serią zetknąłem się tylko przy okazji Napoleona i... po kilku godzinach zrezygnowałem.Dlaczego więc to moja nadzieja?Cóż,zdecydowanie bliżej mi do Samurajów niż okresu Buf.. ekhm,Burbonów. :dry:

The Elder Scrolls V: Skyrim--->przyznam,że z tą serią jeszcze nie miałem styczności,ale trailery,zapowiedzi i wreszcie recenzja w CDA mnie przekonały.

Trine 2--->podobna sytuacja jak przy B:AA-znakomita "jedynka",o drugą część lekko sie niepokoję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej czekam na Crysisa 2 i Bulletstorma, to moje priorytety na liscie zakupow. Najnowszego Crysisa wrecz nie moge sie doczekac. Ta gra musi wymiatac :cool: btw. to bedzie chyba pierwsza gra, ktora kupie w dniu jej premiery. Niestety z braku funduszy w Bulletstorma zaopatrze sie najszybciej w drugiej polowie marca(pewnie razem z Crysisem). Oprocz tego czekam oczywiscie na BF`a 3, ktorego kupie, jesli uda sie zmienic system na Win7.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh tych gier jest więcej niż mogłem sobie na początku wyobrazić :P:

1.Wiedźmin 2- nawet jeśli nie będzie to gra na miarę moich oczekiwań (a wszystko się przecież może zdarzyć :)), to i tak to numer jeden jeśli chodzi o zakup gier, kolekcjonerka zamówiona już dawno, nic tylko czekać

2.Duke Nukem Forver- na żadną grę nie czekał tylko co na kontynuację Duka, 13 lat jak z bicza strzelił a ja nadal mam chrapkę żeby wcielić się w Księcia :P i ukatrupić kilka śwnioków

3.Battlefield 3 - trzecia część najlepszego fps sieciowego, nie wiem co by się stało żeby tej gry nie kupił, czekam na betę :)

4.Deus Ex: Human Revolution- tariler był hmm. [beeep]isty, ale poczekam na recenzje

5.Dragon Age II- coż czuje że wyjdzie z tego kolejny nudny action RPG ale zobaczymy

6.Rage- sam nie wiem, kocham klimat post-apo a tych gier jest jak na lekarstwo, więc z chcią zobaczę co z tego wyjdzie

7. Mass Effect 3- jeśli już grałem w 1 i 2, to i w trzecią część wypadło by zagrać

8.The Elder Scrolls: Skryim- jeśli będzie jak Oblivion to podziękuje

9.Bulletstorm- już się zbliża, raczej na pewno już kupię, bo demo na PS3 mnie wgniotło w fotel, niby tylko 6 min a co dopiero będzie jak będę miał tego kilkanaście razy więcej :P

I skąd tu brać kasę i czas ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modern Warfare 3 - ale jak zawalą tak jak zawalili Black Ops to koniec z CoDem

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - każdy polak czeka :happy:

Władca Pierścieni: Wojna na Północy- oj będzie się działo. No to spróbuję.

The Elder of Scrolls: Skyrim - nie miałem styczności jeszcze z "Elderkami", a zaciekawiła mnie zapowiedź w najnowszym CDA.

Duke Nukem Forever - może zagram, może nie, może klapa, może fest :laugh:

Kwietniowy numer CDA - miały być gry, ale nie mogę się doczekać urodzinek

Homefront - podobnie jak Duke tylko, że może nie będzie klapy.

S.T.A.L.K.E.R.2 - niecierpliwie czekam, ale najpierw przejdę Zew Prypeci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakże wielka była moja radość kiedy dowiedziałem się, że Thief 4 "żyje". Więć czekam niecierpliwie na tegoroczne Games Developer Conference, która zacznie się już za 8 dni. Poza tym jako zagorzały fan Wiedźmina czekam na jego sequel. Ale chyba w tym momencie najbardziej interesuje mnie TES V: Skyrim (nawet tytuł szaleńczo dobrze brzmi), śledzę wszystkie newsy związane z tą grą, bo wiem, że ma ona potencjał i będzie miodną rozrywką na wiele lat. Jeszcze wspomnę o małym skarbeńku; platformówce Trine 2, która mam nadzieję, a raczej jestem pewien w 100%, że urzecze mnie tak samo jak jedynka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Elder Srolls: Skyrim - Jako iż jestem fanem serii a Oblivion mi się znudził kupię pewnie premierówke. Nie mogę się doczekać bo wygląda to mioodnie, a i wielkim fanem statystyk nie jestem więc taka dawka RPG jaka była w Oblivionie mi pasuje.

Might and Magic: Heroes VI - Także fan serii, tyle że tu może uda mi się oprzeć i kupić jak wyjdzie już z dodatkami :). Piąta częśc była wedle mnie średnio udana. Nie czułem ducha trzeciej części a grafika była zbyt cukierkowa. Liczę że to pierwsze się spełni, a o poważniejszej, mroczniejszej grafice jestem już upewniony.

Diablo III - Wiadomo, kolejna porcja cięcia i rąbania moim Barbarzyńcą

Wiedźmin 2 - Liczę że będzie jeszcze lepsze od jedynki.

Nowe Call of Duty od Treyarch - Raczej bez Call of Duty w nazwie, ale myślę że tylko tego będzie mi brakowało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zodiak

Na screenach widać grafikę klimatem przybliżoną do części piątej, więc chyba jednak się zawiedziesz.

Czekam na Might and Magic: Heores VI (ah ta nowa nazwa...), Diablo 3 i Guild Wars 2 (chociaż i tak będzie abonament i sobie nie pogram :s). Jestem także ciekaw Alice Madness Returns, ale na tą pozycję czekam mniej niż na pozostałe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) TES V SKYRIM-No tutaj wypowiadać się nie muszę mam tylko małą nadzieję , że twórcy pójde bardziej w Morrowinda niż Obliviona i poprawią wszystko po trochu.

2) Dablo III-Na tą grę czekam już tyle , ale jest szansa , że w tym roku ją dostaniemy :D wtedy od razu żegnam się z rodzina.

3) Half Life 2 Episode Three-Jako wielki fan całej sagi Half Life 2 czekam z niecierpliwością.

4) Batman Arham City-Rockstedy w Batman Arham Asylum zmiotło mnie to co zobaczyłem , najlepsza gra o Nietoperku.

Wszystko wskazuję , że będzie jeszcze lepiej.

To moje perełki na 2011 rok , pewnie nie wszystkie wyjdą : (

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mała lista:

Vindicuts EU - Wreszcze jakiś normalny MMORPG w którym nie zaznaczamy celu i walim 1,2,1,3,2,1 itp. (chociaż na wersje EU się nie zanosi :()

Bulletstorm - No co tu dużo mówić Polska gra, jest strzelanie, kopanie, rażenie przeciwnika i duuużo więcej.

Left 4 Dead 3 - bo w końcu ile set razy można przechodzić jedną kampanie? Nawet dodatkowe kampanie się po jakimś czasie nudzą.

Niby troche mało ale mi to wystarczy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...