Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Na jakie gry czekacie najbardziej?

Polecane posty

Moja kolej:

-Modern Warfare 2

-Hitman 5

-Batman: Arkham Asylum

-Mafia II

-Just Cause II

-Star Wars: Old Republic

-Grand Theft Auto V

-Assassin's Creed 2

-Mass Effect II

-Max Payne 3

-Splinter Cell: Conviction

-Arcania: A Gothic Tale

To by bylo na tyle... Zycze milego dnia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Assasin's Creed 2, Dragon Age: Początek i Bioshock2, Risen ze względu na Gothic'i (3 sobie odpuściłem po przeczytaniu recenzji :dry: ). No i nieco mnie zaintrygował ten Borderlands. Kurcze.. teraz jak na tą liste spojrze to mi się słabo robi.. za dużo dobrych gier wychodzi.. :blush: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja urozmaiciłem i pozmieniałem swoją liste oczekiwanych gier.

1. Wiedźmin 2 - ciekawe jaki będzie i przedewszystkim kiedy wejdzie. 1 część przeszedłem 5 razy i mnie urzekła i rozkochała... :wub:

2. Assassin's Creed 2 - wiele nowych zmian i poprawienie niedoróbek znanych z jedynki. Zapowiada sie wielki hit!

3. Call of Duty: Modern Warfare 2 - jeszcze więcej akcji i adrenaliny, więc czekam z niecierpliwością.

4. Crysis 2 - oby twórcy już zostawili tą grafike i wzieli sie za to, by grywalność była powalająca. Ciekaw czy mi pójdzie Crysis 2? :P

5. Gears of War 2 na PC - niech Epic Games nie zapominają o PeCetach. Licze na jeszcze więcej akcji, lepszą fabułe, grywalność itd. Jedynka jest świetna!

6. Mass Effect 2 - pierwsza część jest zajewyczepista. Fabuła na poziomie największych hollywodzkich hitów, świetna grywalność i klimat! 2 część zapowiada sie świetne z wieloma superowymi rozwiazaniami...

7. Arcania A Gothic Tale - Gothic 3 nie była rewelacyjna, ale bardzo dobra. Mimo wielu niedoróbek gra się świetnie. Licze, że Spellboud nie rozwali serii i stworzy świetną i dopracowaną gre RPG

8. Risen - wiadomo czemu... Coś dla fanów Gothic'a. Zapowiada sie ciekawie.

9. Splinter Cell: Convition - jeszcze nigdy w tą serie nie grałem, ale bardzo zaciekawiła mnie ta gra. Widać, że będzie wielki hit. Myśle, że jest na co czekać.

10. Operation Flahspoint: Dragon Rising - świetny symulator wojenny. Taka realność powala! Jak czytałem zapowiedzi, to widać że to będzie naprawde bardzo trudna i rewelacyjna gra FPS. Czekam aż wejdzie...

EDIT:

11. Stalker: Zew Prypeci - nie jestem do tej gry zbyt przekonany, bo znowu może sie okazać, że to coś pokroju niezbyt dobrego Czystego Nieba. W każdym razie licze na rozgrywke na poziomie Cienia Czarnobyla. Oby twórcy zrobili świetnego RPS'a. Na co oczywiście licze... ;)

To 11 głównych gier, na które czekam. Jest zapewne jeszcze kilka tytułów, które mnie zainteresowały, ale nie ma ich na liście, bo nie jestem co do nich przekonany. Skąd wziąć kase na te gry - mile widziane datki dla gracza... xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kolejności od tej, na którą najbardziej czekam:

-The elder scrolls 5: Skyrim

-The elder scrolls online

-Diablo 3

-Mount & blade 2 (jeśli w ogóle powstanie)

-Rage

-GemCraft Chapter 2 (kontynuacja prawdopodobnie najlepszej gry freeware na świecie)

-Borderlands

-Fable 3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i wyjdę na idiotę, alee ja czekam na:

-Warcraft 4

-Age of Empires 4

-zawsze marzyło mi się o kolejnej części Age of Wonders^^

-HoM&M 6^^

-jakaś nową Twierdzę, ale tak klimatyczną jak jedynka czy Krzyżowiec^^

-iiii Spellforce 3^^

Wiadomo lista może i niedorzeczna, lecz na wieść, że te oto gry miałyby być produkowane to radość nie miałaby końca^^

Pozdro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie na swojej obszetnej liście mam:

1. Wiedźmin 2

2. Assassin's Creed 2

3. Call of Duty: Modern Warfare 2

4. Crysis 2

5. Gears of War 2 na PC

6. Mass Effect 2

7. Arcania A Gothic Tale

8. Risen

9. Splinter Cell: Convition

10. Operation Flahspoint: Dragon Rising

11. Stalker: Zew Prypeci

Ale musze dodać jeszcze 2 tytuły, o których zapomniałem. :tongue: Pierwszy z nich poprostu mnie zaciekawił. Wczoraj kupiełem pierwszą część i chociaż, że nie grałem wiem, że to świetna i grywalna gra, dająca wiele emocji i wrażeń. A druga... Mam pierwszą część. Gra taka nawet nawet.

12. Just Cause 2 - świetne triki kaskaderskie, ogrooomny świat, adrenalina i ciekawa walka. To główne elementy, którymi będzie sie odznaczała 2 część. Czekam i może to będzie wielki hit!

13. Lost Planet 2 - pierwszą część przeszedłem jakieś 3 miesiace temu i powiem, że gra była ciekawa. Grywalność na przyzwoitym poziomie. Walka była świetna i czasem wymagająca. Fabuła poprostu super. Głównymi elemenetami wprowadzającymi do fabuły były bardzo długie cut-scenki, które polubiałem w tej grze. Zakończenie było ciekawe

Z początku myślałem, że główny bohater zginął, ale jednak przeżył. Stracił pamieć... A jego przyjaciele z dobrym skutkiem kontynuowali te badania i udało im sie opracować system, który rozmrozi planete

Czekam na jego dalsze przygody...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

Majesty 2- Jedynka była fajna aż niedawno zainstalowałem. takie pytanie apropo ktoś ukończył dodatek ??;]

[...]

Majesty 2 - oby mechaniki nie "ulepszyli" (patrz TES III --> IV).

A propos, ktoś ukończył, w niektórych misjach zgrzytając zębami, aż szkliwo pękało. Taki urok tej gry...

Disciples III - bez krasnoludów i nieumarłych? Szkoda... Ale i tak czekam.

Starcraft 2 - długo się naczekam, aż wyjdą wszystkie "epizody".

Diablo III - tylko te kulki z uzupełnieniami życia i many pozostałe po wrogach...

Eh, już w Jade Empire gryzło w oczy.

Dragon Age: Origins - tzw. ostatnia nadzieja białych... Oby bez ciosów poniżej pasa w stylu Mass Effect.

Moim skrytym marzeniem jest nie kontynuacja, ale remake PlaneScape: Torment - z interesująco pokazaną walką, voice-actingiem wszystkich kwestii mówionych, które byłyby w całości przeniesione z oryginału i świetnie zobrazowanym w 3D TPP Wieloświecie (Sigil, Pod-Sigil, sfery, Forteca Żalu). Ale chyba wpierw zobaczę latające świnie...

Najbardziej czekam na cokolwiek bez numerka w tytule, co zaskoczy mnie pozytywnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...