Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Na jakie gry czekacie najbardziej?

Polecane posty

Ja czekam na :

Call of Duty 4 : Modern Warfare 2 :woot:

Mass Effect 2

Risen

Mafia II

BioShock 2 : Sea of Dreams

Just Cause 2

Max Payne 3

Rage

Splinter Cell Conviction

The Saboteur

Dragon Age : Początek

Assasin's Creed 2

Tylko nie wiem czy mój komputer wytrzyma wymaganie nowych gier :down::rozpacz: i czy moje fundusze wytrzymają :confused:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Snięty Mikołaju, przynieś mi:

MW2

NFS Shift

Dragon Age

Wiedźmin2 i

zdjęcie Smugglera :laugh:

Ja czekam na :

Call of Duty 4 : Modern Warfare 2 :woot:

Mass Effect 2

Risen

Mafia II

BioShock 2 : Sea of Dreams

Just Cause 2

Max Payne 3

Rage

Splinter Cell Conviction

The Saboteur

Dragon Age : Początek

Assasin's Creed 2

Tylko nie wiem czy mój komputer wytrzyma wymaganie nowych gier :down::rozpacz: i czy moje fundusze wytrzymają :confused:

Drogi panie kolego i inni nie rozeznani, teraz to się pisze Modern Warfare2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po relacji z gamescon mam niezłą podjare nowy Alien vs Predator ;p pamiętam ja kiedyś się pogrywało z nocnikiem pod ręką xD, jeśli będzie miała taki klimat jak pierwsza część to będzie mój numer jeden oprócz tego czekam na Borderlands no i oczywiście Diablo III na które czekam już ku%$# zbyt długo, ale poczekam choćby do końca świata, mam nadziej że wyjdzie przed 2012 hehe :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starcraft II oczywiscie. Bedzie to dobry powod by powrocic na BNet by tluc, mordowac i ownic w 3v3 i 4v4 :P

Diablo 3, dla kolejnej porcji ciezkiego klimatu i grywalnosci. Po, moim zdaniem, tragicznym i zrobionym na odlew Diablo 2 :down: , mam nadzieje ze zaprezentuja Diablo takie, jakim byc powinno.

Czekalem rowniez na Dragons Age Origins ale....po trailerze, wywiadze z tworcami, doszedlem do wniosku ze nie bedzie to duchowy spadkobierca serii BG tylko kolejny niby RPG na 20h grania. Gra ktorej reklama jest az nad to glosna, bazuje na hektolitrach krwi, erotyce i mocnej muzyce nie moze byc dobra. Polecam zainstalowac BG 1 i 2, poogladac filmiki promujace, wywiady. To byl klimat, to bylo wielkie RPG. Teraz pozostaly tylko popluczyny....szkoda....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...