Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Na jakie gry czekacie najbardziej?

Polecane posty

Star Wars: The old republic ( moim zdaniem murowany pogromca Wow-a), Dragons Age, Risen, Arcania, Baldurs gate 3, Etherlords 3 ( może kiedyś ktoś go zrobi, ehh...), Duke Nuke Forever ( chce pograć w najsłynniejszego oczekiwanego FPS w historii )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Frashoot

Bioshock 2 - jedynka jak dla mnie 6/6 !

Crysis 2 - 1 jak dla mnie najlepszy FPS wszech czasów!

Wiedźmin 2 - fabuła w 1 to po prostu cudo!

Fallout 4 - jak byłby utrzymany w takim klimacie jak 3 to z pewnością! (1 i 2 nie trawię.. )

Arcania - no wstyd było by nie zagrać...

I oczywiście : Assassin's Creed 2. Czemu? Bo po prostu nie mogę wytrzymać, muszę znać dokończenie historii z jedynki (a swoją drogą zawsze czekałem na grę, w której można swobodnie uprawiać parkour i zabawić się w skrytobójcę... :)).

EDIT/ @nikors - co to ma znaczyć, bo nie za bardzo kumam?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gothic 4 Arcania-Wszystkie części mi się podobały mimo bugów i lagów ale i tak zagram w następną część :)

Crysis 2-Cześć 1 powalająca.Mimo nie za dobrej fabuły która była przeciętna i lokacji to troszkę ją grafika ratowała ale gra fajna

Wiedźmin2-1 tak samo byłą super lecz za dużo było w niej ograniczeń i niewidzialnych barier mam nadzieję ze 2 nie będzie taka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na :

Assasin's Creed 2- Bardzo się zawiodłem na jedynce, ale słysząc o 2 i że ma być poprawione praktycznie wszystko co było słabe to stwierdziłem, że chętnie to zobaczę...

Star Wars: The Force Unleashed PC- Jestem fanem SW, a ta gra podobała mi się najbardziej ze wszystkich w tym universum, jedyne co to to, że jakoś długo czekamy na wersję PC :(

Aliens vs Predator- ehhh, poprzedniczki wg. mnie były świetne.....już nie mogę się doczekać kiedy komuś zdemontuję kręgosłup

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Risen- bo chcę w końcu jakiegoś rasowego, najnormalniejszego w świecie cRPG'a a la Gothic czy też seria Elder Scrolls- z kamerą zza pleców, nie tam jakąś z góry. Gdzie gram rolę jednego bohatera, a nie całą drużyną, w której to kierować mogę każdym. Z otwartym, wiarygodnym, klimatycznym i charakterystycznym światem.

Naprawdę kocham akcję w TPP, ale trochę ostatnio się już tym gatunkiem przejadłem (Dark Sector, Prototype, inFamous, a za rogiem znowu Bionic Commando i Dark Void....). Obrodziło też coś ostatnio ścigałkami (Burnout Paradise, Fuel, a w pamięci jeszcze Grid i Pure) dlatego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znowu czekam na Dragon Age - nie ma to jak staroszkolna gra, którą będę męczył przez bite pół roku :happy: Poza tym oczywiście Modern Warfare 2, Assasin's Creed 2, Splinter Cell Conviction (ta gra miażdży!) i... Split Second. Wreszcie gra, która spełni moje marzenia o samochodzikach i ładnych fajerwerkach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko Dragon Age

Mam przeczucie że wreszcie po dwóch pierwszych gothicach,Baldursach i Tormencie jakis rpeg znów przyciągnie mnie do kompa na dłużej niż 2 dni. No i Mafia 2 - kontynuacja gry z mojej top10

Na mf2 nie czekam z powodu zapowiedzi skoku na kasę ze strony Activision.Chcą sobie zarabiać więcej,niech próbują ja sobie poczekam...z resztą do dziś nie grałem w jedynkę-też poczekam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej czekam na:

1. Borderlands- liczba broni oraz pomieszanie fps-a z rpg-iem to jest to

2. Assassins creed 2- zapowiada się hit

3. Modern warfare 2- patrz numer drugi

4. Mass effect 2- uwielbiam połączenie shooter-a i rpg-a

5. Crysis 2- grałem w jedynkę i mi się bardzo spodobała

i to by było na tyle.

Ps. kolejność przypadkowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...