Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Na jakie gry czekacie najbardziej?

Polecane posty

Star Wars: The Old Republic TO jest gra na którą czekam od 18 lutego 2005 i nie mogę się doczekać a kolejno na 2 i 3 miejscu są Assassin's Creed 2 i Mass Effect 2

@DOWN Mnie również ciekawi Dragon: Age Origin choć nie wiem czy wystarczą mi fundusze więc na niego nie czekam z taką niecierpliwością :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zaciekawił mnie nowy RPG od Bioware, czyli oprócz Mass Effecta 2 dopisuje Dragon: Age Origin. Myśle, że będzie to świetny, rozbudowany i zapewniający wiele godzin dobrej zabawy RPG. Może będzie to coś zupełnie świetnego, a może poprostu dobrego. Nie wiem, ale czekam na premiere i zobacze czy gra ta będzie warta kasy. Oczywiście jak wejdzie do jakiejś taniej seri itp... :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę czekam na te wszystkie gry, które z góry są oczekiwane jako hity oraz te których nikt się jeszcze nie spodziewa, że mogą wyjść i/albo będą cudowne.

Wymienię jednak te które mi teraz chodzą po głowie:

-"wisienki" AC2 i MW2; których niestety z powodu nie tęgiego sprzętu nie kupię teraz, ale pewnie dopiero za te 2 lata ? może ;P I tak będzie się nimi można zachwycać a i może będę nawet na bieżąco z fabułą asasyna kiedy będzie wychodziła 3 część :)

-Diablo III Starcraft 2; wiem oklepane trochę perspektywy growe, ale no po prostu nie mogę na nie nie czekać. Pamiętam drugie już kroki na kompie. Gdzieś wtedy mi śmignęło demo Starcrafta. Po prostu miłość od pierwszego wejrzenia. Wtedy byłem jeszcze młody i nie ogarnięty wokół komputerowo-growego zagadnienia i nie zapamiętałem tytułu tej gry, ale długo później może jakoś w 2005 czy coś takiego przypomniałem sobie o dawnej, 'wypasionej' grze. Trochę już wtedy więcej umiałem, ale nadal byłem zupełnie goły w porównaniu do dzisiejszego stanu. No i w końcu, gdy międzyczasie odnalazłem tytuł gry i dowiedziałem się co nawyczyniała na świecie, kupiłem (chyba taka nazwa paczki) Antologię Blizzarda(diablo warcraft 2 no i Starcraft z dodatkiem). CO to były za wrażenia xD. Oj, za bardzo się rozpisałem. No nic wracam do listy.

-Bioshock 2; Już w środę przyjdzie do mnie jedynka. Od przeczytania recki i zapowiedzi w cd-action naszła mnie ochota na tą grę(pierwszego bioshocka). Mam nadzieję, że Bioshocka 2 sprawię sobie również w odległej przyszłości.

-Dragon Age: Origins; no nie do końca na niego czekam pełen zainteresowania ponieważ nie umiem jakoś grać w RPG gdzie kontorlujesz kilku bohaterow. Nie moja wina nie umiem sobie z więcej niż jednym zbytnio poradzić i to mnie niestety odrzuciło, ale chętnie zobaczę jak zostanie oceniona ta gra i jak przyjmą ją gracze.

-Fable II na PC; buahahah marzenie ;P ale zawsze marzenie

-The Saboteur; ta gra mnie po prostu interesuje

-Splinter Cell: Conviction; również bardzo ciekawa propozycja

-Risen; następca Gothica, warto by zagrać

-Guild Wars 2; to mi się przeogromnie spodobało, przyda się przy czym zarwać ciężkie noce

Na razie zostawiam. Na pewno miałem jeszcze jakieś gry na oku, ale na razie wymieniłem te bardziej się kojarzące no i ważne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się zmieniło, więc nowa lista:

1. Mass Effect 2 (początek 2010)

2. Dragon Age: Początek (listopad 2009)

3. Assassin's Creed 2 (listopad 2009)

4. Star Wars: The Force Unleashed USE (PC) (zima 2009)

5. Borderlands (październik 2009)

6. Split/Second (2010)

7. CoD Modern Warfare 2 (listopad 2009)

8. Blur (listopad 2009)

No, to na tyle, bo bym na siłę musiał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę czekam na te wszystkie gry, które z góry są oczekiwane jako hity oraz te których nikt się jeszcze nie spodziewa, że mogą wyjść i/albo będą cudowne.

Wymienię jednak te które mi teraz chodzą po głowie:

-"wisienki" AC2 i MW2; których niestety z powodu nie tęgiego sprzętu nie kupię teraz, ale pewnie dopiero za te 2 lata ? może ;P I tak będzie się nimi można zachwycać a i może będę nawet na bieżąco z fabułą asasyna kiedy będzie wychodziła 3 część :)

-Diablo III Starcraft 2

-Bioshock 2

-Dragon Age: Origins

-Fable II na PC

-The Saboteur

-Splinter Cell: Conviction

-Risen

-Guild Wars 2

Na razie zostawiam. Na pewno miałem jeszcze jakieś gry na oku, ale na razie wymieniłem te bardziej się kojarzące no i ważne.

Mówisz, że w CoD: MW 2 i AC 2 nie zagrasz, bo masz za słabego kompa i dopiero za 2 lata będziesz mógł. Nie wiem, czy brałeś to pod uwage, ale te gry (przynajmniej większość z nich) także ci pewnie nie pójdą, skoro mówisz, że MW i AC ci nie także sie nie odpalą...

A tak w ogóle, to kiedy dokładnie Mass Effect 2 ma premiere? Jest jakaś dokładna data? Czy poprostu narazie wiadomo (a wszystko niestety może się zmienić :confused:) że na początku 2010.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej czekam na Risena, gothicami bylem zachwycony wiec mam nadzieje ze na nim sie nie zawiode ;)

Arcania a Gothic Tale tez mnie interesuje, wkoncu to kontynuacja gothica...

Oczywiscie jezeli kiedys wyjdzie na pieca to w Fable II bym sobie pogral, pierwsza czesc byla genialna;)

Disciples III powinien byc bardzo ciekawa pozycja tak samo jak Diablo III.

Wsumie to wszystko, na co tak naprawde czekam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Operation Flashpoint: Dragon Rising (na to najbardziej w tym momencie)

-Call of Duty: Modern Warfare 2

-Assassin's Creed II

-Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition

-DiRT 2

-Mass Effect 2

-Mafia II

-Aliens vs Predator

-Bioshock 2

-Diablo III

-Borderlands

-Splinter Cell Conviction

-Crysis 2

-Lost Planet 2

-All Points Bulletin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio coraz bardziej ostrzę sobie ząbki na Alpha Protocol. Czytając kolejne wywiady z Chrisem Avellone'm, nastrajam się bardzo pozytywnie. Może wyjść coś bardzo fajnego z "akcyjniaka" z głębią. Ciekawym pomysłem jest też określona ilość czasu na odpowiedź w trakcie dialogu.

Zobaczymy. Pewny jestem jednego: fabuła będzie wymiatać... i ja więcej do szczęścia nie potrzebuję. ;')

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Risen (wątpię, że Gothic 4 mu dorówna)

Też mam takie przeczucie, że Risen będzie lepszy od Arcani A Gothic Tale. Pewnie dlatego, że jak na raze dla mnie sie lepiej prezentuje oraz robią go twórcy wszystkich Gothic'ów, więc jest to bardziej pewna gra i mam większe zaufanie do Piranhy Bytes i wiem, że na wiele ich stać.

Ciekawym pomysłem jest też określona ilość czasu na odpowiedź w trakcie dialogu.

Określona ilość czasu na odpowiedź?! Wow! Pierwszy raz słysze o takim bajerze w grze. Są już jakieś z takim czymś, czy Alpha Protocol będzie pierwszą? Myśle, że wprowadzi to do gry więcej realizmu itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Risen (wątpię, że Gothic 4 mu dorówna)

Też mam takie przeczucie, że Risen będzie lepszy od Arcani A Gothic Tale. Pewnie dlatego, że jak na raze dla mnie sie lepiej prezentuje oraz robią go twórcy wszystkich Gothic'ów, więc jest to bardziej pewna gra i mam większe zaufanie do Piranhy Bytes i wiem, że na wiele ich stać.

Ciekawym pomysłem jest też określona ilość czasu na odpowiedź w trakcie dialogu.

Określona ilość czasu na odpowiedź?! Wow! Pierwszy raz słysze o takim bajerze w grze. Są już jakieś z takim czymś, czy Alpha Protocol będzie pierwszą? Myśle, że wprowadzi to do gry więcej realizmu itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...