Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Na jakie gry czekacie najbardziej?

Polecane posty

(kolejność przypadkowa):

Starcraft 2

Diablo 3

KOTOR 3 (ale nie jakiś badziewny online, tylko na singla z dobrą głęboką fabułą)

Wiedźmin 2

Fife/PESa który w końcu spełni moje oczekiwania

(jak co roku) kolejnego Football manager'a

Fallout 4

Monkey Island w wersji pudełkowej a nie na STEAMie!! internet jest bezduszny, gra która nie patrzy na mnie z półki nie ma klimatu. Nie mówiąc już o radości jakąs sprawiają rzeczy martwe, a nie jedynie wirtualne.

Generalnie martwi mnie że nie mam RPGów do grania, został mi tylko Mass Effect do sprawdzenia a później... aż strach się bać. Tak więc producenci - ROBIĆ RPGi!!

W szczególności CDP RED do roboty - takiej radości jaką miałem przy wiedźminie niewiele gier mi zaoferowało!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KillerBee

Na to pierwsze to jeszcze trochę poczekamy :down:

Zdecydowanie Left 4 Dead 2, zachęcam do zapoznania się z pierwszą częścią, teraz za 49,90zł w EA Classics (już nie za 129,90 w Empiku :cool: )

Modern Warfare 2 bo dobra strzelanina w naszych pięknych czasach to jest TO

I... Mass Effect 2 ponieważ grając w jedynkę czułem się jakbym był reżyserem dobrego filmu akcji i już nie mogę się doczekać, by nakręcić sequel :D

Dragon Age bo ufam BioWare, że naprawdę będzie warto wydać 119,90zł (ew.99,90zł ;]) na tę grę :)

Będąc przy BioWare ich MMo osadzone w uniwersum Gwiezdnych Wojen (The Old Republic dla niewtajemniczonych ;]) też jest bardzo obiecujące i już nie mogę się doczekać by stoczyć jako Sith pojedynek z jakimś Jedi :D Oby tylko abonament nie był za drogi, o ile w ogóle będzie (oby nie :D).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablo 3 - Najwyższy czas na następce tronu.

Modern Warfare 2 - Bo 1 to jedna z najlepszych strzelanin, w jaką grałem, a fabuła była lepsza niż wiele fimów akcji które widziałem.

C&C4 - Trzeba zrobić lepsze wstawki filmowe i wyzbyć się robactwa kosmicznego (jedyne wady TW) i wyjdzie jeden z najlepszych RTS-ów wszech czasów

No i oczywiście...Duke Nukem Forever :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modern Warfare 2 to pierwszy tytuł,na Który warto czekać-oczywiście widze go tylko na PC.

Jeżeli chodzi o PS3 to "Resonance of Fate"-RPG w starym dobrym stylu przypominający klimatem Parasite Eve 1,chociaż osadzony trochę w świecie Final Fantasy,z tą różnicą że w ruch idą kałachy,beretty itp.Następna gra też na PS3 nosi tytuł "Mag",a o grze tej można powiedzieć,że ma oferować rozgrywkę w trybie multi do 250-ciu osób,choć jeszcze nie wiem jak PlayStation Network poradzi sobie z tym wszystkim bez dedykowanych serwerów ani rusz,bo czekają nas największe lagi w lagach i totalna porażka.

Ale śmiem twierdzić,że PC-towcy będą się zastanawiać nad dołożeniem do swojego zestawu nowej platformy i nie pożałują bo dowodzenie plutonem wojska w COD będzie niczym w porównaniu do rozgrywki z "grupą armii"

Pozdraviam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja może już nie czekam , ale CZEKAŁEM , a nawet bardzo na premiere Władcy Pierścieni : Podbój. Osobiście jestem fanem trylogii Tolkiena. Niestety gdy dowiedziałem się jakie są wymagania to się załamałem. Może by poszło gdyby nie Shader model 3.0 :((.Super giera , w świecie śródziemia , mój ulubiony klimat , a ja...? Nie mogę zagrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na nic nie czekam, bo:

1. Nie mam kasy.

2. Nie mam czasu (ja chce z powrotem do gimnazjum!).

3. Nawet ostatnio za bardzo nie mam ochoty w nic grać (oprócz gitary).

Właściwie to czekam, aż coś się we mnie ruszy i kupię KotOR-a. :) Mam też nadzieję, że do CDA dorzucą jakąś grę, która wreszcie pochłonie mnie na dłużej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na:

God of war III - jestem wielkim fanem serii więc w tę grę zagram na 100%. Jestem całkowicie spokojny o jej jakość

Dante's inferno - jedyna gra która w moim odczuciu będzie mogła konkurować z Gowem III. Rewelacyjny design lokacji i przeciwników oraz efektowna akcja - fakt, wszystko już gdzieś było ale w tym przypadku jestem w stanie przymknąć oko - w końcu tak naprawdę co nowego można pokazać w slasherach? Ważne że całość prezentuje się rewelacyjnie

Wiedźmin 2 - w końcu go kiedyś zapowiedzą, nie tracę nadziei - wierzę że premiera będzie na przełomie 2010/2011 roku. Ufam CDP i wiem że warto będzie tyle czekać.

Ratchet & clank crack in time - wybawienie dla fana platformerów. Czemu tak mało jest gier z tego gatunku na "peestrójce"?

No i na końcu Demon's souls - gra wydana ponad pół roku temu do dziś bez europejskiej czy nawet amerykańskiej premiery (ta ma być juz za miesiąc) Ta gra będzie dla mnie, wielbiciela Blade of darkness wybawieniem - na taką pozycję czekałem naprawdę długo. Poczekam trochę może po amerykańskiej premierze łatwiej (i taniej) będzie ją dostać.

Uff no to tyle odemnie. Naturalnie gier wartych uwagi pojawi się dużo więcej ale w tym poście wymieniłem te, które zakupię w pierwszej kolejności (może poza Wiedźminem na którego sobie poczekamy) - w końcu trzeba też coś jeść, prawda? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...