Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Na jakie gry czekacie najbardziej?

Polecane posty

Ja, jak dużo ludzi, czekam na Risena\Arcania Gothic (niech wygra lepszy :cool: ). Jestem też ciekawy Mafią 2, jako po części realistyczniejszym GTA. Brakuje mi w grach Rockstaru inteligentnej policji i innych takich tam smaczków. Zapewne fabuła będzie wciągająca, jak to mafia. Po części także Modern Warfare 2, ale zobaczymy jaka będzie polska cena, pewnie zawyżona jak zwykle. Nie wychodzi niedługo coś w stylku RD Grid?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fallout New Vegas [...] nowy Hitman.

Fallout New Vegas - coś o tym słyszałem. A tak w ogóle, to kiedy to wejdzie i czy robi to Bethesda?

Hitman 5 - tu cie (niestety) rozczaruje. Ostatnio na cdaction.pl pisało, że była poprostu tylko plotka i wejdzie tylko II część filmu, a gra nie... :confused:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kategorycznie pierwsze miejsce ma Divinity 2: Ego Draconis. Wiążę z tą grą naprawdę ogromne nadzieje, zwłaszcza, że action RPG (nie mylić z hack'n'slash) to mój ulubiony gatunek. Drugie miejsce ma Risen. Z nim nie wiążę tak wielkich nadzieji, ale mimo to zapowiada się naprawdę dobry Action RPG. Trzecie miejsce: Star Wars: The Old Republic - jeśli będzie bez abonamentu, wszystko wskazuje na to, że będzie to pierwsze MMO, które mnie naprawdę wciągnie. 4. Jade Empire 2 - może to dziwne, ale ja wciąż liczę na to, że sequel mojego ulubionego Action RPG kiedyś powstanie. I piąte miejsce, uwaga, uwaga... Venetica. Może po tym, co zostało zaprezentowane na E3 to dziwne, ale ja ciągle liczę na tą grę. Może się przeliczę... ale co tam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...