Jump to content

Duvel

Forumowicze
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Duvel

 • Rank
  Goblin

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array
 1. Dość dawno, bo jakieś 10 lat temu, pogrywałem w dwuwymiarową gierkę o małym kolesiu (chyba to był nawet kościotrup), który zabijał wszystko co stawało na jego drodze. Gra była utrzymana w klimacie kreskówkowym. Jeśli mnie pamięć nie myli, to miał on na imię Chris. Ale za cholerę nie mogę sobie przypomnieć nazwy. Jeśli ktoś byłby w stanie mi pomóc, to bardzo bym o to prosił. Chciałem powrócić sobie do tego tytułu
 2. No to widzę, że w święta będę miał w co grać ... Pewnie moja lista gier na Steam powiększy się o: Mirror's Edge i o któregoś ze Stalkerów. Mam pytanie, jest jakaś możliwość zakupu, gry za pośrednictwem amerykańskiego Steama ? Tam mają korzystniejsze ceny ...
 3. Dla ciebie nudy, ale 10 milionów regularnych użytkowników, sądzi o tym inaczej ... Ostatnio właśnie z tej okazji, dodali nowe poziomy, darmowe domy etc. Powstała również pełnoprawna gra, do tego darmowa. Polega na tym, że budujemy swój pojazd latający, i sterujemy nim podczas walk z innymi. Za wygrane walki dostajemy PTZ, które można zamienić na części czy ulepszenia do maszyny. IMO fajna gra.
 4. No ale to jest dziwne. Po co allegro ubezpiecza twój towar, skoro większość i tak z tego nie korzysta i ma wielkie pretensje o wszystko do wszystkich ? Oszustwo wystarczy zgłosić do allegro, a na pewno spór wygrasz i zwrócą ci kasę, a tego oszusta będą targać po sądach.
 5. Od siebie polecam Borderlands, Oblivion, Left 4 Dead lub Team Fortress 2. Albo najlepiej cały The Orange Box. Zabawy będzie przy tym dużo (Znajduje się tam, aż 5 gier, a cena nie jest duża)
 6. Duvel

  Muzyka

  Ja w styczniu będę nagrywał LP z moją bandą, i być może porozsyłamy to po wytwórniach. Gramy Grunge. Wiem, jest to ograny kawał muzyki, ale jakoś ten styl nam pasuje. Tj. nie staramy się dostosować do tego stylu, po prostu wychodzi na to, że ten styl jest najbliższym, do naszej granej muzyki.
 7. Dla mnie L4D2 to porażka na całej linii. Są jedynie trzy zmiany, które widać gołym okiem, względem pierwszej wersji. Fabuła, Pory dnia, Bronie obuchowe. Valve, mógł zrobić z tego DLC. Czemu nie zrobił ? Bo chce więcej kasy. Logiczne. Nie ma sensu kupować, przecież ten sam efekt uzyskamy za pomocą addonów, wystarczy znaleźć przyjaciół do gry, którzy również posiadają te addony, i zabawa się zaczyna.
 8. Ta gra po każdym update jest mocno zbugowana. Teraz wyszedł fajny błąd, który zamiast jednego, sypię kilka itemów. Dzisiaj właśnie jednemu na polskim serwerze Head Crab się poszczęściło ... Nowa rakietnica dla Soldiera jest szybkostrzelna i po trafieniu w postać zadaje duże obrażenia. Niestety coś za coś, i rykoszetem przeciwnik nie oberwie ... Tj. nie zadaje obrażeń po trafieniu w ziemię, lub przedmioty pobliskie (ale dziwne, że przy wyższych skokach, HP odbiera ... ) Nową bronią dla Demo jest minownik ... Nie wiem jak on się tam nazywa, ani co daje. Ale jest to coś w deseń min samoprzylepnych. Pewnie to samo, ale zadaje większe obrażenia.
 9. Dokładnie, na Bad Company 2 czekam chyba najbardziej. Dalej jestem "zajarany" jedynką.
 10. Racja, Co-Op w L4D to podstawa ... Gra na single, szybko się nudzi.
 11. Ale zawsze automatyczne aktualizacje można wyłączyć. Jednak wiąże się to z pewnym ograniczeniem, tylko tryb single player. Zawsze myślałem, że jak twórcy co chwila aktualizują gry, to znaczy, że interesują się graczami, i chcą dla nich jak najlepiej. Steam nie jest taki zły. Trzeba go niestety pokochać, bo większość nowych gier, jest tylko i wyłącznie za jego pośrednictwem (np. Call of Duty Modern Warfare 2). A po drugie jest o wiele lepszy od tego badziewnego, Game for Windows Live.
 12. Ja sam kupuje używane gry właśnie z allegro. I ani razu nie trafiłem na płytę zniszczoną, czy choćby porysowaną (jeżeli sprzedawca uwzględnił, że płyta lustro) Miałem już dwie okazje kupić grę w zastępczym opakowaniu, i gry śmigają do teraz a ich stan jest idealny. Swoją drogą interesujące jest, że ludzie sprzedają gry w taki sposób. Zawsze to można tłumaczyć zniszczonym lub zagubionym opakowaniem ...
 13. Wtedy się siedzi, i wpieprza tylko sandwiche ... Wg. mnie osiągnięcia, są fajne i zróżnicowane ... Dla nowego, to ze zjedzeniem 200 kanapek, to dobra sprawa ... Jednak dla już trochę wprawionego, jest to niestrawne ... @Co sądzicie o tym update dla sold i demo ? Wg. mnie to bronie trochę bez sensu. Mam nadzieję, że zrównoważą trochę te miecze i kilofy, bo ludzie tylko z tym latają, a to przecież broń pomocnicza ...
×
×
 • Create New...