Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ChosenOne

Nawiązania do gier w filmach, grach, muzyce.

Polecane posty

:D Wczoraj był film Morderczy rój (Panique!)

Tam córka pewnego lekarza z swoim chłopakiem chyba gra na PS2 lub PS3, kiedy ten lekarz przysłania na chwiłę telewizior córka mówi do chłopaka "Uważaj abyś nie stracił życia" niestety same momenty pokazujące grę były lekko przysłoniete przez co nie mogłem rozpoznać jaka to gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym z odcinków 2 sezonu NCIS McGee miał turniej z chronionym chłopakiem w UT2004(albo Quake III, nie jestem do końca pewien). Przegrał, bo przyuważył go Gibbs. :)

Simpsonowie, odcinek Homer Badman, Faceci zrobią wszystko, jeśli tylko dać im grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o tą scenę :P

http://www.youtube.com/watch?v=q9xaNclkHMA

Videoclip Piosenki Californication zespołu Red Hot Chili Peppers jest ukazane jako gra video lub komputerowa

W Reklamie Mbanku matka pewnego męszczyzny gra w coś, a potem przegrywa i wymawia niecenzuralne słowo

W Laboratorium Dextera, Dexster trafił do gry komputerowej, i żeby powrócić do prawdziwego świata musi wygrać tą grę w którą trafił, Jego siostra Dee-Dee nim kierowała, ale zapomniała wyjąć Kartrige,a żeby dexster powrócił do prawdziwego świata.

PS Wiem że to żadne takie nawiązanie, ale pamiętam jak byłem mały oglądałem na jakiejś zagranicznej stacji wyścigi Formuły Jeden(wtedy kubica nie jezdził w F1) i ja powiedziałem do brata....Te Patrz samochody jak z tej gry na pegazusa (ta gra to była F1 Race :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w serialu On, ona i dzieciaki (lub My wife and kids) Mike Kyle Senior bardzo często gra na różnych konsolach, m.in. Gamecube, PS2, Xbox i na paru innych

w serialu The big bang theory (lub Teoria wielkiego podrywu (polska nazwa beznadziejna)) fizycy posiadają Xboxa 360 (i wymyślili coś takiego jak "halonight", czyli cotygodniowe granie w Halo 3) i Nintendo 64, grają także w WoWa, Age of Conan i grę tekstową Zork

w filmie Codename Cleaner jest wspmniane, że główny bohater uwielbia grać w gry wideo, w obrębie obiektywu pojawia się x360, zielone pudełka z grami, jedna scena ma miejsce w sklepie z grami

widziałem kiedyś skecz Benny Hilla, w którym grał on na jakimś automacie w bliżej niezidentyfikowany tytuł

w grze Mass Effect 2 na stacji Cytadela jest sklep z grami, w którym sprzedawca wygłasza ciekawe monologi na temat jego poglądów do gier (w jednej z wypowiedzi oświadcza, że brak mu prawdziwych RPG co jest nawiązaniem do mechaniki samego ME2)

w serialu Jak poznałem waszą matkę też można przyuważyć x360

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...