Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ChosenOne

Nawiązania do gier w filmach, grach, muzyce.

Polecane posty

W "Shrek ma wielkie oczy" - zajefajna wariacja na temat Halloween :wink: - Ciastek pocina w swojej ciastkowej chatce na ... ciastkowej konsoli w z pewnością ciastkową grę :tongue: I nawet ma bezprzewodowego słitaśnego zlukrowanego pada :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W "Rodzinie Zastępczej" to nawet kiedyś CDA było : ) .

A teraz, drodzy państwo, przygotujcie się na coś hardkorowego. Gry komputerowe w sosie z doktora Burskiego. Fragment "Na dobre i na złe".

Wierzyć się nie chce, że ktoś to nagrał na serio.

Mindf**k.

Lojalnie ostrzegałem.

http://www.youtube.com/watch?v=-_nc9NLlNuY...player_embedded

A z grach występujących, to przypomina mi się odcinek "Family Guy", w którym Peter traci pamięć i chce się na nowo nauczyć jeździć samochodem. Lois każe mu przesiedzieć tydzień przy GTA. Potem Peter wybiega z domu, bije staruszkę kijem od baseballa, wyciąga kogoś z samochodu i odjeżdża w siną dal. : D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lojalnie ostrzegałem.

Olałem ostrzeżenie i żałuję. Zastanawiam się czy scenarzyście płacą za takie bzdety. Szkoda trochę, bo takie obrazy ukazują graczy jako psycholi, którzy nie rozróżniają świata wirtualnego od rzeczywistości. ''Żal''.

Żeby nie walnąć offtopa! W ostatnim odcinku How I met your mother, Barney rozdaje w barze prezenty, w tym Kinecty. ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...