Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ChosenOne

Nawiązania do gier w filmach, grach, muzyce.

Polecane posty

Amerykańska Gwiazda Muzyki thrash metalowej - Dave Mustaine nagrał w 2007r utwór Gears of War ( zainspirowany właśnie grą z X360 ). Link do utworu : https://www.youtube....h?v=U1P3mhaNt4k

Całkiem zacne aczkolwiek zespół posiada wiele lepszych utworów ....

Idąc dalej za Megadethem, dwie płyty dalej powstaje utwór o tytule Never Dead, na potrzeby gry o tym samym tytule. ;)

Link do trailera: http://www.youtube.com/watch?v=IDtVVpsvH34 (piosenka zaczyna się gdzieś od 1:40)

Link do piosenki:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Breaking Bad mniej więcej od połowy czwartego sezonu u Jessiego widać konsolę Xbox 360. Początkowo grał z jakąś laską w odmianę Sonica, bodajże Sonic & Sega All-Stars Racing, a później w RAGE, najbardziej mnie zastanawia co to za fikuśny kontroler, którym posługiwał się podczas strzelania(pistolet współpracujący z Kinectem?).

PS

Ktoś mi zdradzi od czego jest magiczny skrót "GP"? A informacjami o kosztach produkcji Wieśka, kolega wyżej mógłby się podzielić. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Breaking Bad mniej więcej od połowy czwartego sezonu u Jessiego widać konsolę Xbox 360. Początkowo grał z jakąś laską w odmianę Sonica, bodajże Sonic & Sega All-Stars Racing, a później w RAGE, najbardziej mnie zastanawia co to za fikuśny kontroler, którym posługiwał się podczas strzelania(pistolet współpracujący z Kinectem?).

PS

Ktoś mi zdradzi od czego jest magiczny skrót "GP"? A informacjami o kosztach produkcji Wieśka, kolega wyżej mógłby się podzielić. smile_prosty.gif

W 3 albo 2 sezonie jest też rozmowa Jessiego z kumplami (między innymi Badgerem) o grze Resident Evil i Left 4 Dead. Spierają się o to, która gra wiedzie prym w tematyce zombie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS

Ktoś mi zdradzi od czego jest magiczny skrót "GP"? A informacjami o kosztach produkcji Wieśka, kolega wyżej mógłby się podzielić. smile_prosty.gif

Jeśli dobrze kojarzę, "GP" to skrót od "Głos Pomorza". Tyle :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A informacjami o kosztach produkcji Wieśka, kolega wyżej mógłby się podzielić. smile_prosty.gif

Bodajże 4 mln złotych.

"Głos Pomorza" sobotni i tekst o zapowiedzi nowego Xboxa + opis planów Spielberga dotyczących "Halo"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wczoraj babcia klozetowa na dworcu w Koluszkach wydała trzy listki srajtaśmy, co odebrałem jako nawiązanie do E3. Robiłem eee... i miałem trzy listki. I akurat taki tekst byłby tu bardziej na miejscu niż ten powyżej. W związku z tym, że spora część piszących tutaj nawet nie kojarzy o co chodzi, natomiast urządza sobie tutaj regularne nabijanie licznika, zamykam temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...