Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ChosenOne

Nawiązania do gier w filmach, grach, muzyce.

Polecane posty

Jak pisałem wcześniej, innych gier twórcy seriali chyba nie znają, bo i w innym Disneyowskim serialu "Suite Life: Nie ma to jak statek" było suitar hero niestety nie opowiem całej sytuacji, bo cały odcinek pamiętam jak przez mgłę :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ dziękuję Ci... o nawet kochany jestem xD Tylko jest tak, że ja nie oglądam zbytnio Disney Czanelów. Tv głównie leci obok, gdy siedzę na kompie i słyszę co nieco... dlategoż to kojarzę jak przez mgłę :P

Żeby nie robić większego offtopu, warto posłuchać dwóch utworów Megadeth... "Gears of War" nawiązującym do pewnej gry, której zapewne nikt nie kojarzy xD http://www.youtube.com/watch?v=U1P3mhaNt4k oraz Theme do Duke Nukem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książka Roberta Ludluma "Strategia Bancrofta"

" - Międzynarodowy mistrz szachowy? Większość jego rówieśników całymi dniami gra w Grand Theft Auto na Playstation.

- Może się dziwisz ale Brandon też gra. Nie odrywa się od SimCity. Trzeba pamiętać, że jest tylko dzieckiem. [...]"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba pierwszy w tym dziale napisze o komiksie.

Klasyka.

GIGANT Poleca, Tom LXXIX (79), "Przystanek Alaska", komiks o nazwie "Państewko prawa".

W historyjce chodziło o to, że pan szanowny fantastyliarder Sknerus McKwacz zobaczył u swoich siostrzeńców niezwykłe monety o różnych kształtach. Stwierdził, że chce je do swojego sklepu numizmatycznego, więc wraz z Donaldem pojechał do Dynianii (na marginesie, monety nazywały się dyniary). Tam okazało się, że w kraju prawa ustala komputer legislacycyjny, który zyskał niepojętą władzę i otoczył się niezdobytą fortecą. A wszystko przez to, że jego twórca przypadkiem zainstalował na nim grę komputerową "Dziel i rządź". Prawa były absurdalne, jak zakaz wymawiania danych głosek w poszczególnych porach dnia czy nakaz skakania na jednej nodze. Ogólnie sprawę załatwiono tak, że Donald przebrał się za akwizytora i, udając, że to kontynuacja gry, zainstalował na komputerze pliki wyłączające system.

Ufff...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek w Rodzinie Zastępczej grał w NfS-a, prawdopodobnie Carbona, w serialu (nie ma go już na antenie) Agentki syn postaci granej przez Annę Guzik gra w Colina Mcrae 2. Stworzony cały film na podst. Dungeons Siege, czy jakoś tak :smile: W Pierwszej Miłości Artur pykał czasami w piłkarską gierkę, prawdopodobnie Fifa. W Pimp My Ride w stuningowanym samochodzie przez parę sekund było widać jak właściciel auta z Xzibitem pykają w Undergrounda 2 w spleet screen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie Polsat Film?? to tam cały czas dają film "Lochy i Smoki: Czarna skrzynia (czy jakoś tak?)" ,ale to chyba nic nie ma związanego z grami opartych na D&D

Jak byłem w kinie na "Avatarze" to była reklama jakiegoś filmu. Był poscig policyjny i gość powiedział: "To był pościg jak w GRAND THEFT AUTO :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W filmie ,,Wybuchowa Para" Cameron Diaz mówi ze czuje sie jak w Grand the Auto ( czy coś w tym styl)

W ,,Alvin wiewiórki 2" ten jakiś kuzyn czy ktoś gra na Ds'ie, Xboxie i Wii

W serialu ,,chuck" widac w sklepie na półce coda 4, i jakiś typ włochaty gra w Guitar hero ale z inna nazwą

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nawiązanie do pilota serialu Dynastia jak blake poznnal Cristal w samolocie i wylądowali to 'goryl-obstawca' kroczył by bronić Carington'ów. Nie pomógl Ryu, bo i tak się PObili Karingtonsy! Dwaj goryle w hangarze się schowali [Erniens und Berniens]. Kippa maszjone! Kippa fadżippa! Idę w piłkę pograć, a potem owulacja i polowanie. Ciapa the wonder dog und katzen łazarz tresowany. Magican Lordy to to nie są! PES lepszy, niż Fifa! Nigdy nie zagram w Fifę! Toxie, Noxie Awendźer! W Policji na stazu byłem to wszystkom wiem o serialach i filmach! Obrączkę mam, żonkę i córeczkę! Poskakajmy se dla zabawy bez nikoty i trawy! Wsiądźmy do dżipa i zaśpiewajmy kippa-fadzipa! Na siłcę koksu dajmy i muły silne majmy! Posłuchajmy polskiego hardkor rapu, a nie amerykańskiego ochłapu! PiS-tolety też są w Halo i Half Life! Berniens grał w Fifę, a Erniens w Sensible Soccer!

Konicziłą! nażelowałem se pióra i ałdikiem jadę pijany!

Kwiatuszkow nazbierałem, żo[N]nce i dzwoni do mnie jak się rozpiję za bardzo z zziomalonymi ziomami przeziomowymi!

Ferdynand wspaniały to mój sammy the wonder dog!

Oll yn maj grilllllll!

Siwiuteńka siwuteńka jestem! Blondyczeczka z podsiwieńcem! szatynkla zamąciła brunetce zadeczkiem!

Nie jadam konserwy, bo po tym prewy i słabe nerwy!

Nie tyje, bo dużo alkoholu pije! Pokoje mam dwa i plazmiacza przepalonego!

Sąsiadka celinka wyleciała do UK po Blejka KartingTON'a.

Hiszpania i Balamajszt prawadzić! Imiedlemna skoleczka ta poleczka!

87.204.174.22-2010.11.06.17.00.27.jpg

Gloria wiktis śmieszki, chohle, orangutańce und powstańce i śmieszki-pocieszki!

Jeść! Pic! Grać! [beeep]!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...