Skocz do zawartości

Nowa strona www.cdaction.pl


Hut

Polecane posty

  • Odpowiedzi 390
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Szybki wgląd i... IMO, bardzo fajny update, który zdecydowanie poprawie stronę wizualną stronki. Więcej newsów na stronie głównej, lekka korekta już dobrego wyglądu. Ogólnie, jest bardzo dobrze, nie widzę za bardzo czegoś do czego mógłbym się przyczepić :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej newsów na 1 stronie +

Za duża czcionka -

"Ostatnio dyskutowane tematy" & "Polecamy dyskusje na Forum" niepotrzebne na stronie -

"newsy najczęsciej czytane i komentowane" jw. -

kalendarz gdzies na dole -

Reszta nie kłuje/nie przeszkadza/nie obchodzi.

Ogólnie starsza wersja lepsza była.

EDIT: fotki w newsach za duże

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to teraz wygląda. Co prawda będzie trzeba się przyzwyczaić do dużych okienek z newsami, ale teraz przynajmniej rzucają się w oczy. Moim zdaniem można poprawić kalendarzyk - na górze wyglądał lepiej no i brakuje mi odliczania do kolejnego numeru, a także rozmiar czcionki w newsach - jest trochę za duża.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenie: Kto ma taką wadę wzroku że potrzebuje takich napisów? :P

Potem już było trochę lepiej, ale wydaję mi się, że poprzednia wersja była troche lepsza, jakoś mnie te wielgachne napisy nie przekonują, strona straciła też trochę na przyjazności...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie zmiany są jak najbardziej pozytywne - jest bardziej intuicyjnie i przejrzyście, przydałoby się tylko zmniejszyć lekko czcionkę - bo jest troszkę za duża :dry:

Niebieskie kolory które dominują na stronie nie przeszkadzają i mam nadzieję że zostaną tak jak są w tej chwili;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet niezłe ale zakładki przy głównym oknie (teraz jest tylko jedna "Polecamy") i kalendarzyk mogłyby wrócić.

Poza tym polecałbym zmianę Playera filmików na taki w którym można wybrać jakość (jak na przykład na YouTube gdzie jest przycisk "HD") bo na wolnych łączach jest tragicznie.

Ogólnie to zmiany idą chyba w dobrą stronę (mam nadzieje)

Jak dla mnie 7+, a po zmianach o których napisałem nawet 8+/9

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vrakuje mi tylko paska z newsami, kiedy mam odpalony jeden z nich. Za to można teraz otworzyć więcej niż 1 news naraz :) tak to tylko czcioneczka na stronie głównej, tam gdzie znowu te newsy ( ;) ) za duża. Pozostałe zmiany - na lepsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się brak kalendarza, odliczającego dni do następnego numeru. Muszę przyznać, że był bardzo pomocny. Ponadto teraz po kliknięciu na newsa pojawia się on, tak jak wcześniej, lecz po prawej stronie zamiast wyświetlać się kolejno ułożone inne newsy pojawia się kolumna podobne newsy. Nie jest to pomysł zły moim zdaniem, ale wolałbym mieć wybór. Teraz żeby przeczytać następnego newsa muszę go wcześniej otworzyć w innej zakładce, ewentualnie cofnąć się do strony startowej i z tam nawigować dalej. Fakt, wiem że zaraz ktoś powie, że co to za kłopot to zrobić lae jednak dla mnie jest to minus, mały szczegół a cieszył :down:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt szkoda że nie ma kalendarza odliczającego dni do następnego CDA bo była to przydatna rzecz.Ale ogólnie strona o niebo lepsza od poprzedniej newsy bardziej rozwinięte i wszystko takie bardziej przejrzyste.Ewidentna zmiana na plus :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...