Jump to content

Aresz

Forumowicze
 • Content Count

  360
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Aresz

 • Rank
  Człowiek

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 1. Racja, wybory moralne w DA bywają naprawdę świetne, mi najbardziej zapadł w pamięci ten gdy trzeba było zadecydować czy , aż wyłączyłem grę żeby się przespać z tą kwestią, po czym, następnego dnia, po dokonaniu wyboru i przejściu sporego kawałka wczytałem wcześniejszy zapis i Jednak aż do zakończenia finałowej walki (a nawet po napisach końcowych) nie byłem pewien czy dobrze zrobiłem. Już dawno żadna gra nie zmusiła mnie do takiego główkowania nad jakąkolwiek kwestią, za to właśnie bardzo cenię sobie DA.
 2. Fakt, ograniczenie przesuwania kamery mnie też bardzo denerwowało, ale znalazłem sposób żeby móc ją trochę dalej "jeździć" - wystarczy odwrócić kamerę "tyłem", tak że będziemy przesuwać kamerę "do siebie", wtedy pole widzenia jet większe. Trochę zawile to wytłumaczyłem, ale mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi.
 3. Wesołych Świąt, większego garażu na te wszystkie Mercedesy sponsorowane przez wydawców gier i duuużo wolnego czasu!
 4. Mam pytanie natury technicznej, czy jeśli skuszę się na Stalkera ze Steama, to będę mógł normalnie doinstalować spolszczenie (dubbing w wykonaniu Utty - bezcenny )?
 5. Z tego co pamiętam to chyba przy pierwszych zapowiedziach TOR była mowa, że Revan zginął w trakcie swojej wyprawy, a jego misja (odnalezienie i powstrzymanie pradawnych Sithów przed najazdem na znaną galaktykę) zakończyła się niepowodzeniem, czego wynikiem jest pojawienie się Imperium. Jednak mogłem coś pomieszać. Ma też podobno powstawać książka poświęcona Revanowi, jednak do tej pory nie została ona oficjalnie potwierdzone, możliwe że wyjdzie razem z premierą gry.
 6. Tatooine? Ależ jestem zaskoczony! Tak poważnie, to czy żadna większa historia w tym uniwersum nie może się odbyć bez Tatooine, toć to jakaś prowincjonalna planetka, a okazuje się, że jest centrum większości wydarzeń w wszechświecie. Jeśli idzie o screeny to mam wrażenie, że znów coś zmieniono w grafice, i to na lepsze, wszystko nadal wygląda "plastycznie", ale ma swój nieodparty urok i klimat.
 7. Jeśli jest to już wersja 1.1 to dlaczego nie ma w niej zapowiadanych możliwości szczegółowego grzebania w grafice?
 8. @up Z tego co się orientuję to na tych stronkach tematy o TOR ożywają przeważnie w momencie wyjścia na świat jakiegoś nowego newsa, a tak to cicho, jednak nie śledzę tego na bieżąco więc mogę się mylić. Odnośnie nowych klas, to trochę się zawiodłem, bo naprawdę miałem nadzieję na Mandalorian po stronie Imperium, ale zawsze pozostaje mój faworyt od samego początku - trooper oraz bounty hunter, do którego też mnie ciągnie ale jakby mniej. Pojawienie się czegoś takiego jest bardzo prawdopodobne, bo obserwując inne MMO można zauważyć, że zazwyczaj każdy skill ma swoje przeciwieństwo lub coś co pozwala zniwelować jego działanie.
 9. Taktyki? Tak, ustawiłem je kilku osobom na samym początku gry, głównie po to żeby zobaczyć jak się sprawują - muszę przyznać że działa toto nawet dobrze. Jednak, ponieważ jestem wielkim fanem aktywnej pauzy to właściwie zupełnie nie mają one (w moim przypadku) racji bytu, bo o wiele bardziej lubię włączać pauzę co atak/rzucony czar/ruch i mieć nad wszystkim kontrolę, niż żeby komputer coś za mnie kombinował
 10. Naprawdę fanie, nie wiedziałem o patchu, ale ta informacja napawa mnie nadzieją, że w momencie kiedy gra wyjdzie w Polsce, dostaniemy już sprawną wersję, z pełnymi możliwościami ustawiania grafiki i akceptowalną optymalizację.
 11. Po tym jak darowałem sobie MW2, czekam na BC2 z wielką niecierpliwością, a ten podany wcześniej filmik tylko mi zaostrzył apetyt. Bardzo podoba mi się pomysł z wierceniem otworów strzelniczych w przeszkodach, generalnie gra zapowiada się bardziej niż bardzo dobrze.
 12. Warto jak najbardziej, świetna gra na jesienne wieczory i nie tylko, bo jak już się usiądzie to naprawdę ciężko się oderwać. Aż mi głupio jak sobie pomyślę ile mi DA od piątku zjadło czasu. Jak na razie to tym co najbardziej podoba mi się w Da jest świat, nie chodzi mi tu o lokacje, ale o całe uniwersum, podoba mi się ono o wiele bardziej niż chociażby Forgotten Realms, trudno powiedzieć dlaczego, zwyczajnie ma to "coś" co skłania mnie do czytania każdej nowej notatki jaka trafi do Kodeksu i wypytywania NPC o szczegóły ze świata itp.
 13. Mam pytanie odnośnie punktów, za które można kupować addony, do tej pory myślałem że trzeba na nie wydać prawdziwą kasę, ale parę postów wcześniej ktoś napisał, że można je także otrzymać za grę, więc jak to w końcu jest, prawda li to czy fałsz?
 14. Ok, dzięki. Co do golema i zbroi, to na początku, po wpisaniu kodu wyskakiwał mi jakiś błąd "nie można wykupić kod" (czy coś takiego), ale po wylogowaniu się z konta i ponownym zalogowaniu mogłem już je normalnie ściągnąć przez grę.
 15. Chyba muszę być naprawdę niekumaty, albo coś jest u mnie nie tak, bo żadnego linku do pobrania kodu nie mam. Poniżej zamieszczam screena jak to u mnie wygląda.
×
×
 • Create New...